FC Groningen

Eredivisie
De Kuip

Sob

25.04

16:30

NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

1:1

Bijlow jest na liście Borussii Dortmund, Feyenoord pytał o Padta

19.06.2022 21:51; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: feyenoordprimeur.nl

Justin Bijlow nie zamierza odchodzić z Feyenoordu, ale zdaniem FTM, wychowanek znajduje się na liście transferowej Borussii Dortmund. Golkiper ma w Rotterdamie jeszcze trzyletni kontrakt i jego nazwisko prawie w ogóle nie przewija się w medialnych plotkach. 

- Dortmund obserwuje go i interesuje się nim, ale tak jest od blisko pół roku. Jest w nim duże zainteresowanie, ale z drugiej strony: czym jest zainteresowanie, jeśli nie ma konkretów? Bijlow zostanie, to oczywiste. Jesteśmy przed mistrzostwami świata, a w Feyenoordzie jest numerem jeden. 

Nie zmienia to jednak faktu, że Feyenoord szuka również doświadczonego bramkarza. Pierw Portowcy pytali o Jeroena Zoeta, a teraz podobno rozważany jest Sergio Padt. 32-letni Holender gra obecnie w bułgarskim Łudogorcu Razgrad. 

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

? - ?

Sparta Rotterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

AZ Alkmaar

PSV Eindhoven

? - ?

PEC Zwolle

Feyenoord Rotterdam

? - ?

FC Groningen

SC Heerenveen

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

Ajax Amsterdam

FC Twente

? - ?

NEC Nijmegen

Excelsior Rotterdam

? - ?

FC Utrecht

Heracles Almelo

? - ?

FC Volendam

Zdjęcie Tygodnia

12-26 kwietnia

Feyenoord był o krok od zwycięstwa w „małym finale” o drugie miejsce… i właśnie dlatego ten remis boli podwójnie.

Video

NEC Nijmegen 1-1 Feyenoord

Feyenoord zremisował na wyjeździe z NEC, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu.

Live chat

Gość

Przede wszystkim trzeba uzdrowić 1 kadre - czyli chore transfery zakończyć i trenera normalnego zatrudnić, który ogarnia obronę. Nie może być tak że jesteśmy jak dom bez drzwi i każdy w obronie sobie wchodzi na naszą połowę i klepie spokojnie piłę. To niedopuszczalne.

DamianM

Emmanuel Fernandez to Feyenoord pushed by Rangers legend Dick Advocaat as transfer rules set

DamianM

Zobaczymy teraz, niech się wykaże kto inny. Zmiany jednak cieszą też. Ale czekam, aż trener będzie teraz fikał, a zapewne gacie pełne gdy ostatni obrońca się poddał.

Gość

Zmiany są nieuniknione, przy tym co się dzieje w klubie. Problem w tym, że każda ze zmian w ostatnich 2 latach jest tylko na gorsze.

DamianM

No jest, to już krzyżyk postawiony. Martwi mnie jednak, że tyle zmian będzie znowu, no ale nie ma co trwać w tym i tak

Gość

Robin - jesteś następny patałachu!

Gość

W końcu!

DamianM

Oficjalnie, Kloese odchodzi. No to nieźle

DamianM

No wszystko się dzieje jak widać.

Gość

Ja mam dosyć i te klose i jego zarządzania i rvp.

DamianM

A gdzie transfery, ewentualnie nowy trener, dyrektor. Ja dupia, co za lato się szykuje. Powalone

DamianM

Dla mnie oznacza to, że Rvp leci też z automatu.

Gość

AZ nic nie wygrał z nim także bądźmy spokojni.

DamianM

Robert Eenhorn w końcu. Zobaczycie. Ten z AZ co był. Kibic Feyenoordu. Na 100

Gość

Problemem nie jest że on odchodzi - problemem może być kto go zastąpi - czyli może przyjść jeszcze ktoś gorszy bo taka jest tendencja w Feye - patrzmy po Slocie - przyszedł gorszy trener Priske a po nim przyszedł amator rvp.
Degradacja w klubie jest postępująca. Selekcja negatywna. Gorszy a po nim najgorszy.

DamianM

Bez dyrektora, zaraz bez trenera. Top

Gość

Arnesen co teraz robi?

Gość

No to pa Denis :)

DamianM

Ale jaja, no to mamy młyn totalny teraz

Gość

Niedawno mówił o "wielkim projekcie" - właśnie widzimy :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.