VfB Stuttgart

Liga Europy
MHP Arena

Czw

06.11

21:00

FC Volendam

Eredivisie
De Kuip

Sob

01.11

20:00

3:1

Biografia: Wesley Verhoek

01.09.2012 07:56; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Feyenoord24.net

W zawodowym futbolu  zadebiutował  po zimie sezonu 2004/2005. Młody zawodnik zrobił ogromne wrażenie na ówczesnym sztabie szkoleniowym i haskich kibicach. Poprzez swoje występy, był również powoływany do młodzieżowych reprezentacji Holandii. Od początku był wykorzystywany jako lewoskrzydłowy albo prawoskrzydłowy. Na początku sezonu 2011/2012 był bliski przeprowadzki do Nottingham Forest. Oba kluby się już porozumiały, ale sam zawodnik po przejeździe do Anglii, zrezygnował z transferu. Jego młodszy brat John grał z nim w sezonie 2011/12 w ADO Den Haag. 2 października 2011 Wesley i John zdobyli po bramce w wygranym spotkaniu z…Feyenoordem (0-3). Po raz ostatni dokonano tego piętnaście lat wcześniej, kiedy bracia Dennis i Gérard de Nooijer w barwach Sparty strzelali gole Willem II.

 

Zimą sezonu 2011/12 przeniósł się do FC Twente. Podpisał kontrakt na 4,5 roku. 24 marca 2012 zadebiutował, grając przeciwko swojemu byłemu już klubowi. W 81 minucie Leroy Fer opuścił plac gry, a zameldował się na nim właśnie Verhoek. Holender został ciepło powitany, zarówno przez kibiców Twente jak i ADO. Verhoek mógł nawet rozstrzygnąć losy tego spotkania, ale w ostatniej minucie trafił w słupek. Tydzień później, grając po raz pierwszy na Grolsch Veste, zdobył swoją pierwszą bramkę dla Tukkers przeciwko Rodzie JC. W sumie wystąpił w dziewięciu spotkaniach. Jego strzelecki bilans zatrzymał się na jednym golu.

 

31 sierpnia 2012 roku ogłoszono, że Verhoek uczestniczył w transakcji między Feyenoordem a FC Twente. Do Enschede powędrował bowiem Jerson Cabral. Obaj podpisali w nowych klubach czteroletnie kontrakty.

 

 

Przebieg kariery:
Sezon: Klub: Mecze: Bramki:
2004-2005 ADO Den Haag 9 1
2005-2006 ADO Den Haag 19 1
2006-2007 ADO Den Haag 20 1
2007-2008 ADO Den Haag 29 7
2008-2009 ADO Den Haag 17 1
2009-2010 ADO Den Haag 32 7
2010-2011 ADO Den Haag 32 7
2011-2012 ADO Den Haag 14 2
2011-2012 FC Twente 8 1

 

Komentarze (0)

Wyniki 11. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

5 - 2

Fortuna Sittard

Ajax Amsterdam

1 - 1

SC Heerenveen

NAC Breda

1 - 0

Go Ahead Eagles

Feyenoord Rotterdam

3 - 1

FC Volendam

SC Telstar

? - ?

Excelsior Rotterdam

Heracles Almelo

? - ?

PEC Zwolle

FC Groningen

? - ?

FC Twente

Sparta Rotterdam

? - ?

AZ Alkmaar

FC Utrecht

? - ?

AZ Alkmaar

Zdjęcie Tygodnia

27-1 listopada

Stadionowi osiągają przyzwoite wyniki z niżej notowanymi przeciwnikami, ale jeżeli przychodzi już do poważnego sprawdzaniu, to w tym sezonie nie zobaczyliśmy jeszcze zwycięstwa.

Video

Feyenoord 2-3 PSV

Feyenoord poniósł pierwszą ligową porażkę w tym sezonie, co z pewnością pozostawia bolesny niesmak.

Live chat

Gość

Ten gość od Fiorentiny to powinien pójść do pudła już za samą zmianę herbu...

Gość

37 strzałów dziś, 9 celnych - znowu żenada i każdy strzela z każdej pozycji - rezultaty jednak marne.

DamianM

od kilku lat mamy tylko ogólniki i dogadane to, co trener może powiedzieć. Dlatego.

DamianM

2018 rok: Ze względu na nowe przepisy dotyczące prywatności, fani piłki nożnej muszą teraz zgadywać stan fizyczny swoich idoli. Kluby i zawodnicy raczej nie zamierzają ujawniać żadnych konkretnych informacji.

DamianM

ale to nie jest Feyenoord, tylko holenderskie RODO. To weszło kiedyś, pisałem o tym. Od tamtej pory najlepiej, żeby trener się nie odzywał. Są ogólnikowe komunikaty z każdego klubu.

Gość

Nie podoba mi się ta strategia udzielania informacji w wykonaniu Feye. To bardziej jak dezinformacje niż informacje. Albo innym razem siedzą cicho i udają że nic sie nie stało - jakby to była tajemnica państwowa. wqurfiający ludzie.

DamianM

Najlepsze są jednak te, jak pisze, że PIŁKARZ MIAŁ MOMENT NA TRENINGU i że to nic poważnego. Wtedy już wiaodmo, że miesiące

Gość

News z 17 października "Moder bliski powrotu na boisko". TVP Sport.

DamianM

też tego nie rozumiem nigdy. Ktoś wraca, już trenuje, już już i z dupy operacja.

Gość

Haha z tym moderem cyrk - miał już wracać za kilka dni a tu operacja i kilka miesięcy - cyrk na kółkach.

DamianM

na x jak wpisze się fiorentina, to zamiast wyników, same protesty, zwolnienia, dymy. Tam niewesoło jest na amen

Gość

No rywal Leczo więc 2-0 będzie. Też trzeba zauważyć że w tych pierwszych 9 kolejkach mieli trudny terminarz - roma, napoli, milan, inter, bologna, torino, como - jedynie z cagliari i pisą straty punktów były zaskoczeniem. Reszta tych zesołów łatwo stracić punkty.

DamianM

pewnie tak, po tym co napisaliśmy haha

Gość

Typuje że jutro Fiora dokona epokowego wyczynu i wygra pierwszy mecz w lidze :D

DamianM

no właśnie

Gość

Fiorę przejął pseudobizesman i zrobił sobie z niej zabawkę, to i wyniki chujowe

Gość

a z ławki weszło 4 czarnych i jeden mulat :D

Gość

Slot dowiózł. A wyjściowa 11nastka Auxerre - wszyscy czarni :D

DamianM

Tam jest podobno rozpizdziel totalny w środku. Kolejny przykład, że kasa nie gra.

Gość

90 mln wydali latem i co? :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.