SL Benfica

Towarzyski
Estádio da Luz

Nie

28.07

20:30

Cercle Brugge

Towarzyski
Varkenoord

Sob

20.07

13:00

1:0

[8 LIPCA] Dotychczasowe transfery w Eredivisie

08.07.2024 16:16; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ własne / Źródło: voetbalnieuws.nl

Okno transferowe w Holandii trwa w najlepsze. Kluby zbroją się przed nowym sezonem i już na dzień dzisiejszy, doszło do wielu zmian barw klubowych. Raz w tygodniu będziemy publikować zaktualizowaną listę dotychczasowych transferów. 

AJAX AMSTERDAM

Przyszli:

Owen Wijndal (Royal Antwerp, powrót z wypożyczenia)
Youri Baas (NEC, powrót z wypożyczenia)
Naci Ünüvar (FC Twente, powrót z wypożyczenia)
Christian Rasmussen (FC Nordsjaelland, powrót z wypożyczenia)
Jorge Sánchez (FC Porto, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Francisco Conceiçao (FC Porto)
Ar'jany Martha
Georges Mikautadze (FC Metz)
Gabriel Misehouy
Tom de Graaff (FC Utrecht)

ALMERE CITY FC

Przyszli:

Bradley van Hoeven (FC Emmen, powrót z wypożyczenia)
Baptiste Guillaume (Guingamp)
Jonas Wendlinger
Àlex Carbonell
Vasilios Zagaritis

Odeszli:

Thomas Poll (Cambuur, powrót z wypożyczenia)
Peer Koomeiners (AZ, powrót z wypożyczenia)
Yoann Cathline (FC Lorient, powrót z wypożyczenia)
Loïc Mbe Soh (Nottinham Forest, powrót z wypożyczenia)
Yann Kitala (Le Havre, powrót z wypożyczenia)
Rajiv van La Parra
Pascu
Álvaro Peña
Danny Post
Samuel Shain-Radlinger (Austria Wien, powrót z wypożyczenia)
Jason van Duiven (PSV, powrót z wypożyczenia)
Milan Corryn (Spartak Trnava)
Jeredy Hilterman (Arminia Bielefeld)
Marcelencio Esajas (TOP Oss)
Bradly van Hoeven
Damian van Bruggen

AZ ALKMAAR

Przyszli:

Sem van Duijn (Quick Boys)
Peer Koopmeiners (Almere City), powrót z wypożyczenia)
Zico Buurmeester (PEC Zwolle), powrót z wypożyczenia)
Mexx Meerdink (Vitesse, powrót z wypożyczenia)
Iman Griffith (Fortuna Sittard), powrót z wypożyczenia)
Kenzo Goudmijn (Excelsior), powrót z wypożyczenia)
Seiya Maikuma (Cerezo Osaka)

Odeszli:

Peter Vindahl (Sparta Praag)
Tiago Dantas (Benfica, powrót z wypożyczenia)
Gonçalo Esteves (Sporting CP, powrót z wypożyczenia)
Jens Odgaard (Bologna, powrót z wypożyczenia)
Mathew Ryan
Dani de Wit (VfL Bochum)
Vangelis Pavlidis (SL Benfica)

FC TWENTE

Przyszli:

Bas Kuipers (Go Ahead Eagles)
Alec Van Hoorenbeeck (KV Mechelen)
Sayfallah Ltaief (FC Basel)

Odeszli:

Joshua Brenet
Gijs Smal (Feyenoord)
Myron Boadu (AS Monaco, powrót z wypożyczenia)
Naci Ünüvar (Ajax, powrót z wypożyczenia)

FC UTRECHT

Przyszli:

Matisse Didden (Roda JC)
Alonzo Engwanda (RSC Anderlecht)
Ryan Flamingo (Sassuolo)
Siebe Horemans (Excelsior)
David Min (RKC Waalwijk)
Tom de Graaff (Ajax)
Calvin Raatsie (Roda JC, powrót z wypożyczenia)
Paxton Aaronson (Eintracht Frankfurt, wypożyczenie)
Noah Ohio (Standard Liege)

Odeszli:

Hidde ter Avest
Othmane Boussaid
Luuk Brouwers (SC Heerenveen)
Oscar Fraulo (Borussia Mönchengladbach, powrót z wypożyczenia)
Tim Handwerker (FC Nürnberg, powrót z wypożyczenia)
Sam Lammers (Rangers FC, powrót z wypożyczenia)
Mark van der Maarel

