Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
Amatorzy znów z pewną wygraną 08.12.2019 16:42, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne
Image

SC Feyenoord po raz kolejny zaprezentował świetny poziom i w sobotę pokonał Rijnvogels 3-0. Drużyna Raymonda Frehe świetnie zaprezentowała się przeciwko drużynie z Katwijk aan den Rijn i pewnie maszeruje w kierunku czołowych miejsc w lidze. 

SC Feyenoord odniósł szóste zwycięstwo z rzędu i wygrał po raz piąty na Varkenoord. Amatorzy zanotowali w sumie siedem zwycięstw w Zaterdag Hoofdklasse A. Ponadto zespół przegrał trzy mecze i dwukrotnie zremisował. 

Osiem ostatnich pojedynków przyniosło aż 21 punktów ambitnej ekipie z portowego miasta. SC Feyenoord jest nadal czwarty z 23 punktami po dwunastu pojedynkach i wirtualnym drugim miejscem w tabeli. 

Konkurencja ponownie zanotowała różne wyniki. Lider AZSV zagrał na remis 1-1 przeciwko ARC. Sportlust'46 wygrał 3-1 z Achillesem Veenem i tym samym zajął drugie miejsce. DHSC spadł na trzecią pozycję z powodu porażki 2-1 z Zwaluwen Vlaardingen.

Zwaluwen Vlaardingen zajmuje teraz piąte miejsce. SC Feyenoord jest trzy punkty za AZSV i dwa punkty za Sportlust i DHSC. SC Feyenoord, podobnie jak Achilles'29, ma jeden mecz zaległy. 

W najbliższą sobotę SC Feyenoord pojedzie do Vlaardingen na derby z Zwaluwen Vlaardingen. Nadal nie jest jasne, kiedy SC Feyenoord wybierze się na wyprawę do Groesbeek, by skonfrontować się z Achilles'29. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com