Atalanta

Towarzyski
De Kuip

Nie

02.08

15:00

Rayo Vallecano

Towarzyski
De Kuip

Nie

26.07

14:00

2:1

Aké nie żałuje odejścia do Chelsea

28.03.2012 23:18; DamianM, 4 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Voetbalzone.nl

Nathan Aké wraz z reprezentacją Holandii do lat 17 w tym tygodniu wywalczył po raz drugi z rzędu udział w mistrzostwach Europy. Siedemnastoletni obrońca to jeden z największych talentów w Holandii. Latem 2011 zamienił on Feyenoord na londyńską Chelsea i jak przyznaje, nie żałuje tego wyboru.

 

- Nadal jestem szczęśliwy, że w ubiegłym roku odszedłem z Feyenoordu do Chelsea. Mieszkam w Cobham, w pobliżu kompleksu treningowego. Bardzo mi to odpowiada – przyznał nastolatek. - Nie jestem tak osamotniony, by tęsknić za domem. Ludzie tutaj są bardzo mili – mówi zawodnik dla Nusport.

 

- Co więcej, moi rodzice raz lub dwa razy w miesiącu mnie odwiedzają, a mój brat mieszka i pracuje w Londynie. Pomaga mi kiedy tylko może, widzę go w każdy weekend – oznajmia Aké odnosząc się także do planów na przyszłość.

 

- Po pierwsze chcę w tym sezonie z Chelsea Londyn wygrać FA Youth Cup. Jesteśmy w półfinale, więc mamy duże szanse. A pod koniec sezonu z reprezentacją U-17 chcę zostać ponownie mistrzem Europy. A co się stanie w przyszłym sezonie, zobaczymy. Mam nadzieję, że będę się rozwijał tak, jak do tej pory. Nie ma sensu patrzeć dalej – stwierdził młodzieniec.

Komentarze (4)

Jakub

Sprawa jest prosta, jeżeli tacy jak Ake, czy inni chcą odchodzić do innych klubów powinni mieć wolną rękę, jednak nie powinno być dla nich powrotu, taką możliwość powinni mieć tylko Ci, którzy swoją grą zasłużyli na transfer do większego klubu, Kuyt, Kalou, mimo wszystko Drenthe (bo tu była spora kasa za niego, frajerski Real :D ), czy chociażby, odpukać, Vlaar kiedyś w przyszłości.

Mucha_SCF

Już kiedys to pisałem, czarnymi którzy wychowują się w Rotterdamie rządzi tylko i wyłącznie pieniądz. Nie mają żadnych sentymentów, i mają w dupie czy dzisiaj grają w Feyenoordzie, jutro w PSV a pojutrze w Ajaxie. Wyobrażacie sobie Classiego czy de Vrija odchodzącego do PSV czy Twente? Oczywiscie że nie. A sraijnaldum już dzisiaj jest PSVer pełną gębą, a jak myslicie. Gdyby za jakies dwa sezony zgłosił się po niego Ajax, co zrobiłby sraijnaldum?? Zapieprzał by w podskokach do Amsterdamu. Także, w innym newsie było pisane o Cabralu.... niech też wypierd...la jak najszybciej.

Norbi

Takich jest więcej, a potem żałują, że jednak źle zrobili, ale to już za późno.

furtok13

jogo też nikt nie żałuje jak mu niepasowło

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

19-2 sierpnia

Feyenoord pokonał Rayo Vallecano 2:1 w kolejnym meczu kontrolnym podczas przygotowań do sezonu.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

Gość

Tak samo ten Giakoumakis - w Górniku 3/4 gole - w Venlo 20 kilka i król strzelców :D

Gość

Za słaby na ekstraklasę XD

DamianM

Bukari już ruszył, gol w serbii

Gość

z Lipska

Gość

Jaki Diomande?

Gość

Diomande idzie do Realu za 100mln

Gość

Ja myśle że powinno być 15.

Gość

Za Sauera 10 to nie tak źle. 12 byłoby super, ale 10 też dobrze. A za Reada minimum 35. Tyle jest wart i kropka.

Gość

Niech udziela. Ma do tego prawo, a Feyenoord ma prawo rządać więcej.

DamianM

Jeszcze jedna oferta i ojciec Sauera zaraz wywiadu udzieli w mediach, o co się zakładamy? Typowe

Gość

Jazda jazda jazda Biała Gwiazda

Gość

2-1 gieksa

DamianM

anulowany anulowany

Gość

no 3-0 nieuznany

Gość

3 szybkie ciosy Wisły i po Katowicach.

DamianM

Ale co ofert odrzucone na początku, to przez dwa lata chyba tylu newsów nie napisałem na ten temat haha

DamianM

Co nie zmienia faktu że agent albo ktoś ładnie pograł jak faktycznie tylko na Forest się skończy

Gość

Nie ma co też ich o to winić - mają prawo :D

DamianM

Nie jest, ale VI i fr12 edytowali swoje newsy, Feyenoord celuje w więcej

Gość

25 mln na rękę (bez żadnych bonusów i śmiesznych umów) - to nie jest zła cena.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.