Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Feyenoord24

Dziś jest Piątek , 26 maja 2017 roku, godzina 18:52
Witaj na Feyenoord24.net, nieznajomy/a.

Jak kupić bilet?

Jak kupić bilet Feyenoord

Z myślą o kibicach chcących zakupić wejściówki, poniżej znajdują się najważniejsze informacje, w jaki sposób można kupić bilety na mecze z udziałem Feyenoordu.

W jaki sposób można kupić bilety?
Jeśli chcesz kupić bilet na mecz Feyenoordu, możesz to zrobić na cztery sposoby:

1. Online za pośrednictwem strony internetowej Feyenoordu (zarówno na mecze domowe jak i wyjazdowe)
- Bilet możesz zakupić siedząc przed swoim komputerem. Feyenoord jako pierwszy klub w Holandii umożliwił swoim kibicom kupno biletów online. Aby dokonać zakupu, należy najpierw się ZAREJESTROWAĆ. Gdy nasze konto zostanie aktywowane, wejściówki możemy zakupić TUTAJ.


2. W jednym z punktów zwanych TicketBox (zarówno na mecze domowe jak i wyjazdowe)
- Wszystkich punktów Ticketbox jest w sumie 400, rozsianych po całej Holandii. Wpisując na TEJ stronie kod pocztowy, otrzymamy listę wszystkich punktów sprzedaży.


3. Telefonicznie dla rodzin i niepełnosprawnych (tylko na mecze domowe)
- Dla rodzin oraz niepełnosprawnych na własne życzenie rezerwacji dokonać można telefonicznie, dzwoniąc pod numer Feyenoord Service&Tickets: 0900-1908 (€ 0,15 p/m). Zamówić oraz zapłacić możemy bezpośrednio przez telefon. Bilety w ciągu kilku dni trafią na adres domowy. Feyenoord Service&Tickets dostępne jest od poniedziałku do piątku od 10.00-17.00.


4. W kasach bezpośrednio na stadionie
- Ostatnim sposobem jest zaopatrzenie się w bilet bezpośrednio w kasie na placu Olympiaweg przed stadionem. Punkty tam są otwarte w dni powszednie od 10.00-17.00.

Karta kibica

Wejściówki na większość meczy, są dostępne bez konieczności posiadania klubowej karty kibica. Mecze określane mianem "podwyższonego ryzyka" są dostępne dla posiadaczy karnetów oraz karty kibica. Mecze te według kierownictwa klubu, policji i burmistrza Rotterdamu to : FC Twente, PSV, FC Utrecht, FC Groningen, Ajax, ADO Den Haag i NAC Breda.

Wszyscy ci, którzy nie posiadają jeszcze karty kibica, dobrze jest się w takową zaopatrzyć. Samo wyrobienie karty kibica, nie stanowi większego problemu, dla kogoś, kto posiada adres korespondencyjny w Holandii, wystarczy pobrać formularz z TEJ strony, klikając "ik wil een clubkaard aanvragen".

Drukujemy formularz, wypełniamy, po czym wysyła się go razem z kopią paszportu bądź innego dokumentu tożsamości, na adres jaki jest podany w formularzu. Czas oczekiwania na kartę klubową to około trzech tygodni. Gdy już mamy kartę kibica, nie ma nic trudnego w kupnie biletu. Można dokonać tego bezpośrednio w kasach na stadionie, stronę internetową Feyenoordu pod zakładką Service&Tickets--> online ticketing, lub bezpośrednio w puntach sprzedaży Ticket box. Wpisując na TEJ stronie kod pocztowy, otrzymamy listę wszystkich punktów sprzedaży.

Karta kibica Feyenoordu jest ważna przez pięć lat i zainteresowany jej wyrobieniem nie ponosi żadnych kosztów stworzenia oraz wysyłki.

[Opracowali: Damian Maszycki i Mucha_SCF]

ostatnio zmodyfikowano: 2 lata temu
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2015. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.