AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

1:2

Arne Slot: Potrzebujemy wzmocnień w środku pola

26.01.2023 15:46; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ screen / Źródło: FR12.nl

Arne Slot ma nadzieję, że Feyenoord wzmocni się jeszcze w styczniu. Trener nawołuje do tego, żeby przed końcem okna transferowego sprowadzić jeszcze pomocnika. 

- Szukamy. Czy to się uda, to zawsze drugie pytanie w Feyenoordzie - mówi Slot, który zwraca uwagę, że bliski zawieszenia jest Orkun Kokcu, ale nie tylko to. - Byli u mnie ludzie od przygotowania i mówili: rozumiemy, że nie macie za wiele opcji, ale to naprawdę jest ryzyko, żeby dać grać Wiefferowi. Ten zawodnik nie jest jeszcze przyzwyczajony do takiego wysiłku na takim poziomie, w takim odstępie czasowym. Miał falstart w przygotowaniach, a teraz musi grać kolejny mecz trzy dni później. 

Ponadto trener zwrócił uwagę na fakt, że po kontuzji wrócił dopiero co Quinten Timber. 

Feyenoord od dawna śledzi rozwój Siverta Mannsverka. Norweg, który jest związany kontraktem z Molde FK do końca 2025 roku, widzi ewentualny transfer do Feyenoordu jako idealny kolejny krok w swojej karierze. Pomocnik chce pójść w ślady rodaka Fredrika Aursnesa.

Co ciekawe, po tego zawodnika zgłosił się kilka dni temu jeden z bogatych klubów. Po transferze, miałby on zostać od razu wypożyczony. Mannsverk podziękował za ofertę.

Lider Eredivisie ma czas do najbliższego wtorku do godziny 23:59, żeby sfinalizować ewentualny transfer. 

Komentarze (0)

Wyniki 32. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Utrecht

2 - 0

NAC Breda

FC Groningen

2 - 3

Excelsior Rotterdam

Ajax Amsterdam

2 - 2

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

1 - 1

SC Telstar

FC Volendam

0 - 2

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

1 - 2

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

1 - 0

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

2 - 2

FC Twente

Sparta Rotterdam

2 - 2

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

Gość

Sporting aż 5-1, ale i tak za Benficą, gorszy bilans meczów. Remis z ekipą Feio odebrał im wicemistrza XD

Gość

Sevilla wyżebrała 1-0 i wyczołgała się ze strefy spadkowej.

Gość

Everton w każdej akcji stwarzał zagrożenie. Szli do akcji jak do pożaru.

Gość

A mówiłem że everton może tu urwać? :D

Gość

3-3 ale dali dupy i tak.

DamianM

97 minuta

DamianM

City hahahaha

Gość

city gra jeszcze z brentford, bournemouth i aston villą - to nie są łatwi rywale. Z nimi każdy gubi punkty.

DamianM

City papa

Gość

Arsenalowi jednak się należy ten tytuł. Oby wygrali i przestali się ośmieszać.

Gość

1% szans :D

DamianM

Nieee, nie ma szans 'D

Gość

jak city zrobi 3-4 to padne :D

Gość

3-2 końcówka mega :D

Gość

3-1 arsenal wygra ten tytuł

Gość

i everton 2-1

Gość

mówiłem everton 1-1

Gość

"Nie powinno być tak, że oglądając mecz, czujesz tylko nerwy. Chcesz widzieć zespół, który rusza do przodu."

trafił w sedno problemu - jak oglądasz drużyne van Persiego to cały czas masz obawy że to się zaraz wyjebie a jak wygrywają i kończy się mecz to jest oblężenie naszej bramki - tak nie powinno być. Powinna być kontrola i dalsze wyprowadzanie ciosów a nie desperacka obrona i wykopywanie bramkarza na oślep jak najdalej.

Gość

"Jako piłkarz był znakomity, ale jako trener już nie. Kiedy wczoraj znów na to patrzyłeś, myślałeś: to przecież nie może tak wyglądać."

Każdy kto ma gust piłkarski wie że nie możemy tak grać - takie rzeczy to akceptują ludzie dla których liczy się tylko wygrana - ale nie po to ogląda się mecze żeby oglądać przepychane mecze kolanem. Włączasz mecz w tv czy idziesz na stadion by zobaczyć dobry futbol - van Persie tego nie potrafi zagwarantować. On tylko gwarantuje chaos i uległość.

Gość

Arsenal ma o 3 gole lepszy bilans bramkowy.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.