FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

't Zand: Chcę zabłysnąć w Eredivisie

31.07.2024 10:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.com / Źródło: fcupdate.nl

Shiloh 't Zand został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik Heraclesa Almelo we wtorek rano. Rodowity Rotterdamczyk został wypożyczony przez Feyenoord na okres jednego sezonu, bez możliwości wykupu. 't Zand omówił swój tymczasowy transfer na oficjalnych kanałach klubu.

- Kiedy po raz pierwszy przyszedłem do klubu, natychmiast zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Miałem udaną rozmowę z trenerem, która dała mi dużo pewności siebie - mówi 't Zand. - W poprzednim sezonie zostałem wybrany najlepszym młodym zawodnikiem Keuken Kampioen Divisie, i zdaję sobie sprawę, że teraz ludzie mają wobec mnie duże oczekiwania, ale jestem na to gotowy. Nie mogę się doczekać, aby zagrać tutaj i mam nadzieję, że zabłysnę w Eredivisie.

Dyrektor techniczny Nico-Jan Hoogma: - W poprzednim sezonie zaprezentował się z dobrej strony w FC Dordrecht, grając na poziomie Keuken Kampioen Divisie. Jego umiejętności techniczne mogą wnosić dodatkową kreatywność do naszej gry. Potrafi też strzelać bramki, co jest dla nas powodem do zadowolenia.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

czas na Bałkany. Jakoś fanem nie jestem dalekich krajów z Ameryki np, bo potem jak pisze sto razy, że on potzrebuje czasu, to mnie skręca

DamianM

nom, albo ciut wczesniej wypatrzeć potencjał, bo wiaodmo, że jak go dojrzy jakiś angielski klub to pozdro, pozamiatane

Gość

Ja jestem za sprowadzaniem graczy świeżych na topie w danych ligach, nawet z tych słabszych lig bo jak pokazuje taki Kvaratskhelia z zadupia do Napoli wszedł i wymiótł a dziś w PSG jest topowym lewoskrzydłowym świata.

DamianM

ja takie zdanie mam nawet do każdego transferu, nigdy jakoś się nie jaram transfermarktem. Ktoś strzela, asystuje, przychodzi 0 kaplica. Inne środowisko i nagle lipa. A później przychodzi ktoś po kim niczego sie sie nie spodziewasz, a on nagle się wyróżnia

Gość

Jakie są szanse że weźmiesz kogoś takiego jak Perisic? 1 na 100?

DamianM

czasami można zaryzykować wiaodmo, ale co z tego, jak ktoś przychodzi za darmo, jak pensje pobiera taką, że głowa mała. Nie mówię, że nie, bo można, tak samo wypożyczyć czasami też, ale wole już nie

Gość

i jak funt Sterling.

DamianM

Ale naziwsko ma jak Tomyasu :) ja juz nie dam sie nabrać

Gość

On nie strzelił gola w lidze od sezonu 2018/19.

Gość

Czy ten Ceballos to taki zajebisty piłkarz? nie.

Gość

Ceballos do Ajaxu chyba chcą wrócić do gry w przyszłym roku

Gość

Tak ale bezpośrednio z Polonii.

Gość

Zjawiński to wychowanek Legii, więc nie idzie, a wraca ;-)

DamianM

A Dumfries Real

Gość

Zjawiński z Polonii idzie do Legii :D

Gość

Saibari do Bayernu. Grubo.

DamianM

Konate to chyba oficjalka zaraz będzie nawet

Gość

Jeszcze chcą nico paz i enzo fernandez.

Gość

Konate i Dumfries do Realu - konate jeden z najsłabszych obrońców w premier league w tym sezonie :D bez cienia ironii.

Gość

Jak Slot przychodził do Liverpoolu to 90% tam była niezadowolona. Na LFC.pl

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.