Excelsior Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.03

14:30

NAC Breda

Eredivisie
Rat Verlegh Stadion

Nie

08.03

16:45

3:3

Carboni w razie odejścia Senesiego

04.06.2022 12:17; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Andrea Carboni znajduje się na liście Feyenoordu. 21-letni obrońca jest postrzegany w Rotterdamie jako potencjalny następca Marcosa Senesiego, którym interesuje się kilka klubów i niemal na pewno latem pożegna się z De Kuip. 

Według Alfredopedulli, Fiorentina jest również jednym z klubów, który bacznie obserwuje rozwój Carboniego. Lewonożny zawodnik rozegrał trzydzieści meczów w Serie A dla Cagliari Calcio w zeszłym sezonie.

Wysoki obrońca osobiście rozegrał dobry sezon, ale nie mógł zapobiec spadkowi swojego klubu do Serie B. Jego kontrakt obowiązuje do 2025 roku. Włocha wycenia się na pięć milionów euro.

Komentarze (0)

Wyniki 27. kolejka

Gospodarz

Gość

PEC Zwolle

1 - 1

FC Groningen

FC Volendam

1 - 2

Fortuna Sittard

PSV Eindhoven

2 - 3

NEC Nijmegen

SC Heerenveen

3 - 0

SC Telstar

Ajax Amsterdam

4 - 0

Sparta Rotterdam

FC Twente

? - ?

FC Utrecht

AZ Alkmaar

? - ?

Heracles Almelo

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Excelsior Rotterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

NAC Breda

Zdjęcie Tygodnia

8-15 marca

Niedzielne popołudnie miało być formalnością, a stało się gwoździem do trumny obecnego projektu sportowego.

Video

NAC Breda 3-3 Feyenoord

Po remisie 3:3 z NAC Breda – jedenastym przypadku utraty punktów w tym sezonie – ponownie rozgorzała dyskusja na temat przyszłości Robina van Persiego.

Live chat

DamianM

wcześniej o wygrywanie nie chodziło też :)

Gość

"– Chodzi o wygrywanie, zwłaszcza teraz – przyznał w rozmowie przed meczem z Excelsiorem. – Załóżmy, że w niedzielę zagramy bardzo dobrze, a mimo to nie wygramy. Wtedy wrócę do domu rozczarowany. Woleć zatem grać słabiej, a jednak zwyciężać."

no tak bo istnieją tylko 2 opcje - nie można grać ładnie i wygrać a także fatalnie i przegrać...

DamianM

twente oczywiście* już łapie odklejkę też, patrze jedno, mówie drugię, wirus RvP

DamianM

ojj będzie do końca co mecz czuję, ale "WESOŁO" :D dziś może ok ale od przyszłego tygodnia to będzie dopiero młyn

Gość

No gdzie utrecht przegra jak 2-0 prowadzi? :D

Gość

Będzie wesoło dziś :D

DamianM

utrecht przegra, my wygramy to zaś będzie balon dumy a za tydzień jebnie

Gość

Zechiel asysta

DamianM

Moderowi zostało jeszcze w bramce zagrać do kompletu, potem kierowca autobusu, kucharz, trener :))

DamianM

ktoś chętny do gry wo bronie? ZERO obrońców środkowych. TOP

Gość

0-2 utrecht - najs

Gość

Panie stoperów hamas porwał dla okupu :D

DamianM

moder i kraajdeveld jako środkowi obroncy :D

Gość

twente za to przegrywa i to dobrze dla nas.

DamianM

z gustafsonem też hamowałem nadzieje, jak tam przychodził i póki co się sprawdza: Z wniosków na gorąco, Simon Gustafson za szybko dostaje tak dużo szans. Oczywiście, nie wiemy, jak wyglądał w tygodniu, jak pracuje, ale żadnym z dotychczasowych występów nie zasłużył na grę w pierwszym składzie.

DamianM

w pogoni chyba za bardzo nabrali przede wszystkim sie na takiego Greenwooda, juz widze, ze nie powinien grac, a taki hype był

DamianM

arka prawie gol już, japierdziele, hit.

Gość

Legia jest obok brukbetu jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku - patrząc na ten terminarz - samą czołówkę mają 5 meczów pod rząd. No poza pogonią ale legia na pogoni wygrywa raz na 5 lat albo rzadziej a pogoń ma potencjał na bycie w czołówce z tą kadrą.

DamianM

i póki co widzew jest gnieciony przez arkę, takze no..

DamianM

na pewno bruk bet leci, to na 100%

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.