Sporting Charleroi

Towarzyski
Varkenoord

Pią

17.07

13:30

Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

3:1

AD: Botteghin definitywnie odchodzi

01.07.2020 06:47; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Zdaniem Algemeen Dagblad, Eric Botteghin definitywnie żegna się z Feyenoordem. Obrońca odpowiedział 'nie' na ofertę Feyenoordu i tym samym oficjalnie stał się wolnym zawodnikiem.

Brazylijczyk nie raz przyznawał, że bierze pod uwagę nową przygodę i tak też się stanie. Botteghin dołączył do Feyenoordu z FC Groningen w sierpniu 2015 roku za 2,5 miliona euro.

W swoim pierwszym sezonie na De Kuip, obrońca zagrał 22 mecze i od razu zdobył Puchar Holandii. W sumie rozegrał 156 oficjalnych meczów w koszulce Feyenoordu i dwukrotnie wygrał Superpuchar, dwukrotnie krajowy puchar i został mistrzem w sezonie 2016/2017.

Swego czasu Botteghin powiedział, że interesuje go gra we Włoszech lub powrót do rodzinnej Brazylii. - Nie miałbym nic przeciwko grze w piłkę nożną we Włoszech. Mam włoski paszport i pasja kibiców jest niesamowita. W przeszłości było pewne zainteresowanie ze strony tamtejszych zespołów, ale oficjalnie nigdy nie otrzymałem żadnych konkretnych propozycji.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

12-19 lipca

Feyenoord zanotował drugie zwycięstwo podczas letnich przygotowań do sezonu 2026/27.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

DamianM

Do przewidzenia

DamianM

Bordeaux upadło i znowu zaczynają od zera w 6 Lidze, znika też Boavista

DamianM

Końcowe minuty, zaraz Argentyna come back

Gość

Messi wyczyszczony jak kibel domestosem :D

DamianM

Ale ich cisną

Gość

anglia michniewiczówka

DamianM

Anglia prowadzi ale spokojnie, to Argentyna

DamianM

ten sędzia to chyba poszedł w myśl, że póki każdy ma dwie nogi to gramy haha

DamianM

Mówiłem wam, ok Zechiel talent ma, ale w głowie tak samo jak Timber, wiadomo, fajnei jakby u nas grał, ale widzicie sami, no nie ma sensu, kompletnie takiego kogoś trzymać

Gość

Będzie więcej walki i prowokacji niż piłki nożnej

Gość

już dymy są - widać że to będzie dziki mecz.

Gość

to jest ten sam przykład co timber. Trzeba go ukarać.

Gość

Z nimi trzeba krótko - niech lille płaci a jak nie to rezerwy.

Gość

Zechiela odesłąć do u21

DamianM

Tez tak uważam. Oczywiście Holendrzy już narzekają ze mało. Ale skoro nikt go nie chce. Nikt. Tylko jeden klub i to nawet po mundialu, nie chce u nas być, nie sprawdził się i nas. To co z nim zrobić, trybuny i dalej płacić?

Gość

Dobrze zrobił - won z tymi nielojalnymi pajacami.

DamianM

Dlatego do Rigaux ja nie mam dalej pretensji, no bo co on w sumie może, on widzi fakty liczby jak z trenerem, że takiego Zerroukiego nikt nie chciał, a płaca spora

Gość

Rapid-Panathinaikos 4-0 de vrij już rządzi :D

Gość

Oby tylko klub sprowadził lepszych, a nie znowu sam szrot.

Gość

No lepiej pogonić to towarzystwo za 2-3 miliony, niż mają miejsce w składzie zajmować. Niestety, trwa solidna przebudowa i sprzątanie stajni Augiasza. Na szczęście jest Liga Mistrzów i gwarantowane zyski z niej.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.