Eredivisie, 31.03.2019 14:30 FC Utrecht Galgenwaard
Eredivisie, 04.04.2019 20:45 SC Heerenveen De Kuip
Eredivisie, 07.04.2019 14:30 VVV Venlo Seacon Stadion - De Koel
Poprzedni mecz
Eredivisie, 16.03.2019 19:45 Willem II Tilburg 2:3 De Kuip
Eredivisie, 10.03.2019 14:30 Vitesse Arnhem 1:1 GelreDome
Eredivisie, 03.03.2019 16:45 FC Emmen 4:0 De Kuip
Amatorzy: Z 4-1 na 4-4 06.10.2018 21:28, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ sportclubfeyenoord.com / Źródło: sportclubfeyenoord.com
Image

Zachęcony przez naszych lojalnych kibiców w liczbie 104, SC Feyenoord zdołał wyciągnąć remis z Volendam. Przez długi czas nie wydawało się to możliwe. Rotterdamczycy szybko objęli prowadzenie, bo już w trzeciej minucie.

Ale później gospodarze nagle się przebudzili i na przerwę schodzili przy wyniku 4-1. Wydawało się, że losy spotkania są już rozstrzygnięte. Ale nic z tych rzeczy.

Portowcy wzięli się za odrabianie strat i zaliczyli kapitalną końcówkę spotkania, której bohaterem został Kristian Adelmund, autor dwóch goli. Gratulujemy amatorom woli walki.

RKAV VOLENDAM 4-4 SC FEYENOORD

3″  0-1  Akanioui