Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Feyenoord24

Dziś jest Piątek , 21 lipca 2017 roku, godzina 10:37
Witaj na Feyenoord24.net, nieznajomy/a.
Image
Autor: Norbi19.03.2017

Gio: Drużyna pokazała charakter

Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Trener Feyenoordu, Giovanni van Bronckhorst znów zobaczył dwie różne połowy meczu w wykonaniu swoich zawodników. Dramatyczna pierwsza połowa i doskonała druga, to obraz jaki miał miejsce w meczu z SC Heerenveen.

Van Bronckhorst był zaskoczony tym, jak w pierwszej połowie zaczął mecz jego zespół. - Na początku byliśmy pod presją Heerenveen i jestem w szoku. Jednak spodziewałem się, że z czasem moi chłopcy pokażą charakter. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się to w drugiej połowie - powiedział Gio dla Fox Sports.

Trener Feyenoordu chwalił swoich podopiecznych za drugą połowę. - Różnica między pierwszą, a drugą połową była bardzo duża, ale bardzo się cieszę, że zakończyło się to dobrze. Heerenveen posiada dynamicznych zawodników, którzy potrafili nadwyrężyć nasz styl gry, ale ważne jest by grać swoją piłkę. Musimy też zachować wiarę w siebie i nadal walczyć. Przeciwko Ajaxowi będzie inny mecz, niż ten ze Spartą czy Heerenveen.

Image
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2016. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.