FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

[AKTUALIZACJA] Torino prowadzi rozmowy z Pedersenem

20.08.2024 14:06; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Podobnie jak w poprzednim roku, Marcus Holmgren Pedersen prowadzi rozmowy z Torino. Fabrizio Romano poinformował o tym we wtorkowe popołudnie. Prawy obrońca Feyenoordu nadal jest wysoko na liście życzeń klubu Serie A. Transfer zdaje się nabierać tempa, zwłaszcza że Raoul Bellanova może przejść do Atalanty. W takiej sytuacji w Torino zwolni się miejsce dla norweskiego obrońcy Pedersena, który całe lato poszukiwał nowego klubu, gdyż nie jest w planach trenera Briana Priske.

Chociaż obrońca dostał kilka minut w okresie przedsezonowym, szybko stało się jasne, że nie ma dla niego miejsca w pierwszym zespole Feyenoordu.

W ubiegłym sezonie prawy obrońca był wypożyczony do Sassuolo, jednak z powodu degradacji drużyny do Serie B, klauzula wykupu za około sześć milionów euro zawarta w jego umowie nie została aktywowana.

AKTUALIZACJA:

Torino FC ustaliło warunki kontraktu z Pedersenem. Norweg z nowym klubem może podpisać trzyletni kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Najpierw jednak Raoul Bellanova musi sfinalizować swój transfer z Torino FC do Atalanty. Negocjacje między oboma klubami są na zaawansowanym etapie, a ostatnie szczegóły umowy są obecnie omawiane.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Van den Graaf

Dzięki i wzajemnie:)))

DamianM

no i co panowie i panie, pół roku dupło tak o. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka :)))

DamianM

hit. To chyba coś będzie ala Groclin, bo trudno o coś mniejszego, może BrukBet. I ze 100 letnim pazdanem trzy awanse i czesc hehe

Gość

No to nieczysta w ekstraklasie.

DamianM

Chrobry grałbym za to na Zagłębiu

Gość

Oni grają na wiśle - ciekawe czy w ekstraklasie też tam bedą grać jakby co.

Gość

żadna z tych drużyn nie grała.

Gość

urfa jakie błędy... ech

DamianM

Chrobry chyba nie grał w Ekstraklasie jeszcze?

Gość

Bolesław lej tych dziadów krakowskich :D

DamianM

Chrobry :D

Gość

Właśnie trwa dodatkowy baraż w Belgii, Genk zaraz kuchennymi drzwiami do LKE awansuje XDDD

Gość

Chrobry pewnie w okolicy: Lubin lub Legnica, chyba że stary stadion Śląska na Oporowskiej

Gość

Chupe z Malagi i Calatrava z Castellon do nas!!!

DamianM

Chrobry gdzie by grał?

Gość

Tez oglądam, w ogóle to hit finał. Taki ciężko było przewidzieć, szkoda jednej, że ani ci ani ci by nie grało na, swoim stadionie. Potężna lipa

Gość

Mam nadzieję że Wieczysta wygra i awansuje, ale jaka gra taki będzie wynik

Gość

Po pierwsze Świątek powinna zająć się treningami a nie występami w reklamach, bo jej się przewraca w głowie, a po drugie nasi kopacze beznadziejnie grali, nie ma co winić Ukraińców bo oni bronią swojego Kraju przed sowieckimi bandytami.

Gość

w play offach o lalige zagrają
-almeria-castellon
-malaga-las palmas

Gość

Codzień jakieś upokorzenie, grabierz, zbrodnia, podpalenie.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.