FC Groningen

Eredivisie
De Kuip

Sob

25.04

16:30

NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

1:1

Beenhakker i Van den Herik przeciwko nowemu stadionowi

12.01.2022 20:07; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR-Fans.nl

Leo Beenhakker (79) i Jorien van den Herik (78) dołączyli do 50Plus Rotterdam, donosi dagblad010. Byli Portowcy dołączają do partii, która publicznie sprzeciwia się planom nowego stadionu. 

Van den Herik mówi, że obszar wokół Stadionu Feijenoord powinien przejść poważną metamorfozę. - Czas na modernizację. Pozbądźmy się starych budynków i torów.  Jeśli choć trochę masz w sercu to miasto i jesteś Rotterdamczykiem, zaczynasz to od De Kuip jako punkt wyjścia i zapewniasz, że skorzysta na tym Feyenoord. Sam pochodzę ze świata budownictwa i wiem, że to nie Feyenoord, ale przede wszystkim świat budowlany skorzysta na tym - apeluje były prezes klubu, za którego czasów Feyenoord święcił triumfy. 

- Leo Beenhakker woli już pozostać anonimowy. Nie ma już ochoty stać na barykadach, ale swoją kandydaturą chciał powiedzieć, że w pełni się z nami zgadza. 

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

2 - 1

FC Volendam

FC Utrecht

4 - 1

SC Telstar

Sparta Rotterdam

0 - 2

PSV Eindhoven

FC Groningen

0 - 0

Go Ahead Eagles

Heracles Almelo

0 - 3

Ajax Amsterdam

Fortuna Sittard

1 - 1

NAC Breda

NEC Nijmegen

1 - 1

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

2 - 2

Excelsior Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

5-12 kwietnia

Niemoc Feyenoordu trwa. Drużyna z Rotterdamu po raz kolejny zaprezentowała się bardzo słabo, nie potrafiąc wywieźć kompletu punktów z terenu piętnastej ekipy Eredivisie.

Video

FC Volendam 0-0 Feyenoord

Krytyka pod adresem Feyenoordu oraz trenera Robina van Persiego narasta już od dłuższego czasu, a remis z FC Volendam tylko ją spotęgował.

Live chat

Gość

katowice po ponad 120 minutach w nogach w pucharach kilka dni temu jest w stanie wbić mistrzowi polski i kandydatowi do mistrzostwa 3 bramki :D Polska piłka...

a w Feye grają raz na tydzień i kontuzja co mecz :D Coś nieprawdopodobnego.

DamianM

Arsenal się jeszcze zesra metr przed meta

DamianM

A City ma mecz zaległy jeszcze

Gość

Chelsea też zamieniła trenera :D siekierkie na kijek :D myśle że już żałują.

Gość

Chelsea-M.City 0-3 - Arsenal już czuje smrów we własnych gaciach :D Następny mecz City-Arsenal :D

DamianM

No ja wam się przyznam, patrząc na to ile wydaliśmy i co się dzieje, to naprawdę głowa zaczyna boleć bardziej niż za Beena czy Advocaata

Gość

Nie było u nas takiego trenera który by uwalił tyle meczów w tak frajerski sposób jak w tym sezonie. Od teraz każdego trenera będzie my mierzyć od slota do van persiego - od najlepszego do najgorszego.

Gość

Wam to się nie dogodzi...

Piąty mecz z rzędu bez porażki w lidze.

Ch#j, że cztery remisy w tym ;-P

Gość

zimą to tylko osłabiliśmy kadrę....

Gość

A kto nie przypilnował Danilo - oczywiście ten pierdolony kolejny niewypał Deijl. Te transfery zimą to największa katastrofa w historii. 3 miernoty ściągnięte - dwóch w top3 zarobków a urfa najsłabsi w klubie.

Gość

lech "walczy" o mistrza :D

Gość

Oczywista sprawa ale decyzja arbitra.... bezsensowna. Możliwe, że wypaczył wynik nie tylko meczu ale i sezonu !!

Gość

Spurs znów przegrali XDDDDD

Gość

uwaliliśmy to przez nastawienie no i przez obrone jak zwykle.

Van den Graaf

A to ma znaczenie gdzie był bramkarz? Wychodzi na czystą jak faul to czerwień....

DamianM

Gözübüyük powiedział, że nie dał czerwonej kartki bo bramkarz był za blisko

Gość

Tottenham 16 porażka - i zostają w strefie spadkowej.

Gość

To profesjonalny klub do ch#ja, a nie Football Manager!!!

Gość

Zero pomysłu, zero wiedzy, to i zero gry...

Gość

Poziom tych piłkarzy to jest jeszcze większa katastrofa niż taktyka rvp. To jest poprostu dno dna.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.