FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

AKTUALIZACJA: Jørgensena porozumiał się z Kasimpasą

21.07.2021 16:13; DamianM, 2 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Nicolai Jørgensen i Leroy Fer w podobnym czasie mogą trafić do tureckiej Süper Lig, podał w nocy niezawodny Feyenoord Transfermarkt. Konto dodało jednak, że na ten moment nie ma jeszcze nic konkretnego. 

Jørgensen w pierwszym tygodniu przygotowań poinformował Arne Slota, że chciałby odejść. Od tamtego momentu Duńczyk trenuje osobno i czeka na ewentualny transfer.

Leroy Fer tymczasem jest obecnie obrońcą, ale jego sytuacja może nagle się zmienić, gdy do gry wróci Lutsharel Geertruida. Jego kontrakt wygasa za rok, więc to ostatni moment, by jeszcze na nim zarobić. 

AKTUALIZACJA 20 LIPCA:

Nicolai Jørgensen jest bliski porozumienia z tureckim klubem, raportuje FTM. Duńczyk negocjuje obecnie z Kasımpaşa SK. Oczekuje się, że napastnik dokona zmiany w najbliższych dniach, a tym samym zamknie rozdział Feyenoord.

AKTUALIZACJA:

Ali Dursun potwierdza, że Jørgensen jest obecnie w trakcie negocjacji ze wspomnianym wyżej klubem. Mówi również dla Algemeen Dagblad, że nadal istnieje kilka klubów konkretniej zainteresowanych jego klientem. 

AKTUALIZACJA 21 LIPCA:

Nicolai Jørgensen porozumiał się z Kasimpasą i leci do Turcji, by dopełnić formalności. Napastnik ma podpisać trzyletni kontrakt i może liczyć na bardzo dobre zarobki. 

Komentarze (2)

Norbi

Albo na Fera. Niech idą w duecie, albo i trio. :P

Kris

Dobrze, że odchodzi. Może Kasimpasa ma jeszcze ochotę na Boženika?!

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

hit. To chyba coś będzie ala Groclin, bo trudno o coś mniejszego, może BrukBet. I ze 100 letnim pazdanem trzy awanse i czesc hehe

Gość

No to nieczysta w ekstraklasie.

DamianM

Chrobry grałbym za to na Zagłębiu

Gość

Oni grają na wiśle - ciekawe czy w ekstraklasie też tam bedą grać jakby co.

Gość

żadna z tych drużyn nie grała.

Gość

urfa jakie błędy... ech

DamianM

Chrobry chyba nie grał w Ekstraklasie jeszcze?

Gość

Bolesław lej tych dziadów krakowskich :D

DamianM

Chrobry :D

Gość

Właśnie trwa dodatkowy baraż w Belgii, Genk zaraz kuchennymi drzwiami do LKE awansuje XDDD

Gość

Chrobry pewnie w okolicy: Lubin lub Legnica, chyba że stary stadion Śląska na Oporowskiej

Gość

Chupe z Malagi i Calatrava z Castellon do nas!!!

DamianM

Chrobry gdzie by grał?

Gość

Tez oglądam, w ogóle to hit finał. Taki ciężko było przewidzieć, szkoda jednej, że ani ci ani ci by nie grało na, swoim stadionie. Potężna lipa

Gość

Mam nadzieję że Wieczysta wygra i awansuje, ale jaka gra taki będzie wynik

Gość

Po pierwsze Świątek powinna zająć się treningami a nie występami w reklamach, bo jej się przewraca w głowie, a po drugie nasi kopacze beznadziejnie grali, nie ma co winić Ukraińców bo oni bronią swojego Kraju przed sowieckimi bandytami.

Gość

w play offach o lalige zagrają
-almeria-castellon
-malaga-las palmas

Gość

Codzień jakieś upokorzenie, grabierz, zbrodnia, podpalenie.

DamianM

prześladowcy hehe :D

Gość

A trzeba dodać, że dopiero co były w Polsce mistrzostwa świata I Dywizji w hokeju na lodzie, i kto nam zabrał awans? ukleina... Jprdl

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.