Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Feyenoord24

Dziś jest Piątek , 26 maja 2017 roku, godzina 18:45
Witaj na Feyenoord24.net, nieznajomy/a.

Sponsorzy

Opel
GŁÓWNY SPONSOR:
Opel

Od pierwszego lipca 2013 roku Opel został głównym sponsorem Feyenoordu Rotterdam widniejącym na koszulkach piłkarzy. Niemieckie przedsiębiorstwo głównym sponsorem było już w latach 1984 i 1989, a przez wiele lat pełnił funkcję partnera i dostawcy samochodów. Dlatego też Opel i Feyenoord mają dumną historię, która pisze się od prawie trzydziestu lat. Przez następne lata Opel będzie czymś więcej, niż tylko logiem na trykotach.

Niemiecki przedstawiciel będzie wspierał 300 amatorskich partnerów, a także wiele projektów społecznych, które klub przez ostatnie lata wdrażał w życie. Silny związek i podobieństwa kulturowe między Feyenoordem i Oplem znacznie przyczyniają się do optymalnej aktywacji tej czteroletniej umowy sponsorskiej.

PARTNERZY STRATEGICZNI:
 Adidas

Od sezonu 2014-2014 piłkarze Feyenoordu Rotterdam będą ubierali stroje spod ręki Adidasa. Klub i producent odzieży sportowej na początku maja 2014 podpisali umowę na pięć sezonów, począwszy od lipca 2014 roku. Niemiecki gigant jest następcą Pumy, która zaopatrywała Feyenoord od sezonu 2009-2010. 

W swojej historii, Feyenoord już współpracował z Adidasem. Miało to miejsce w latach 1991 i 2000. 

 DrukwerkMAX

Holenderska drukarnia online - DrukwerkMAX. Firma produkuje wysokiej jakości wydruki w najniższych cenach w Holandii. DrukwerkMAX dostarcza obecnie ponad 100 różnych rodzajów druku dla małych i dużych firm.

 HDI-Gerling Verzekeringen

HDI-Gerling Verzekeringen NV wiodącym ubezpieczycielem od szkód dla sektora przemysłowego w Holandii i Belgii. Firma oferuje indywidualne rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm i to w ścisłej współpracy z wyspecjalizowanymi maklerami i pośrednikami. Pochodzenia niemieckiego ubezpieczyciela polega na wiedzy i zaangażowania dużej liczby specjalistów w zakresie ryzyk biznesowych i przemysłu.

 Heineken

Począwszy od sezonu 2014/2015, Heineken pojawił się w miejsce dotychczasowego Amstela. Od 2005 roku marka Heineken jest m.in jednym ze sponsorów Ligi Mistrzów UEFA. Holenderskie przedsiębiorstwo piwowarskie ma ponad 130 browarów w ponad 65 państwach na całym świecie i zatrudnia około 64 tys. pracowników. Heineken Lager jest dostępny w ponad 180 krajach i jest najbardziej globalną marką piwa na świecie.

 VriendenLoterij

VriendenLoterij, wielki przyjaciel Akademii Feyenoordu. VriendenLoterij wspiera młodzież z Varkenoord od 2005 roku. Jest to możliwe dzięki wielu kibicom portowego klubu, którzy grają razem z VriendenLoterij. 50% z ich składek trafia do młodzieży, która otrzymuje również korepetycje dla dobrej przyszłości. W 2013 roku, młodzi chłopcy otrzymali 1.045.363 euro.

 Rotterdam Electric Tram

Rotterdam Electric Tram (RET) jest głównym operatorem transportu publicznego w Rotterdamie. Swoją działalność rozpoczęło w 1905 roku od przejęcia RTM (Rotterdamsche Tramweg Maatschappij). Obecnie funkcjonuje 35 autobusów , 11 linii tramwajowych i pięć linii metra/linii lekkiej kolei w Rotterdamie i okolicznych gminach.

 Metro

Metro to bezpłatna gazeta holenderska, dystrybuowane codziennie od 1999 roku głównie do osób dojeżdżających do pracy w obszarach o dużym natężeniu ruchu. Metro jest też drugim, największym medium papierowym w kraju. Metro zastąpiło dotychczasowego partnera medialnego, AD.

 FOX Sports

FOX Sports to nowy kanał z transmisjami meczów na żywo, w którym nie przegapisz żadnego meczu. Dwa programy, FOX Sports Eredivisie i FOX Sports International zapewniają, że można cieszyć się krajową i międzynarodową piłką. Każdy mecz na żywo, podsumowania kolejki, zapowiedzi i analizy. To wszystko zapewnia FOX Sports.

 

PARTNERZY:

Partnerzy

Opracował: DamianM; Foto i źródło: Feyenoord.nl

ostatnio zmodyfikowano: 10 miesięcy temu
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2015. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.