Guyon Fernandez i Kamohelo Mokotjo na grę w Feyenoordzie nie mają co liczyć i działacze liczą, że obaj w przeciągu dziesięciu dni znajdą nowy zespół. Napastnik i pomocnik nie zostaną wypożyczeni, Feyenoord chce ich sprzedać. Według Martina van Geela, Fernandez jest w interesie niektórych klubów, czego nie można powiedzieć o Mokotjo.
- Jest zainteresowanie Fernandezem ale nie Mokotjo i Anassem Achahbarem - powiedział dyrektor techniczny. - Fernandeza i Mokotjo nie możemy wypożyczyć, zimą chcemy ich sprzedać - oznajmił Van Geel.
Dyrektor mówił również o Achahbarze, który jakiś czas temu oświadczył, że chciałby tymczasowo opuścić Feyenoord. - Sam Anass niedawno wskazywał, że chwilowo chciałby grać gdzie indziej, ale teraz zmienił zdanie. Ponadto nikt się po niego nie zgłosił - dodał Van Geel.
Komentarze (3)
Norbi
Tyle, że gdzie Maszol nawet za te grosze odejdzie Mokotjo, bo jakoś o Guyona to spokojny jestem, że zostanie załatwione. Jak pisałem wcześniej kto weźmie Mokotjo jak on nic nie gra i nikt nie ma przeglądu co on może, czy potrafi.
DamianM
Niech odchodzą bo maskara, kolejni za darmo odejdą, a zawsze lepsze te jakieś grosze, niż nic.
Norbi
Ani po Achahbara, ani po Mokotjo się nikt nie zgłosi, bo pierwszy jest jeszcze mało ograny, a drugi nie gra wcale. Co innego Fernandez ten gra coś tam (jak np. w klasyku, czy wcześniej) dlatego ktoś może wnioskować, jakoś na jego temat i go wziąść. Znając życie to jego wciśnie, gdzieś Van Geel, ale Mokotjo zostanie i będzie grał w rezerwach.