FEYENOORD:

Przyszli:

Jeyland Mitchell (LD Alajuelense)
Anis Hadj-Moussa (Patro Eisden)
Gijs Smal (FC Twente)
Chris-Kevin Nadjé (Versailles FC)
Devin Haen (De Graafschap)
Julián Carranza (Philadelphia Union)
Ilias Sebaoui (FC Dordrecht, powrót z wypożyczenia)
Mimeirhal Benita (Excelsior, powrót z wypożyczenia)
Lennard Hartjes (Excelsior, powrót z wypożyczenia)
Thijs Jansen (De Graafschap, powrót z wypożyczenia)
Ezequiel Bullaude (Boca Juniors, powrót z wypożyczenia)
Patrik Walemark (sc Heerenveen, powrót z wypożyczenia)
Neraysho Kasanwirjo (Rapid Wiedeń, powrót z wypożyczenia)
Shiloh 't Zand (FC Dordrecht, powrót z wypożyczenia)
Antef Tsoungui (FC Dordrecht, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Ramon Hendriks (VfB Stuttgart)
Devin Haen (FC Dordrecht, wypożyczenie)
Mimeirhel Benita (Heracles Almelo, wypożyczenie)
Yankuba Minteh (Newcastle United, powrót z wypożyczenia)
Alireza Jahanbakhsh
Kostas Lamprou
Tijdany Touré (Gil Vicente)
Sem Valk (FC Dordrecht)
Mats Wieffer (Brighton)

FORTUNA SITTARD

Przyszli:

Josip Mitrovic (HNK Gorica)
Makan Aïko (Le Mans)
Ryan Fosso (FC Vaduz)
Jasper Dahlhaus (FC Eindhoven)
Ante Erceg (NK Istra)
Robyn Esajas (ADO Den Haag)
Darijo Grujcic (Austria Lustenau)
Úmaro Embaló (Rio Ave, was verhuurd)
Milan Robberechts (VVV-Venlo, powrót z wypożyczenia)
Tunahan Tasci (MVV Maastricht, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Iñigo Córdoba
Mitchell Dijks 
Deroy Duarte (Ludogorets)
Arianit Ferati
Oguzhan Özyakup
Dimitrios Siovas
Tom Hendriks
Nathan Markelo (Roda JC)
Robyn Esajas (MVV, wypożyczenie)
Sadik Fofana (Bayer Leverkusen, powrót z wypożyczenia)
Jayden Braaf (Hellas Verona, powrót z wypożyczenia)
Iman Griffith (AZ, powrót z wypożyczenia)
Marko Lazetic (AC Milan, powrót z wypożyczenia)
Justin Lonwijk (Dinamo Kijów, powrót z wypożyczenia)
Ragnar Oratmangoen (FC Groningen, powrót z wypożyczenia)
Siemen Voet (Slovan Bratislava, powrót z wypożyczenia)

GO AHEAD EAGLES

Przyszli:

Mathis Suray (FC Dordrecht)
Julius Dirksen (FC Emmen)
Aventis Aventisyan (NK Jarun, powrót z wypożyczenia)
Rashaan Fernandes (Uião Leiria, powrót z wypożyczenia)
Luca Plogmann (FC Dordrecht, powrót z wypożyczenia)
Darío Serra (Mérida, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Aventis Aventisyan
Bas Kuipers (FC Twente)
Erwin Mulder

HERACLES ALMELO

Przyszli:

Damon Mirani (FC Volendam)
Jan Zamburek (Viborg FF)
Robin Mantel (Helmond Sport)
Ivan Mesik (Pescara)
Lorenzo Milani (Pescara)
Mimeirhel Benita (Feyenoord, wypożyczenie)
Anas Ouahim (FC Sheriff, wypożyczenie)
Antonio Satriano (AC Trento, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Robin Jalving (FC Emmen)
Sven Sonnenberg (Saarbrücken)
Lasse Wehmeyer (VVV Venlo)
Navajo Bakboord
Ajdin Hrustic
Chiel Olde Keizer
Jetro Willems
Marko Vejinović
Fredik Oppegard (PSV, powrót z wypożyczenia)
Mohamed Sankoh (VfB Stuttgart, powrót z wypożyczenia)

