AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

1:2

Azarkan zapewnia zwycięstwo nad Dordrechtem

06.07.2019 16:55; DamianM, 1 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne

Feyenoord wygrał pierwszy mecz treningowy przeciwko profesjonalnemu klubowi piłkarskiemu. FC Dordrecht został pokonany 1-2. Obie bramki zdobył młodziutki Marouan Azarkan. Na brawa zasługuje zwłaszcza pierwsze trafienie, przy którym młokos popisał się solową akcją. 

Jaap Stam dał bramkarzowi Nickowi Marsmanowi ponownie rozegrać cały mecz. Drużyna podstawowa zagrała słabą pierwszą połowę. Po obu stronach było tylko kilka szans. 

W drugiej połowie Azarkan dał prowadzenie Feyenoordowi niedługo po jej rozpoczęciu. Były Feyenoorder Jaron Vicario kilka minut później wyrównał, a dwadzieścia minut przed końcem Azarkan zdobył drugiego gola.

Wcześniej drużyna Stama wygrała 6: 0 z FC Putten. 

FC DORDRECHT 1-2 FEYENOORD

Bramki:

47' 0-1 Azarkan

52' 1-1 Vicario

69' 1-2 Azarkan

Skład na 1 połowę:

Marsman, St. Juste, Botteghin, Van Beek, Malacia, Ayoub, Wehrmann, Kokcu, Summerville, Bannis, Touré

Skład na 2 połowę:

Marsman, Nieuwkoop, Geertruida, Van der Heijden, Verdonk, El Bouchtaoui, Burger, Berghuis, Toornstra, Vente, Azarkan

Komentarze (1)

Norbi

Azarkan jak pogra trochę w pierwszej drużynie to może być jak Kokcu. Van der Heijden to do wywalenia. Poziom z zeszłego sezonu. Stam musi tu kogoś innego dać na obronę.

Wyniki 33. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Utrecht

Excelsior Rotterdam

? - ?

FC Volendam

FC Groningen

? - ?

NEC Nijmegen

FC Twente

? - ?

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

AZ Alkmaar

Fortuna Sittard

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

PSV Eindhoven

NAC Breda

? - ?

SC Heerenveen

SC Telstar

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

3-10 maja

Fortuna Sittard była o krok od sprawienia dużej niespodzianki, ale na koniec zwycięsko wyszedł Feyenoord.

Video

Fortuna 1-2 Feyenoord

Nic na to się nie zapowiadało, ale jednak. Feyenoord wygrał w Sittard.

Live chat

DamianM

no, o awans nawet grają a zaraz 4 czy 5liga. powalona akcja

Gość

Z tym właścicielem Wieczystej to już teraz jest chora sytuacja. Jest właścicielem Wieczystej i ma mniejszościowy pakiet w Wiśle. Nie dość, że kluby z tego samego miasta, to jeszcze grają w tej samej lidze...

DamianM

Ploty zwykle

Gość

Oby ten Bejlo do Ajaxu trafił nie do nas. To totalne drewno

Gość

PSG-Arsenal finał -przy takiej grze psg to arsenal ma małe szanse.

DamianM

Ja z dystansem podchodzę, bo o wszystkim decydować będą generalny z technicznym, więc nie rozumiem skąd biorą się te newsy teraz. Jedno wyklucza drugie na moje. To dopiero nowi dyrektorzy mają wyznaczyć co i jak. A tu takie newsy. Kupy się nie trzyma kompletnie

Gość

Zostawią go i w październiku lub listopadzie będą go zwalniać i sprzątać syf jaki on pozostawi - już mam to przed oczyma znowu. Ten człowiek to trenerski nieudacznik nic nie rozumiejący i nie potrafiący się uczyć na własnych błędach.

Gość

To będzie katastrofa znowu i rekordowe porażki w lidze mistrzów.

Gość

Coraz więcej wskazuje że van Persiego zostawią na kolejny sezon.

DamianM

Ale że tak szybko to szok

Gość

A ja tak. PRzeczuwałęm że może być 0-1, potem 0-2 i bayern będzie gonić.

DamianM

No tego to się nie spodziewałem

Gość

0-1 psg szybko

Gość

jak dziś typy bayern czy psg wejdzie do finału? mój typ 2-2 i psg w finale.

Gość

almere 3-1 z graafschap

Gość

Jak Was proszę nie rozsiewajcie plotek o Wieczystej, bo tak robią dziennikarskie padlinożerne hieny, na razie właściciel nie powiedział że zostawi Wieczystą, a dziennikarzyny z igły robią widły

Gość

Tom Knipping twierdzi że Feyenoord ma dziś wartościową kadrę, wydaje mi się że za dużo wypił albo popalił, bo obecna kadra to izba chorych a reszta gra bo gra.

Gość

Upadną nisko, bo będzie trzeba spłacać zobowiązania.
PSG to kolos na glinianych nogach. To tak jak rodzina Glazer zniszczyła United - wzięli kredyt żeby kupić klub, pod zastaw m. in. Old Trafford... Wałki ogromne

Gość

Ciekawe co się stanie z PSG jak katarczykom się znudzi.

DamianM

Taa, żenada trochę. Zapewne do Wisły pójdzie. Ale ogólnie no, głupota straszna.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.