NAC Breda

Eredivisie
Rat Verlegh Stadion

Nie

08.03

16:45

FC Twente

Eredivisie
De Grolsch Veste

Nie

01.03

14:30

2:0

Ayoub i Larsson nie zagrają z Fortuną

14.05.2019 12:50; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord zagra jutro ostatni mecz sezonu. Drużyna z Rotterdamu zmierzy się z Fortuną Sittard. Giovanni van Bronckhorst nie może skorzystać z Sama Larssona i Yassina Ayouba. Obaj Portowcy są kontuzjowani.

Larsson zmaga się z urazem po ostatnim pojedynku z ADO, z kolei Ayoub miał problemy na treningu i sztab nie chce ryzykować pogłębienia się urazu. 

Komentarze (0)

Wyniki 26. kolejka

Gospodarz

Gość

NEC Nijmegen

? - ?

FC Volendam

FC Groningen

? - ?

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

? - ?

FC Utrecht

PSV Eindhoven

? - ?

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

? - ?

SC Heerenveen

Sparta Rotterdam

? - ?

PEC Zwolle

Fortuna Sittard

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

FC Twente

NAC Breda

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

1-8 marca

To miał być kolejny krok naprzód, tak przynajmniej próbuje wmawiać między wierszami sam trener, a okazał się bolesnym potwierdzeniem regresu.

Video

FC Twente 2-0 Feyenoord

Feyenoordu ponownie zaprezentował się fatalnie i zasłużenie przegrał z FC Twente.

Live chat

DamianM

nic nie mów, jak ja to tłumacze to mnie kręci. Komentarze w Holandii to juz 100 na 100 negatywne, każdy ma dość tego odklejenca

Gość

"– Tutaj po prostu oczekuje się, że będziesz wygrywać, niezależnie od tego, z kim grasz. Panuje przekonanie, że Feyenoord powinien „po prostu” wygrać każdy mecz. Czy to realistyczne? Moim zdaniem nie zawsze. Ale takie są oczekiwania i w pewnym sensie sami je kreujemy – zarówno ja, jak i cele, które sobie stawiamy – tłumaczy szkoleniowiec."

Niesamowite to jest - on gada tak jakby na 25 meczów wygrał 20-22 - a wygrał zaledwie 15 i to z ogórami w większości - z pierwszej 9 pokonał 2x utrecht, sparte i heerenveen. Resztę pokonał kluby z dolnej części tabeli. Bredzi niesamowicie tak jakby to były "wystarczające" wyniki. Trzeba nad to dodać że te mecze z większością top 9 co przegrał to przegrał w sposób bezradny, fatalny, uległy, nieudolny - przegrał je taktycznie przez złą organizacje w obronie i ataku.

Van den Graaf

Robin to jest kompletnie odklejony od rzeczywistości...

Gość

Jedynie co, to utrzymać posady i się nachapać

Gość

Ile można się łudzić, że będzie lepiej. Jak klubem rządzą ludzie którym nie zależy

Gość

To niech kibice go złapią na mieście i "naprostują".
Trudno, skoro nie ma innej drogi. Dostanie bęcki i następnego dnia sam zrezygnuje. I to samo zrobić z tym dziadostwem z zarządu.

Gość

Esencja odklejenia.

DamianM

Wymiękam z tymi konferencjami. Van Persie doszedł do takiego poziomu, że go słyszysz i się gotujesz. I nawet Holendrzy już tak mają. Duża sztuka. Niech on zniknie kiedyś. Błagam

Gość

No jak: miało być Champion, a jest ChampionShip, a przecież Ship jest większe i lepsze jak Boat... XDDD

DamianM

hahahahahhahahahaha jaki to jest mitoman też :D jego łódż plynie w kierunku w jakim chce hahhahahahahaha czy ci trenerzy mają wszystkich za idiotów?

DamianM

Igor Tudor: “The boat is going in the direction I need it to go

DamianM

cyrki, cyrki w wielu klubach jak u nas, w kupie siła

DamianM

taaaa

Gość

Tudor tam "trenuje" ich, drugi van Persie ;-DDD

Gość

A terminarz też mają ujowy - Liverpool, Aston Villa, Chelsea między innymi XD

DamianM

11 meczów bez wygranej. Ja dupia

DamianM

Tam chyba trener też nowy? Recepta prosta, muszą w dać więcej, porządne transfery

Gość

Ostatni mecz wygrali w lidze 28 grudnia XD

Gość

Tottenham 5 z rzędu porażka XDDD
Widmo spadku, a grają wciąż w Lidze Mistrzów XDDD

Gość

Przeczucie mnie zwykle nie zawodzi.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.