AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

1:2

Amatorzy wygrywają i kompletują kadrę na następny sezon

26.01.2020 12:02; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ sc Feyenoord / Źródło: własne

W sobotę SC Feyenoord odniósł ósme zwycięstwo w tym sezonie Zaterdag Hoofdklasse A. Ekipa z Varkenoord pokonała u siebie będące w środku ligowej stawki De Jodan Boys 3-1. 

SC Feyenoord plasuje się obecnie na czwartym miejscu, tracąc siedem punktów do lidera, VV DHSC (34 punkty) i cztery do drugiego Sportlust '46 (31 punktów). Trzecie AZSV ma tylko punkt więcej (28). Trzeba jednak zaznaczyć, że dwa pierwsze zespoły mają o jeden mecz rozegrany więcej. W następnej kolejce SC Feyenoord również zagra u siebie, tym razem z piątym VV Capelle. 

KADRA

Klub poinformował, że powoli kończy kompletowanie amatorskiej drużyny na następny sezon. Wielu zawodników już zadeklarowało, że zostają na Varkenoord. A są to: Zowel Jordy Dobber, Joris van Eijck, Matthew Jones, Kevin Patijn, Jerry Tieleman, Ali Ulusoy, Khalid Rahli, Quincy Oosterom, Sandin Avdic, Jeffrey Duijnstee, Adil Akanioui, Steven Hamann, Luke Homan i Junior Obiku.

Do drużyny dołączy ponadto doświadczony bramkarz Marc van Splunter ze Zwaluwen Vlaardingen. 

Przedłużono także umowy asystentów trenera Martina de Waarda i Patricka Bentema.

Zespół za to opuszczą Jordy de Zwart (Sparta) i Philip Dragon (jeszcze bez nowego klubu). 

Komentarze (0)

Wyniki 32. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Utrecht

2 - 0

NAC Breda

FC Groningen

2 - 3

Excelsior Rotterdam

Ajax Amsterdam

2 - 2

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

1 - 1

SC Telstar

FC Volendam

0 - 2

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

1 - 2

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

1 - 0

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

2 - 2

FC Twente

Sparta Rotterdam

2 - 2

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

DamianM

BSC Young Boys pierwszy raz od sezonu 2013/14 nie zagra w Europie, to też dobre. wiele mówi, co tam sie w tej lidze odwalilo

DamianM

De Vrij niech wraca na zakończenie kariery teraz

Gość

Inter mistrzem. Zielu asysta.

Gość

van persie "byliśmy słabi" a to nowość :-)

Gość

To tak jak pers co wierzył w tego trenera jednego zapomniałem nazwiska a potem nara.

DamianM

Raków w piątek: "Na pewno nie jesteśmy na etapie rozmów o odejściu. Łukasz jest dla nas projektem długofalowym, zna klub od podszewki, wywodzi się z naszej akademii. Trzeba dać mu jedno, dwa okienka transferowe" (prezes Cygan w KS).

Raków w niedzielę: zwalnia Tomczyka.

DamianM

Pierwsza wygrana w 2026 się szykuje? Czy wygrali coś

Gość

Tottenham grubo wszedł.

DamianM

Nie no, ja już uważam, że drudzy będziemy. Jest lipa ale no, dojedziemy

Gość

Do wicemistrzostwa wystarczą nam dwa remisy w obu ostatnich meczach. Ewentualnie jeden wygrać, a nie są jakieś super ciężkie.

Gość

Lech jak zdobędzie tytuł, to będzie miał dość łatwe początki, kupę nieprzewidzianych mistrzów - Mjallby w Szwecji, Levski w Bułgarii, Viking w Norwegii, Thun w Szwajcarii, Aarhus może być w Danii XD

Gość

Chociaż kto wie - 9 pkt do zdobycia 5 pkt przewagi - mecz z atalantą teraz - jak przerżną to zrobi się gorąco.

Gość

Milan starczy im na LM. Już mistrzostwo odleciało dawno.

DamianM

Milam co w ryj wyłapał ostro od Sassuolo

Gość

Dla Thun to w ogóle 1 tytuł mistrzowski.

DamianM

W ogóle pisalicie o tym Thun, wy widzielicie, jakie ekipy na puchary wystawiá? Nie YP, nie Basel, a Thun, Gallen czy Lugano

Gość

gol salzburg :D 2-1 w 95 ale jaja ale spalony - nieuznany

Gość

Salzburg z 1 na 3 spada :D

Gość

93 minuta sturm strzela w salzburu na 1-1 i zrzuca salzburg z lidera.

Gość

Nie mówiąc juz o tym że fortuna 2 razy wyszła 2 na 1 i nie strzeliła z tego :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.