Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

FC Groningen

Eredivisie
De Kuip

Sob

25.04

16:30

3:1

Amatorzy inkasują trzy punkty

29.09.2019 20:52; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne

SC Feyenoord w końcu zwycięski! Amatorzy pokonali u siebie DHSC 4-2. Ale długo wskazywało, że w początkowej fazie sezonu, piłkarze Raymonda Frehe znów zejdą z boiska z niczym.

Sobotnie spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gości. Całą pierwsza połowa z kilkoma wyjątkami to przewaga ekipy Johna Vinka. Rotterdamczycy mogli jedynie podziękować DHSC, że pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1-2, a nie chociażby 1-6.

Druga część to kompletnie inna historia. DHSC był nie do poznania, zaś SC Feyenoord całkowicie odmieniony. Akacja za akcją, gol za golem i ostatecznie triumf 4-2!

Zatem po dwóch remisach i dwóch porażkach, amatorzy w piątej kolejce w końcu triumfują i dzięki temu awansowali na 11. miejsce w Zaterdag Hoofdklasse A. Piątego października SC Feyenoord zmierzy się na wyjeździe z VV DUNO. 

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

4 - 1

Sparta Rotterdam

Go Ahead Eagles

0 - 0

AZ Alkmaar

PSV Eindhoven

6 - 1

PEC Zwolle

Feyenoord Rotterdam

3 - 1

FC Groningen

SC Heerenveen

2 - 1

Fortuna Sittard

NAC Breda

0 - 2

Ajax Amsterdam

FC Twente

1 - 1

NEC Nijmegen

Excelsior Rotterdam

5 - 0

FC Utrecht

Heracles Almelo

0 - 2

FC Volendam

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

Gość

Ale odyebał "czarny charakter" ;-)
https://transfery.info/aktualnosci/trzy-bledy-w-jednej-akcji-co-zrobil-tutaj-zawodnik-arki-gdynia/271363

Gość

Hahaha - Papszun bierze do Legii Arsenicia z Rakowa XDDD

Gość

United o punkt od powrotu do LM
Może z nimi zagramy ;-)
Carrick ich cichy bohater

Gość

Takie różowe stroje mają

Gość

Sabah Baku, to tam gdzie gra Tymek Puchacz XDDD
w końcu jakiś tytuł zdobędzie - miszcza stepów XD

DamianM

I rzekomo Galata ma odskoczyć NA LATA reszcie. Pewnie jak Legia za pieniądze z Ligi Mistrzów

DamianM

Fenerbahçe zwolniło tego trenera, ale jak człowiek poczyta, to tam jest taki burdel, że głowa mała. Też walka w środku o stołki jak u nas i walą w klub niesamowicie

Gość

W azerbejdżanie widzę sabah baku wygra 1 tytuł mistrza. Karabach nie da rady raczej.

Gość

Galatasaray o wygraną od tytułu, mają teraz trudny wyjazd, ale potem dwa mecze ze słabeuszami

Gość

Fenerbahce to debile XDDD
Zwalniają drugiego trenera w sezonie. Zero klasy i zero stabilizacji dla szkoleniowca i jego wizji.
Galatasaray zaraz czwarte mistrzostwo z rzędu, a Fener czeka od... 2014 roku XDDD

DamianM

To nie jest takie proste jak nam sięwydaje: że słuchaj, 100 baniek nie ruszasz się. To tak nie dziala.

DamianM

bo tym sie buduje historie sprzedazy, Feyenoord dopiero to buduje, zobacz jeszcze króciutkie kilka lat temu za ile sprzedawaliśmy, a pod jakie progi teraz podchodizmy. Tylko więcej i więcej. Takim czymś się buduje, Feyenoord jeszcze nie może sobie pozwolić na odrzucenie 35 baniek np. Jak tysiące innych klubów.

Gość

"Obecny kontrakt Pietuszewskiego z portugalskim klubem obowiązuje do połowy 2029 roku. Jest w nim klauzula odejścia ustalona na 60 mln euro. Portugalczycy podobno nie zamierzają rozmawiać o sprzedaży reprezentanta Polski za niższą kwotę. W perspektywie czasu zamierzają zaś podnieść wartość klauzuli przynajmniej do 80 mln euro."

Dlaczego porto może się domagać dobrych pieniędzy a Feyenoord się nie domaga?

DamianM

Fenerbahce:
Zgodnie z decyzjami podjętymi na posiedzeniu naszego zarządu;

Rozstajemy się z naszym trenerem Domenico Tedesco i jego sztabem technicznym. / Króciutko

DamianM

no tak, no to te kloese niech daje 15 baniek za niego i do monterrey go

Gość

Asystę miał z Porto ;-)

DamianM

Syn to już w ogóle przepadł totalnie

Gość

Dobrze, że swojego syna nie wskazał... XDDD

DamianM

Tak zwany dobry towar

Gość

co ćpie van Hooijdonk? :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.