NAC BREDA

Przyszli:

Daniel Bielica (Górnik Zabrze)
Max Balard (Central Coast Mariners)

Odeszli:

Sabir Agougil
Thomas Marijnissen
Cuco Martin
Omar Mekkaoui
Pepijn van de Merbel (FC Den Bosch)
Elías Már Ómarsson
Boris van Schuppen
Kaj van der Veldt (VV Katwijk)
Javier Vet
Victor Wernersson
Stef de Wijs (VV Hoogstraten)
Sigurd Haugen (Aarhus FC, powrót z wypożyczenia)
Patriot Sejdiu (Malmö FF, powrót z wypożyczenia)

NEC NIJMEGEN

Przyszli:

Rober González (Real Betis)
Stijn van Gassel (Excelsior)
Luc Nieuwenhuijs (Vitesse)
Koki Ogawa (Yokohama FC, powrót z wypożyczenia)
Sami Ouaissa (Roda JC, powrót z wypożyczenia)
Brayann Pereira (AJ Auxerre, powrót z wypożyczenia)
Selim Can Sönmez (TOP Oss, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Jasper Cillessen (Las Palmas)
Nils Rossen
Sylla Sow
Bas Dost
Tjaronn Chery (Antwerp FC)
Youri Baas (Ajax, powrót z wypożyczenia)
Yvandro Borges Sanches (Borussia Mönchengladbach, powrót z wypożyczenia)
Rober González (Real Betis, powrót z wypożyczenia)
Perdro Marques (Apollon Limassol, powrót z wypożyczenia)
Mathias Ross (Galatasaray, powrót z wypożyczenia)

PEC ZWOLLE

Przyszli:

Dean Huiberts (Beerschot VA, powrót z wypożyczenia)
Thierry Lutonda (RKC Waalwijk)

Odeszli:

Younes Namli (n.n.b.)
Bram van Polen
Kaj de Rooij
Ryan Thomas
Lennart Thy (Lion City Sailors)
Kenneth Vermeer
Sam Kersten (SC Heerenveen)
Zico Buurmeester (AZ, powrót z wypożyczenia)
Lennart Czyborra (Genoa, powrót z wypożyczenia)
Ferdy Druijf (Rapid Wien, powrót z wypożyczenia)
Flilip Krastev (Lommel SK, powrót z wypożyczenia)
Silvester van der Water (SC Cambuur, powrót z wypożyczenia)

PSV EINDHOVEN

Przyszli:

Sergiño Dest (FC Barcelona)
Jason van Duiven (Almere City, powrót z wypożyczenia)
Fredrik Oppegard (Heracles Almelo, powrót z wypożyczenia)
Malik Tillman (Bayern Monachium)
Couhaib Driouech (Excelsior)
Ryan Flamingo (FC Utrecht)

Odeszli:

André Ramalho
Shurandy Sambo
Boy Waterman
Patrick van Aanholt (Galatasaray, powrót z wypożyczenia)
Armel Bella-Kotchap (Southampton, powrót z wypożyczenia)
CJ Egan-Riley (Burnley, powrót z wypożyczenia)

RKC WAALWIJK

Przyszli:

Richard van der Venne (FC St. Gallen)
Roshon van Eijma (TOP Oss)
Daouda Weidmann (Torino)
Tim van de Loo (Telstar)
Yanick van Osch (SC Cambuur)
Juan Familia-Castillo
Luuk Wouters (FC Eindhoven, powrót z wypożyczenia)
Oskar Zawada (Wellington Phoenix)

Odeszli:

Shawn Adewoye
Zakaria Bakkali
Jeffrey Bruma
Juriën Gaari
Thierry Lutonda (PEC Zwolle)
Etienne Vaessen (FC Groningen)
David Min (FC Utrecht)
Mark Spenkelink
Mats Seuntjens
Etienne Vaessen
Filip Stevanovic (Manchester City, powrót z wypożyczenia)

FC GRONINGEN

Przyszli:

Etienne Vaessen (RKC)
Thijs Oosting (Willem ll)
Brynjólfur Andersen Willumsson (Kristiansund)
Florian Krüger (Arminia Bielefeld, powrót z wypożyczenia)
Ragnar Oratmangoen (Fortuna Sittard, powrót z wypożyczenia)
Kevin van Veen (Kilmarnock, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Daniël Beukers (FC Volendam)
Nick Bakker

