FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Bueno znów zagrał w kadrze Hiszpanii U-21; czyste konto Andreeva

15.10.2024 23:37; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Hugo Bueno ponownie wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii. Lewy obrońca Feyenoordu wrócił do gry podczas meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy przeciwko Malcie, wygranego 6-0. Dwudziestojednoletni Bueno rozpoczął spotkanie w pierwszym składzie i został zmieniony po siedemdziesięciu minutach przez Javiera Lópeza Carballo.

Bueno ostatni raz zaliczył minuty dla Hiszpanii U-21 we wrześniu 2023 roku w meczu przeciwko Szkocji U-21. Bueno był rezerwowym w całym meczu z Kazachstanem w zeszłym tygodniu, ale teraz otrzymał szansę gry. Po łatwym zwycięstwie nad Maltą U21, Hiszpan wróci do Rotterdamu bez żadnych kontuzji. 

Luka Ivanušec

Skrzydłowy Feyenoordu wrócił do meczowej kadry na mecz z Polską, ale nie wszedł na boisko. Spotkanie zakończyło się remisem 3-3. W zeszłym tygodniu były zawodnik Dinama Zagrzeb musiał oglądać mecz z trybun. W ostatnich siedmiu meczach Ivanušec otrzymał od selekcjonera tylko dwadzieścia minut gry.

Plamen Andreev

We wtorek wieczorem Plamen Andreev zachował czyste konto. Utalentowany bramkarz Feyenoordu rozegrał cały mecz w barwach Bułgarii U-21 przeciwko Izraelowi U-21. W meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy, Bułgarzy odnieśli zwycięstwo 1-0.

Ayase Ueda

Ayase Ueda miał trudne popołudnie w barwach Japonii. Napastnik Feyenoordu nie potrafił przebić się przez silną obronę i fizyczną grę Australii. Gdy Ueda miał już trochę miejsca, często podejmował niewłaściwe decyzje. Japonia ostatecznie nie zdołała odnieść zwycięstwa nad Australią.  Obie bramki, zarówno pierwsza strzelona przez Australię, jak i wyrównująca zdobyta przez Japonię, były samobójczymi trafieniami.

In-beom Hwang

In-beom Hwang odniósł istotne zwycięstwo w meczu reprezentacji Korei Południowej. Pomocnik Feyenoordu zaliczył 90 minut Irakowi. Zwycięstwo Korei Południowej 3-2 sprawia, że zajmuje ona teraz pozycję lidera w grupie B z dorobkiem dziesięciu punktów po czterech meczach. Na drugim miejscu plasuje się Irak z siedmioma punktami.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

na Feyenoord ONE będzie więc raczej o strim ciezko bedzie bo to po zalogowaniu jest

Gość

Dziś Feye dordrecht 14:30 zobaczymy czy będzie transmisja.

Gość

Genesio trenerem marsylki - już widze chwytają się brzytwy.

Gość

3 nowe transfery Lyonu (zrobili 5 ogółem)
-bidstrup (lipsk) - 10.5 mln - środk pomoc
-duranville (bvb) - 5mln - lewy skrzydł.
-ouedraogo (altach) - 2.2 mln - lewy obroń.

DamianM

jep oglądałem, mecz kapitalny. Piękna historia, zwłąszcza ta bramka Lopesa klasa.

Gość

9:25 łolala
https://www.youtube.com/watch?v=_t7uGXVYAqk

DamianM

Wielkie Cabe Verde

DamianM

Hit

Gość

Messi gol numer 7 :D

Gość

Ten to będzie drogi pewnie.

DamianM

I Prince Amoako Jnr

DamianM

Ten Francuz też potencjał spory ma. Na X widzę niejaki Emmanuel Fejokwu, też z nami łączony.

DamianM

Na skrzydło jednak liczę na jakiegoś już 20 latka, zamiast 17,bo jednak no, taki ktoś musi od razu liczby dawać

DamianM

Mnie zaczyna przerażać że teraz 90% to jakieś wonderkidy ciągle, mnóstwo tej młodzieży się wymienia. Po bramkarzu pewnie skrzydła. Nie mówię, że ta młodzież to błąd, ale potem oczekiwania nddxufmy mieć. Fajnie ze jest Marmol, Niemiec 23 lata. Hiszpanię. Niemcy młodsi, starsu, z potencjałem ciągle. Póki co podoba mi się to o czym się pisze. Fajny kierunek

Gość

Ten Bentayeb ciekawy napastnik - oby udało się go sprowadzić.

Gość

To byłoby coś - ale nie wierze.

DamianM

No to zostało Cape Verde, które wyeliminuje Argentynę :)

Gość

ciecie

DamianM

no to ładnie kangury się posrały

DamianM

australia

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.