Zimą Feyenoord zamierza ponownie skupić się na sprowadzeniu nowego napastnika. Dobre wyniki osiągane przez zespół Freda Ruttena mogą sprawić, że ewentualne cele transferowe będę bardziej chętne do gry na De Kuip. Gazeta Algemeen Dagblad zaprezentowała dzisiaj pierwszych potencjalnych kandydatów na nowego snajpera Portowców.
Według AD klub ponownie będzie się starał o Basa Dosta, którego będą chcieli wypożyczyć. Feyenoord uważnie obserwuje też najlepszego obecne strzelca Eredivisie, Michiela Kramera z ADO Den Haag.
Innym kandydatem ma być Ukrainiec, Artem Kraweć, najskuteczniejszy zawodnik Dynama Kijów. Ze względu na niespokojną sytuację w kraju, napastnik wskazał, że jest otwarty na wyjazd do Eredivisie i możliwe, że będzie dostępny za rozsądną cenę.
Komentarze (0)