Royale Union Saint-Gilloise

Towarzyski
De Kuip

Sob

12.07

14:00

SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

1:4

Bullaude zagra w Boca Juniors

06.08.2023 20:31; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Ezequiel Bullaude może już za chwilę przenieść się do Boca Juniors. Negocjacje pomiędzy Feyenoordem a argentyńskim klubem trwają już od jakiegoś czasu, a ostateczne porozumienie pomiędzy obiema stronami spodziewane jest na poniedziałek.

Feyenoord wypożyczy 22-letniego Bullaude na 18 miesięcy. Boca Juniors w trakcie negocjacji wynegocjowało też opcję wykupu po tym czasie. Niezawodny TyC Sports donosi, że nie podano oficjalnej kwoty. Inne media wspominają o kwocie trzech i pół miliona euro. Feyenoord pozyskał Bullaude z Godoy Cruz latem 2022 roku za dwa miliony euro.

Trener Arne Slot szczegółowo wyjaśnił po meczu z Villarreal CF, dlaczego Bullaude na razie odejdzie z De Kuip. - Miał dużo problemów z adaptacją. Po pierwsze ze względu na język, a także ze względu na inne okoliczności. Nie rozumie swoich kolegów, ani nas. Ostatnio powiedział też, że nawet tutejsza trawa jest dla niego problemem - mówił swego czasu Slot. 

Wśród zainteresowanych klubów wymieniało się też europejskie zespoły, ale jak widać, pomocnik woli wrócić na znajome tereny, na których czuje się najlepiej. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

? - ?

Go Ahead Eagles

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Sparta Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

FC Twente

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Telstar

AZ Alkmaar

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

5-12 lipca

Feyenoord rozpoczał sezon przygotowawczy od zwycięstwa 1-4 z SC Cambuur.

Video

SC Cambuur 1-4 Feyenoord

Feyenoord zainaugurował kampanię przygotowawczą do sezonu 2025/2026 w bardzo dobrym stylu, odnosząc przekonujące zwycięstwo.

Live chat

Gość

Jedno jest pewne kokcu tam kariery nie skończy. Turcja cie ugości chlebem i solą ale potem szybko miesiąc miodowy się kończy. A tam jak wyników nie ma i źle grasz to hejterów jest 100 razy tyle co na zachodzie.

Gość

Raczej besiktas mistrza nie wygra bo galata i fener tam paki mają lepsze. Moze być tak że kokcu za rok się tam znurzy i będzie szukał nowego klubu.

DamianM

zapewne jak to tam bywa, witany jak król będzie, oni mają fioła tym bardziej on jak im kibicuje

Gość

A jakby Kökcu nie wyszło w Turcji (nie życzę, ale jakby), to ma powrót do Holandii - Go Ahead Eagles.
Bo też "Orły" ;-DDD

DamianM

No i ta spina z trenerem na pewno też ostro zdecydowała

DamianM

No zapewne jo, latają jego foty nawet z de kuip z sekcji wyjazdowej jak z nimi graliśmy w 2014

Gość

No, ale może on po prostu chce tam grać.

Skoro to jego marzenie, i kibicuje im od dziecka

DamianM

I moim zdaniem: kolejny przykład, tak wszyscy mówili, że talent na LFC. Wielkie firmy, i co? i już Besiktas a mamy 2025 rok.

DamianM

No ale licząc teraz wszystko, to w sumie sprzedaliśmy go za 32 prawie, ujdzie. A tak BTW. Czy są jeszcze bezpośrednie transfery? wypożyczenia, wypożyczenia rozłożone na kilka opcji, wypożyczenia obowiązkowe, blabla, ależ kombinacje.

Gość

Nawet ten ekwiwalent chyba lepszy, niż 25%, ale od zysku (różnicy tego za ile sprzedali, względem kupna)

Gość

Czyli za Kökcu wyszło dla nas w sumie 31,2 miliona euro? Trochę w ratach, ale zawsze. 25 transfer, 5 bonusy, 1,2 ekwiwalent

DamianM

a i co do newsa z Salahem, dobre źródła piszą, że była to przynęta...Feyenoordu i wyszło podobno kto wynosi z klubu info, mam nadzieję, że od teraz będę pisał już tylko o pewniakach na dwa dni przed finalizacją czegokolwiek.

DamianM

Tez, zgadzam się, a kase mamy. A tak btw, pamiętacie Romulo? Gozetpe chciało cisnąć ciznąć z kasą i co? I sie przelczyli. Lipsk się wycofał. Fulham się wycofało i zostali z wkurwionym zawodnikiem i bez kasy.

Gość

Albo Dallinga - też młody, wysoki, strzelać umi

DamianM

Jego temat zapewne bardzo szybko się pojawi. Tak samo Bakkera LO czy tego z Fenerbahce

Gość

Z tym napastnikiem u nas to gdyby ten Boadu fizycznie się odbudował to to jest świetny napastnik i młody. Ma jedynie rok umowy więc za te 5 mln powinien być dostępny.

Gość

Lewczenko zajęty teraz - załatwia papiery, żeby go do armii nie wzięli... XDDDDD

DamianM

Bożenik był tani. Ivanusec jest jak Danko Lazović, teraz go przebije moim zdaniem

Gość

Ten ivanusec to wiekszy niewypał nawet niż Bozenik.

Gość

Lewcenko jest nikim - niech sobie gada.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.