Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

16.08

14:30

Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

09.08

12:15

0:1

Ankieta: Znakomity sezon w wykonaniu Portowców

18.07.2010 21:33; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

W raz z dniem osiemnastym lipca zdecydowaliśmy po dłuższym czasie podsumować naszą serwisową ankietę. A pytaliśmy w niej: Jak oceniasz sezon 2009/2010 w wykonaniu Feyenoordu? Jak się okazuje, zdecydowana większość ankietowanych uznała, że mimo czwartej lokaty w poprzednim sezonie, był to znakomity wynik w wykonaniu podopiecznych Mario Beena. Na drugie pozycji uplasowali się użytkownicy twierdzący, że mogło być lepiej. Poniżej szczegółowe wyniki ankiety:

36% (45 głosów)

19% (24 głosów)

21% (26 głosów

24% (30 głosów)

W tej sondzie oddano łącznie 125 głosów.

Nowa sonda zaś dotyczy tym razem naszego serwisu. Pewien czas temu zaliczyliśmy zdecydowane zmiany, szczególnie pod względem wizualnym jaki technicznym. Pojawiło się też wiele nowości jak i aktualizacji. Niemniej jednak ostateczny głos zostawiamy Wam, pytając co w dalszym czasie powinno przeważać na łamach witryny. Zapraszamy do głosowania a za wszystkie poprzednie głosy, serdecznie dziękujemy.

[redakcja]

Komentarze (0)

Wyniki 2. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

? - ?

Sparta Rotterdam

Willem II Tilburg

? - ?

NEC Nijmegen

FC Utrecht

? - ?

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

? - ?

SC Cambuur

ADO Den Haag

? - ?

FC Groningen

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Go Ahead Eagles

FC Twente

? - ?

PEC Zwolle

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

9-15 sierpnia

Jak przystało na kapitana, Luciano Valente swoim trafieniem zapewnił Feyenoordowi pierwsze trzy punkty w nowym sezonie.

Video

Sparta 0-1 Feyenoord

Feyenoord rozpoczął nowy sezon Eredivisie od zwycięstwa 1:0 nad Spartą Rotterdam.

Live chat

DamianM

Geertruida rozmawiał z Ajaksem hehe

DamianM

Tak miało widocznie być ze go nie wykupiliśmy.

Gość

On może mieć to co milik czyli źle stawia stopy - np. po skoku czy biegu - u nas - nomen omen - w meczu z groningen wyskoczył do góry do główki i spadł i skręcił stopę w kostce.

Gość

Dobrze że go nie wykupiliśmy.

DamianM

Dodałem. Więzadła drugi raz prawdopodobnie

Gość

On znowu złapał kontuzje?

DamianM

Pierwsze ploty, że więzadła

DamianM

Słuchajcie tego, Jeng przyszedł do FC Groningen i co? Poważna kontuzja. Japierdykam

DamianM

Tak jest jest dalej

Gość

Mecze ligi holenderskiej nadal w Polsacie czy gdzie można obejrzeć?

Gość

Witam wszystkich

Gość

Te superpuchary są kompletnie zbędne -w anglii to zrobili bo to był mecz charytatywny. W szkocji np. nie ma superpucharu i żyją.

Gość

Był super puchar europy wczoraj:
PSG - AV 2-1

Gość

" Hector Fort i Marc Casado trenowali indywidualnie na uboczu. Klub poinformował obu piłkarzy, że muszą odejść. Barcelona chce uniknąć ryzyka nieprzewidzianej kontuzji, która spotkała Roony'ego Bardghjiego"

ostro :-D niech pokażą to na fr12 - jakby się do Rigauxa przypierdalali.

Gość

Dzięki za pomoc

DamianM

zapraszamy na Z1 jak sie wybierasz

DamianM

pewnie, teraz bez problemu czym wolisz, kiedyś owszem, tylko holenderski bank, teraz co wolisz i opcji jest kilka

Gość

Można Paypalem płacić za te bilety?

DamianM

niech działa i zostaje życzyć powodzenia. Na pewno źle zyczyć powodów nie ma, to jak z transferami, zagraniczny to samo może być kicha i nie ma recepty ani pewności. Po fakcie na pewno każdy będzie mądry, ale no raczej każdy z nas jest zdania, że pewnego to nie ma nic

Gość

No ja doceniam że wygrał mistrza, 2 puchary ale za dużo było wtop w tych 3 sezonach poza mistrzowskich.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.