NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

0:0

Bryan Linssen: To była bardzo trudna połowa sezonu

22.12.2021 21:30; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: feyenoord.supporters.nl

Pomimo słabych wyników z zeszłego tygodnia, Feyenoord może wejść w przerwę zimową z dobrym samopoczuciem. Ostatni mecz przed przerwą zimową został wygrany 0-3. Bryan Linssen, który po kolejnym już golu, ponownie jest na szczycie najlepszych strzelców ligi, porozmawiał po meczu z ESPN. 

- Bardzo szybko nastała ta przerwa zimowa. To była ciężka pierwsza połowa sezonu z wieloma meczami i miło jest nie musieć martwić się o piłkę przez jakiś czas. Dziś ciążyła na nas presja i musieliśmy wygrać. Zrobiliśmy to dobrze. Zagraliśmy przekonująco i stworzyliśmy wiele okazji. Oczywiście, strzelanie bramek jest najlepszą rzeczą, ale asysty też są zawsze miłe. Zobaczymy, jak Haller poradzi sobie z Fortuną w, bo też dostanie kilka szans na zdobycie gola. 

Linssen omówił również atmosferę w zespole i swój stan fizyczny. - Mamy bardzo dobrą atmosferę w grupie, nie narzekamy i pracujemy bardzo ciężko. Chcemy być w jak najlepszej dyspozycji na każdy mecz i myślę, że to pokazaliśmy. Jeśli popatrzymy na poprzedni sezon, a na ten, widać różnicę. Wtedy byliśmy bardziej drużyną, która czekała na rozwój wydarzeń, a teraz naprawdę chcemy naciskać. Ponieważ zaczynam od tego, wydaje mi się, że robię dużo więcej niż w poprzednim sezonie, ale wtedy też byłem w dobrej formie. Wierzymy w siebie nawzajem i mamy nadzieję, że tak będzie dalej.

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

? - ?

FC Volendam

FC Utrecht

? - ?

SC Telstar

Sparta Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

FC Groningen

? - ?

Go Ahead Eagles

Heracles Almelo

? - ?

Ajax Amsterdam

Fortuna Sittard

? - ?

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

Excelsior Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

5-12 kwietnia

Niemoc Feyenoordu trwa. Drużyna z Rotterdamu po raz kolejny zaprezentowała się bardzo słabo, nie potrafiąc wywieźć kompletu punktów z terenu piętnastej ekipy Eredivisie.

Video

Feyenoord 1-1 Ajax

Klasyk nie zachwycił, a na dodatek zakończył się remisem.

Live chat

DamianM

Ehhh i Arsenal wcisnął

Gość

2 strzały na bramke w 2 połowie 1 wpuścił :D

DamianM

Ale Neuer ma dzień konia

Gość

jednak nie, 0-0

Gość

Arsenal 1-0

DamianM

Ale Neuer go wyczekal, top

Van den Graaf

wellenreuther to by puścił 7/6 ;)

Gość

Jeszcze 2 niech Bayern wrzuci i styka.

Gość

Łunin nieźle się trzyma na 7 w bramkę 5 obronił - wellenreuther był wpuścił 5/6.

Van den Graaf

A jeszcze w poprzednim sezonie Bayern dostał od nas 3-0 :)

DamianM

Manu Noja top za to dzisiaj

Gość

*to jest

Gość

Kurtuła 50 jest 50% wartości Realu. Zawsze jak wygrywali LM to on był najlepszym bramkarzem i bronił niemożliwe piłki.

DamianM

Kaneee

Gość

Bez kurtuła to będzie ciężko.

Gość

20 sekunda 2 połowy 0-2 :D

Van den Graaf

Najważniejsze, że robią wystarczająco dużo ;) No i mają upragnione przez wszystkich drugie miejsce ;)

Gość

i każe nam się cieszyć tym gównem

Gość

Klub zwolnił priske bo odszedł od stylu Slota, van PErsie miał do niego wrócić po czym van Persie jeszcze dalej odszedł od stylu Slota i wrócił do gry Advocaata przed erą Slota.

Van den Graaf

Aż żałuję, że mu się nie udało wejść do LM może jakby dostał z 10 od jakiegoś Arsenalu to by mu okulary spadły ....

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.