21.04

18:00

1:0

Turcja: Van Persie wraca do Feyenoordu

20.03.2017 20:43; DamianM, 3 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR-Fans.nl

Według tureckiego Türkiye, Robin van Persie od następnego sezonu będzie zawodnikiem Feyenoordu. Napastnik ma oferty z Chin i Anglii, ale zdecydował się on wrócić na De Kuip.

Wychowanek chce pójść w ślady swojego dobrego znajomego, Dirka Kuyta. Van Persie ma w Fenerbahce kontrakt do połowy 2018 roku.

Komentarze (3)

Norbi

Wiem, że podpisał, ale różnie to bywa Damian. Widziałem już różnych zawodników, którzy podpisywali nowe kontrakty i nie wypełniali ich w najmniejszym calu. Ale co tam, Robin może być tym dodatnim punktem.

Kalou podpisal nowy kontrak niedawno, wiec raczej niemozliwe juz, ale Robina witamy jak najbardziej

Norbi

Zdaje się, że szykuje się na LM dobra paka. Może jeszcze Kalou z Herty przyjdzie.

Wszystko się sypie przed latem...

Gimenez kontuzja podobno - ***** byle nie poważna. Ja pierdole jak koniec sezonu to plagi.

Nowy trener zrobi z niego potwora. Zapiszcie to

Zerrouki gra więc będą męczarnie. Stawia Go Ahead wygraną 3-2.

w trzech meczach musieliby zrobi 14-0 czyli 2 razy 5-0 i 4-0. Jest do zrobienia. Rekord bilans bramkowy to +90 chyba ajaxu. 112-22 - sezon 1997/98. PSV już ma +86 czyli pewnie zrobią rekord i tu.

Ja za 45 minut kończę pracę, mam nadzieję że ta gorsza połowa to będzie pierwsza połowa :D

Ciekawe czy psv zrobi bilans bramkowy +100 - to by było coś.

Taa jasne.

Teraz Feyenoord 0-9 poprosimy i rekord :D

Holandia to Holandia hehec

koniec - rekordowa wygrana psv na wyjezdzie w historii i rekordowa porażka heerenveen w historii.

wrócą po 9 :D

wbić 9 i koniec

Ale zadymili - zanim to przejdzie to z 10 minut pewnie :D

To już chyba by nie dziwiło ;D

i przerwane, racki :D byłaby beka jakby mecz odwołali i nie mogli świętować musieliby dograć za 2 dni 1 minut :D

haha może wbiją 0-10