FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Arena nie będzie wypełniona

21.10.2011 14:15; DamianM, 2 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Rijnmond.nl

Bilety na mecz Ajax-Feyenoord nie zostały wyprzedane. W kasach dostępne są jeszcze wejściówki na niedzielny Klasyk, który rozpocznie się o godzinie 12:30. Zatem spodziewać się możemy wiele wolnych miejsc. Być może rozczarowujące szóste miejsce w lidze jest głównym powodem, by nie pojawić się na trybunach.

 

Jak wiemy, w meczu Ajaks-Feyenoord zabraknie fanów przyjezdnych. Ze względu na poważne starcia z przeszłości, burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb i burmistrz Amsterdamu Job Cohen w 2009 roku zdecydowali się na wprowadzenie pięcioletniego zakazu mówiącego o wyłączeniu z Klasyków kibiców gości.

Komentarze (2)

elos 16

Kibice sukcesu z tych ajaksiorów. Co innego MY tak jak pisze Bruno będziemy wspierać jak tylko się da!

Norbi

Nie będzie kibiców gości na trybunach, ale będą przed telewizorami, monitorami, to ci którzy są poza NL. A ci w Holandii może i pod stadionem, albo na De Kuip jak puszczą mecz na telebimie. Tak czy inaczej będziemy na odległość wspierać naszych chłopaków. TYLKO FEYENOORD!!!

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Chrobry grałbym za to na Zagłębiu

Gość

Oni grają na wiśle - ciekawe czy w ekstraklasie też tam bedą grać jakby co.

Gość

żadna z tych drużyn nie grała.

Gość

urfa jakie błędy... ech

DamianM

Chrobry chyba nie grał w Ekstraklasie jeszcze?

Gość

Bolesław lej tych dziadów krakowskich :D

DamianM

Chrobry :D

Gość

Właśnie trwa dodatkowy baraż w Belgii, Genk zaraz kuchennymi drzwiami do LKE awansuje XDDD

Gość

Chrobry pewnie w okolicy: Lubin lub Legnica, chyba że stary stadion Śląska na Oporowskiej

Gość

Chupe z Malagi i Calatrava z Castellon do nas!!!

DamianM

Chrobry gdzie by grał?

Gość

Tez oglądam, w ogóle to hit finał. Taki ciężko było przewidzieć, szkoda jednej, że ani ci ani ci by nie grało na, swoim stadionie. Potężna lipa

Gość

Mam nadzieję że Wieczysta wygra i awansuje, ale jaka gra taki będzie wynik

Gość

Po pierwsze Świątek powinna zająć się treningami a nie występami w reklamach, bo jej się przewraca w głowie, a po drugie nasi kopacze beznadziejnie grali, nie ma co winić Ukraińców bo oni bronią swojego Kraju przed sowieckimi bandytami.

Gość

w play offach o lalige zagrają
-almeria-castellon
-malaga-las palmas

Gość

Codzień jakieś upokorzenie, grabierz, zbrodnia, podpalenie.

DamianM

prześladowcy hehe :D

Gość

A trzeba dodać, że dopiero co były w Polsce mistrzostwa świata I Dywizji w hokeju na lodzie, i kto nam zabrał awans? ukleina... Jprdl

Gość

Jak ma ją ustawić do pionu, jak ją jakiś Hiszpan na boku obraca?? XDDD
To geometrycznie niemożliwe XDDDDD

Gość

Ja mam to od dawna - to nie jasiu. Poprostu nie mamy pół zawodnika z charakterem - a nawet jak był to jebnięty góralski któremu odpinały się wrotki. Zaczynając od tego kapitan który dostał opaskę za sukcesy za granicą a nie za zdolności przywódcze, których niema - on nawet żony nie potrafi ustawić do pionu.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.