FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Carranza gotowy na Heerenveen; Gimenez wznawia treningi grupowe

15.11.2024 18:32; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.com / Źródło: fr12.nl

Po przerwie na mecze reprezentacyjne Feyenoord znów będzie mógł skorzystać z Juliána Carranzy. Argentyński zawodnik, który doznał kontuzji, nie był w stanie wystąpić przeciwko Almere City i RB Salzburg. Carranza będzie gotowy do gry w przyszłym tygodniu i rozpocznie mecz przeciwko SC Heerenveen jako pierwszy napastnik.

RTV Rijnmond przekazuje również pozytywne informacje dotyczące Santiago Gimeneza. Meksykański piłkarz, który kilka tygodni temu doznał kontuzji uda, opuścił trzynaście spotkań Feyenoordu.

- Bierze udział w części treningów z zespołem"– informuje reporter Dennis Kranenburg. - Mecz z Manchesterem City będzie rozegrany za wcześnie, jeśli chodzi o Santiego, lecz jest już blisko zakończenia swojej rekonwalescencji. 

Sytuacja wygląda obiecująco także w przypadku Antoniego Milambo. Pomocnik wróci do składu Feyenoordu jeszcze w tym miesiącu. Podobnie jest z Justinem Bijlowem, który "po przerwie reprezentacyjnej powróci do treningów z zespołem i będzie dostępny. Możliwe, że zagra już w przyszłym tygodniu. Oczekuje się również, że w niedługim czasie do gry wróci Jordan Lotomba. 

W bieżącym roku kalendarzowym Feyenoord nie będzie mógł już polegać na Ibrahimie Osmanie i Ayase Uedzie. Obydwaj gracze uzyskali zgodę na rozpoczęcie pierwszych etapów rekonwalescencji we własnym domowym otoczeniu. Pozwoli im to psychicznie zregenerować siły, aby później kontynuować rehabilitację w optymalnych warunkach w Rotterdamie.

Calvin Stengs również niebawem będzie do dyspozycji Briana Priske. Ostatnio poinformowano, że będzie mógł grać po przerwie reprezentacyjnej. - On trenuje już z zespołem. Pytanie, czy wystąpi w meczu z Heerenveen, Manchesterem City, czy też poczeka na kolejny mecz towarzyski.

Quilindschy Hartman ma wrócić do gry w styczniu.

Wrócą w listopadzie:
Calvin Stengs
Antoni Milambo
Justin Bijllow
Jordan Lotomba
Julián Carranza

Wrócą w grudniu:
Santiago Gimenez

Wrócą po przerwie zimowej:
Quilindschy Hartman
Ayase Ueda
Ibrahim Osman

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

Dziewczyna rzuciła Saibiriego, bo "za mało zarabiał by ją utrzymać" (około 20 k euro miesięcznie w PSV), teraz po transferze do Bayernu wydzwania i wypisuje do niego, bo chce wrócić... XDDDDD

Gość

Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe, chyba to mówił najlepszy polski trener śp. Górski

DamianM

Kibice Lechii mieli dośc Ukraińców, więc Lechia na trenera zatrudniła jakiegoś noname z Ukrainy hahaha

DamianM

No to nieźle jaja. Ale poszli

DamianM

Ja to samo

Gość

0-2 wyszedłem do kibla wracam 2-2 :D

DamianM

Loool remis

DamianM

Bez zaskoczenia dla mnie

Gość

0-2 no no

DamianM

Mam nadzieję, że media to co piszą to prawda, bo Belg faktycznie jest inny. Oby tak było. Przeciwieństwo te Kloese. Póki co.

Gość

20% chyba musimy oddać patro eisden także trzeba postarać się o więcej.

DamianM

30 od arabów odrzucili

Gość

Aston Villa i Newcastle po Mousse - no to trzeba z nich wycisnąć conajmniej 40.

Gość

Ja Earl Grey :D

Gość

no w Holandii ja wielbiciel Hertoga

Gość

Mi smakuje okocim ale ten co na butelce tańcząca dziewczyna

DamianM

Ja Łomża team :)

Gość

No za chwilę ciekawy meczy , pora wyciągnąć Okocim z lodówki i cieszyć się z urlopu do końca tygodnia jeszcze

Gość

pewno nikt jej nie widział bo w czadorze chodzi

Gość

co z nią?

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.