Następny mecz
Eredivisie, 08.04.2020 18:45 AZ Alkmaar AFAS Stadion
Eredivisie, 11.04.2020 19:45 VVV Venlo De Kuip
KNVB Beker, 19.04.2020 18:00 FC Utrecht De Kuip
Poprzedni mecz
Eredivisie, 08.03.2020 14:30 Willem II Tilburg 2:0 De Kuip
KNVB Beker, 05.03.2020 20:45 NAC Breda 7:1 De Kuip
Eredivisie, 01.03.2020 14:30 PSV Eindhoven 1:1 Philips Stadion

Feyenoord U-19

Mirac Akdeniz Abdel Belarbi
Miraç Akdeniz
Urodzony: 26-3-2002
W akademii od: 2018–2019
Poprzedni klub(y):
Marouan Azarkan
Urodzony: 8-12-2001
W akademii od: 2012–2013
Poprzedni klub(y): Neptunus, GLZ
Abdel Belarbi
Urodzony: 3-1-2002
W akademii od: 2017–2018
Poprzedni klub(y): SVV, CWO
Omer Gunduz Denzel Hall
Naoufal Bannis
Urodzony: 11-3-2002
W akademii od: 2016–2017
Poprzedni klub(y):
Ömer Gündüz
Urodzony: 24-4-2001
W akademii od: 2012–2013
Poprzedni klub(y): Excelsior Maassluis
Denzel Hall
Urodzony: 22-5-2001
W akademii od: 2008-2009
Poprzedni klub(y): 
Quilindschy Hartman Ramon Hendriks Thijs Jansen
Quilindschy Hartman
Urodzony: 14-11-2001
W akademii od: 2010–2011
Poprzedni klub(y): Excelsior R.
Ramon Hendriks
Urodzony: 18-7-2001
W akademii od: 2017–2018
Poprzedni klub(y): ASWH, FC Dordrecht
Thijs Jansen
Urodzony: 29-11-2001
W akademii od: 2014–2015
Poprzedni klub(y): FC Lisse
Rychaintelo Knoll Joey Koorevaar Toshio Lake
Rychaintelo Knoll
Urodzony: 9.3.2002
W akademii od: 2017–2018
Poprzedni klub(y): Zeeburgia, PEC Zwolle
Joey Koorevaar
Urodzony: 22-2-2001
W akademii od: 2008–2009
Poprzedni klub(y): Slikkerveer
Toshio Lake
Urodzony: 26-3-2001
W akademii od: 2010–2011
Poprzedni klub(y): Excelsior R.
Enrique van der Lubbe Splinter de Mooij Noah Naujoks
Endrique van der Lubbe
Urodzony: 26-12-2002
W akademii od: 2017–2018
Poprzedni klub(y): Excelsior Maassluis
Splinter de Mooij
Urodzony: 16-7-2001
W akademii od: 2014–2015
Poprzedni klub(y): HVV
Noah Naujoks
Urodzony: 2-5-2002
W akademii od: 2010–2011
Poprzedni klub(y): SHO
Aime Omgba Salah Oulad M'hand Denzel Owusu
Aimé Omgba
Urodzony: 22-10-2002
W akademii od: 2012–2013
Poprzedni klub(y): RCL
Salah-Eddine Ouland M'hand
Urodzony: 20-8-2003
W akademii od: 2012–2013
Poprzedni klub(y): VCS
Denzel Owusu
Urodzony: 24-2-2003
W akademii od: 2015–2016
Poprzedni klub(y): ADO, Haagse Hout
Cheick Toure Tein Troost Dem Valk
Cheick Toure
Urodzony: 7-2-2001
W akademii od: 2013–2014
Poprzedni klub(y): OMC, FC Dordrecht
Tein Troost
Urodzony: 15-1-2002
W akademii od: 2018–2019
Poprzedni klub(y): NAC Breda
Sem Valk
Urodzony: 16-2-2002
W akademii od: 2010–2011
Poprzedni klub(y): Capelle
Ravi Yates Twan van der Zeeuw Sven Zitman
Ravi Yates
Urodzony: 6-9-2001
W akademii od: 2008–209
Poprzedni klub(y): TOGB
Twan van der Zeeuw
Urodzony: 29-1-2002
W akademii od: 2013–2014
Poprzedni klub(y): RCL
Sven Zitman
Urodzony: 24-2-2002
W akademii od: 2019–2020
Poprzedni klub(y): Excelsior '20
   
 
SZTAB SZKOLENIOWY:
Dirk Kuyt Cor Adriaanse Arnold Scholten
Trener Asystent trenera Asystent trenera
Jacquest Poldervaart Davey Verhagen  
Kierownik zespołu Sprzęt  
     
Zobacz też: Tabelę Feyenoordu U-19 Terminarz Feyenoordu U-19
     
Wszystkie zdjęcia: FeyenoordAcademy.nl
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com