SC HEERENVEEN

Przyszli:

Luuk Brouwers (FC Utrecht)
Sam Kersten (PEC Zwolle)
Levi Smans (VVV-Venlo)
Danilo Al-Saed (Sandefjord)

Odeszli:

Thom Haye
Djenahro Nunumete (FC Emmen)
Syb van Ottele
Anas Tahiri
Luuk Brouwers (FC Utrecht, powrót z wypożyczenia)
Nathan Tjoe-A-On (Swansea City, powrót z wypożyczenia)
Patrik Walemark (Feyenoord, powrót z wypożyczenia)
Charlie Webster (Chelsea, powrót z wypożyczenia)
Loizos Loizou (Omonia Nicosia, powrót z wypożyczenia)

SPARTA ROTTERDAM

Przyszli:

Boyd Reith (Roda JC)
Mike Kleijn (Feyenoord)
Mohamed Nassoh (PSV)
Julian Baas (Excelsior)
Teo Quintero (KMSK Deinze)
Jafar Bynoe (Bologna)
Agustín Anello (SC Cambuur, powrót z wypożyczenia)

Odeszli:

Patrick Brouwer
Delano van Crooij (VVV Venlo)
Bart Vriends (Adelaide United)
Koki Saito (Lommel SK, powrót z wypożyczenia)

WILLEM II TILBURG

Przyszli:

Thomas Didillon-Hödl (Cercle Brugge)
Mickaël Tirpan (Lierse SK)

Odeszli:

Thijs Oosting (FC Groningen)
Michael de Leeuw (SC Cambuur)
Matthias Verreth (Brescia)
Freek Heerkens
Max Svensson
Jeredy Hilterman (Almere City, powrót z wypożyczenia)

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Groningen

? - ?

NAC Breda

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Willem II Tilburg

NEC Nijmegen

? - ?

FC Twente

FC Utrecht

? - ?

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

? - ?

RKC Waalwijk

Sparta Rotterdam

? - ?

Heracles Almelo

Almere City FC

? - ?

AZ Alkmaar

Go Ahead Eagles

? - ?

Fortuna Sittard

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

13-20 lipca

Feyenoord odnosi kolejne zwycięstwo w przygotowaniach do nowego sezonu.

Video

Feyenoord 3-1 KRC Genk

W drugim sparingu Feyenoord pokonał na De Kuip belgijski KRC Genk 3-1.

Live chat

Kris

Lille vs Lugano/Fener, czyli z Fener... ;)

Kris

To losowanie to istny śmiech:
Stoją dwa cymbały, miny maja jakby się dopiero co w doopy rucha... Jeden i drugi losują ze swojej miseczki (rozstawione i nierozstawione ekipy), potem wrzucają kulki do trzeciej miseczki i... mieszają i znowu losują z tych dwóch kulek... WTF?! :D

Gość

lille-lugano/fenerbahce

Gość

lille na kogo wpadło?

Kris

Ajax może w 3 rundzie wpaść na Panathinaikos... :D

Kris

Wisła/Rapid vs Ruzomberok/Trabzonspor

Gość

to fatalnie - twente nie będzie w LM.

DamianM

Twente redbull

Gość

Bodo odpadło z Legią, potem z Lechem, ale nie mam pewności czy jaga da im rade. Oczywiście szanse są.

Kris

O 13:00 losowanie Ligi Europy, a o 14:00 LKE

Kris

Twente:RB Salzburg
Rangers:Partizan/Kijów

Kris

A nie... jednak to najlepsza z możliwych par... ;)

Kris

Jagiellonia vs Bodo/RFS - nienajgorzej, ale mogli trafić na TNS lub Borac Banja Luka

Kris

Stawiam na Rangers:Twente... ;P

Kris

Dziś losowanie III rund kwalifikacji, oby szczęśliwe dla naszych. Legia ma potencjalnie gorszych rywali niż Śląsk jeśli awansuje...

Gość

Nawet jest o tym na wikipedii
https://en.wikipedia.org/wiki/Cow_blowing

Gość

Niestety nie da się tego odzobaczyć.

Gość

"młodzi chłopcy dmuchają krowom w odbyt" - w to akurat wierze bo widziałem film na youtube.

DamianM

Ja preferuje Erytree

DamianM

Ulala

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.