AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

1:2

Były gracz Feyenoordu czeka na wymarzony transfer do City

30.07.2020 18:57; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Nathan Aké przechodzi z AFC Bournemouth do Manchesteru City za ponad 40 milionów euro. Ex-Portowiec ugrał swój wymarzony transfer i będzie współpracował z Josepem Guardiolą, który mocno wierzy w byłego gracza Feyenoordu.

Transfer jest na horyzoncie od jakiegoś czasu, ale według BBC i Sky Sports osiągnięto już porozumienie w sprawie opłaty za transfer i dzisiaj dogrywane są szczegóły. 

Aké jest wychowankiem akademii Feyenoordu, a w 2011 roku został pozyskany przez Chelsea w wieku 16 lat. Feyenoord również bardzo skorzysta na mega transferze Aké do City.

Rotterdamczycy mogą liczyć na "wkład solidarnościowy" w wysokości 1,25% od całkowitej kwoty. Ten odsetek, w przeciwieństwie do przeszłości, dotyczy obecnie również krajowych transferów zawodnika. Feyenoord zatem po raz pierwszy skorzysta na tym prawie. Do kasy na De Kuip wpłynie około 537.500 euro. 

Komentarze (0)

Wyniki 32. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Utrecht

2 - 0

NAC Breda

FC Groningen

2 - 3

Excelsior Rotterdam

Ajax Amsterdam

2 - 2

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

1 - 1

SC Telstar

FC Volendam

0 - 2

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

1 - 2

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

1 - 0

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

2 - 2

FC Twente

Sparta Rotterdam

2 - 2

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

DamianM

I po sercach

DamianM

Come on Hearts

DamianM

Bayern w finale dla mnie i wygrany LM

Gość

Jak obstawiacie półfinały lm?

Gość

Zerroukiego Twente kupi.

Gość

No mówię - bohatera struga, bo się za gwiazdę uważa
Z takimi zarobkami jeszcze

DamianM

nie no, ale kim on jest? Sam u nich spedza multum czasu, czegoś takiego nie widziałem jeszcze.

Gość

To w takim razie dno dna...

Nic dziwnego, że próbuje kozaczyć jak z tym lekarzem

Gość

st.juste zarabia najwięcej obecnie.

DamianM

Zejść że Sterlinga, Stengsa Ivsnuseca, Zerroukiego na stałe to już będzie ok

Gość

masz tu po prawej na górze - st.juste jeszcze rok.
https://www.transfermarkt.com/jeremiah-st-juste/profil/spieler/288253

DamianM

Koniec końców uważam że w końcu przychodzi taki moment że trzeba się pogodzić i oddać za bezcen niektórych. Właśnie Ivsnusec chociażby.

Gość

Ivanusec tak z 1,5-2 melony. Nic nie gra, i ostatni rok umowy będzie

Gość

Coooo??? Jprdl O_O

Gość

st.juste podpisał na 1,5 roku a więc do 2027. Niestety.

Gość

Ivanuseca moze wziąć klub chorwacki - dinamo np. Już go chcieli ale był za drogi - teraz dobre 2/3 mln myśle że więcej wart nie jest. Dinamo dużo nie wydaje na transfery co prawda.

Gość

Marzenie raczej, bądźmy realistami. ;-)

Może ktoś by dał 2-3 max

Gość

Damian - kto da za Borgesa te 5 milionów po takim jego sezonie? ;-)

Gość

Nikt nie weźmie Stengsa, Ivanuseca, Tengsteda, są dramatycznie słabi. Trauner, Nieuwkoop, St. Juste i Sterling mają umowy do końca sezonu, chyba każdy z nich, i kategorycznie NIE MOGĄ dostać nowej umowy. Lepiej niech grają wychowankowie w ich miejsce. Lotomba, Ahmedhodzić, Watanabe, Zerrouki, Moder, czy Hwang - będzie ciężko znaleźć chętnych, a do tego każdy ze stratą odejdzie - za dużo na nich wydano.
Nadje, czy Kasanwijro to są odpady niestety

DamianM

Normalnie spora grupa odejdzie, zawsze się ktoś znajdzie.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.