NAC Breda

Eredivisie
Rat Verlegh Stadion

Nie

08.03

16:45

FC Twente

Eredivisie
De Grolsch Veste

Nie

01.03

14:30

2:0

'Każdy jest rozczarowany z braku zwycięstwa'

23.10.2011 23:31; FlatroN, 1 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Feyenoord.nl

Jordy Clasie przed swoim pierwszym Klasykiem nie wyobrażał sobie, że po zakończeniu szlagieru ligi holenderskiej będzie sfrustrowany remisem w Amsterdamie. "Każdy jest rozczarowany z braku zwycięstwa" - nie ukrywał po meczu pomocnik. "Wszystko było dobre dzisiaj, z wyjątkiem wyniku". Cały ostatni tydzień Portowcy przepracowali z myślą, że stać ich na coś korzystnego na Arenie.

 

"Ponadto w sobotę masowo wspierani byliśmy przez kibiców. W zespole było dużo zaufania. Ludzie w Rotterdamie już od dawna czekają na nasze zwycięstwo nad Ajaksem. Dzisiaj mieliśmy ku temu okazję. Rzeczywiście, powinniśmy wygrać". Czerwona kartka dla Kennetha Vermeera była według Clasie'ego punktem zwrotnym meczu.

 

"Do tej pory prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Wywarliśmy presję na Ajaksie. Kibice co raz częściej gwizdali, rywale się gubili. Dzisiaj byliśmy po prostu lepsi od Ajaksu.  Jestem dumny z tego, jak my, jako zespół walczyliśmy. Ta drużyna jest co raz silniejsza".

Komentarze (1)

Norbi

I tak drużyna jeszcze pokaże na co ją stać, bo to dopiero początek tego co ma do zaoferowania!

Wyniki 26. kolejka

Gospodarz

Gość

NEC Nijmegen

? - ?

FC Volendam

FC Groningen

? - ?

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

? - ?

FC Utrecht

PSV Eindhoven

? - ?

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

? - ?

SC Heerenveen

Sparta Rotterdam

? - ?

PEC Zwolle

Fortuna Sittard

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

FC Twente

NAC Breda

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

1-8 marca

To miał być kolejny krok naprzód, tak przynajmniej próbuje wmawiać między wierszami sam trener, a okazał się bolesnym potwierdzeniem regresu.

Video

FC Twente 2-0 Feyenoord

Feyenoordu ponownie zaprezentował się fatalnie i zasłużenie przegrał z FC Twente.

Live chat

Gość

nec 2-2 kibicujemy im

DamianM

Ważne, że u nas jest super i Pan manager rządzi. Juz nie trener, a manager

Gość

psv tryplet zgarnie jak nic.

Gość

oho juz 1-2 psv

Gość

nec 1-0

Gość

Podobno Lewy doznał kontuzji w 88 minucie, przez Pau Navarro. Potem jeszcze gola strzelił z tym urazem.
Dziś na pewno nie zagra z Atletico, prawdopodobnie przerwa będzie dłuższa.

Gość

Nieźle:
https://transfery.info/aktualnosci/byly-reprezentant-holandii-szczerze-o-swoim-uzaleznieniu-kokaina-niszczy-wszystko/267291

DamianM

Coś poważnego? Nie pisałem chyba o takiej kontuzji

Gość

Podobno Lewandowski ma złamanie oczodołu.
Ładnie go tam załatwili...

DamianM

Barca oczywiście odrobi ;-)

Gość

3 dobre meczyki dziś - 3 pucharowe
-nec-psv
-barca-atleti
-sporting-porto

Gość

9 kolejek do końca, a PSV wystarczą 4 wygrane do tytułu. Choć pewnie mniej, bo to przy założeniu naszych samych wygranych (XDDD), także już mogą mrozić szampany, no i pewnie zgarną podwójną koronę. W bekker mają już półfinał

Gość

Szczęście w nieszczęściu, że zostało już tylko 9 kolejek do końca tego dramatu... Choć nie wierzę, że utrzymamy to drugie miejsce mimo tego nawet.
A byłaby to katastrofa, bo będzie pretekst żeby Robinek został...

Gość

Już go pewnie na czarną listę Robina wpisali... ;-P

DamianM

zaraz zapewne za krytyke zostanie wyproszony ze stadionu :)))

DamianM

podejrzewam, że miał na mysli, że głupio biegają, bez celu, a racze jna pewno

Gość

van Hanegem jak zwykle w sedno i nie gryzie się w język, tylko trochę głupio powiedział: "Stoją z piłką i tylko biegają"... Nie da się jednoznacznie stać i biegać ;-P

DamianM

nasz stary znajomy wraca do Holandii Jean-Paul Boëtius w RKC.

Gość

Hi, this is Robin vP

I'm a new here. Cool site

Thanks so much for Your appreciate and support! <3

Gość

van Hanegem jak zwykle doskonale ocenił ten syf.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.