Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Sob

03.05

18:45

PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

4:0

Almere City 1-4 Feyenoord

10.11.2024 14:09; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.com / Źródło: własne

Feyenoord Rotterdam w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną pokonał na wyjeździe Almere City FC 1-4. 

Osłabiona kontuzjami drużyna z Rotterdamu nie zagrała spektakularnego meczu i momentami jej gra mogła wydawać się nużąca, jednak w tej sytuacji najistotniejsze były trzy punkty, które udało się zdobyć.

Strzelanie w prowincji Flevoland rozpoczął już w 3. minucie Hwang In-beom. Niedługo później piłkarze Hedweigsa Maduro wyrównali, ale to było wszystko z ich strony. 

Kolejne minuty to już głównie dominacja Feyenoordu, zwłaszcza w drugiej połowie. Kolejne gole dla Stadionowych zdobyli Ramiz Zerrouki, Thomas Beeelen, a wynik końcowy ustalił Anis Hadj-Moussa. 

Almere City FC 1 - 4 Feyenoord
3' 0-1 Hwang
8' 1-1 Hansen
10' 1-2 Zerrouki
70' 1-3 Beelen
79' 1-4 Moussa

Almere City FC: Bakker; Akujobi, Lawrence (55' Dankerlui), Visus (55' Mamengi), Jacobs, Zagaritis; Haye (81' Nalic), De Kamp, Tahiri; Kadile (81' Mattoir), Hansen (66' Providence).

Feyenoord: Wellenreuther; Read, Trauner (61' Beelen), Hancko, Smal (83' Gonzalez); Hwang (61' Nadje), Zerrouki, Timber (61' Zechiël; Hadj-Moussa, Redmond, Paixão.

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

2 - 1

Almere City FC

FC Utrecht

4 - 0

Ajax Amsterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Willem II Tilburg

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

RKC Waalwijk

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Feyenoord odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Eredivisie.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

Gość

oba kluby nigdy nie wygrały ligi mistrzów azji.

DamianM

no to #teamKawasaki

Gość

właśnie ten final się rozpoczął.

DamianM

aaaaa, no nic obejrzeć Feyenoord, zanotować te chociaż 0-1 i oglądamy dalej :)

Gość

dziś, bo zrobili tak że od ćwierćfinałów nie ma dwumeczów - jest po 1 meczu i tak szybko rozegrali - ciekawe dlaczego.

DamianM

a to dzisiaj finał?

Gość

Teraz kciuki za Kawasaki w finale tej ich LM

Gość

Piątek 21 gol.

DamianM

Tak. No był był

Gość

Nawet tam w vitesse trenował rusek - slutski czy jakmu tam.

Gość

Vitesse miał deal z abramowiczem chyba. A potem on sprzedał chelsea.

Gość

Właściciel Chelsea ma udziały w Strasbourgu (kupił, żeby było gdzie wypożyczać piłkarzy, bo im Vitesse spierdoliło z mapy XD). Z tego co pamiętam, to ma większościowy pakiet.

DamianM

tam są ci sami?

Gość

Strasbourg wejdzie do LM, ci sami właściciele co Chelsea i nikomu to nie będzie przeszkadzało

DamianM

Carrillo, Sliti za Ivanuseca już w kadrze. Chorwat pewnie kartony już pakuje

DamianM

strasburg ligę mistrzów atakuje

Gość

kurf ten strasburg :-/ psg nawet dupe im nadstawia. Ano tak oni mają mecz w środe a mistrza zaklepali. Fatalnie - jak tak dalej pójdzie to lyon nawet w 6 nie skońćzy :-/

Gość

Woli kolekcjonować wspomnienia niż puchary... XDDD

DamianM

ciekawe, czy kiedyś Kane sobie usiadłi pomyślał: co jest kurw* ze mną nie tak? Strzelam, gram, a na koniec jestem z niczym :D

Gość

Bayern zrobił kejnowi spóźnione april fools :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.