Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Feyenoord24

Dziś jest Czwartek , 25 maja 2017 roku, godzina 12:42
Witaj na Feyenoord24.net, nieznajomy/a.

P2P Feyenoord

P2P

Dzisiejsza technologa pozwala nam bez żadnych problemów śledzić poczynania Portowców. Najpopularniejszym sposobem są oczywiście programy P2P, które umożliwiają nam oglądanie spotkań na żywo. Poniżej kilka z nich plus krótki opis i link do pobrania.

SopCast | Pobierz

Jedna z najlepszych i najstarszych aplikacji. Głównie ze względu na polską wersję, program jest niezwykle popularny w Polsce. Plusami są ponadto schludny i przejrzysty wygląd, który pozwala szybko znaleźć to, czego szukamy. Korzystanie z SopCasta jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga zakładania konta na stronie producenta, jeśli chcemy jedynie oglądać transmisje.

TVU Player | Pobierz

Kolejny program z serii 'popularne'. I w jego przypadku, przemawiają za nim przejrzysty interface, pozbawionym niepotrzebnych przycisków a wzbogacony o to co najważniejsze i to, co poszukujemy.

TVAnts | Pobierz

Program posiada listę kanałów, w której na szczególną uwagę zasługują stacje sportowe. W jego przypadku przeważają jednak minusy w skład których wchodzą awaryjność i długi czas ładowania się kanałów.

PPStream | Pobierz

Przez wielu uważany za najlepszy program do oglądania sportu w internecie. Program jest dostępny jedynie w języku chińskim, a do poprawnego oglądania wymagane jest 512kbs (co nie znaczy, że przy mniejszej przepustowości oglądanie jest niemożliwe).

PPLive | Pobierz

Podobnie jak poprzednicy, bardzo dobry i popularny. Największym plusem aplikacji jest przyjemny dla oka interface, a korzystanie z niego jest bardzo łatwe. Na jego łamach znajdziemy różnorodne programy tematyczne.

Mecze Feyenoordu można oglądać również bezpośrednio na stronach www. Zainteresowanych przed każdym pojedynkiem zapraszamy pod TEN adres.

ostatnio zmodyfikowano: 3 lata temu
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2015. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.