Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Sob

03.05

18:45

PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

4:0

Cissé: Zrobimy wszystko, aby wygrać

25.08.2010 22:32; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Sekou Cissé ma nadzieję w czwartek zaliczyć pierwszy występ w koszulce Feyenoordu w nowym sezonie. Napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej przez dłuższy czas zmagał się z urazem palca u nogi ale teraz wydaje się być gotowy do gry i zemsty za stracone tygodnie będzie szukał w meczu z KAA Gent, który zdecyduje jaka drużyna znajdzie się w fazie grupowej rozgrywek Ligi Europejskiej.

"To bardzo ważny mecz dla Feyenoordu. Nie będzie łatwo, ale zrobimy wszystko, aby wygrać ten mecz" - mówił Sekou po dzisiejszej,wieczornej sesji szkoleniowej już na stadionie w Gandawie. Jaki wkład może mieć Afrykańczyk w ewentualny sukces jest nie niewiadomą.

"Oczywiście brakuje mi rytmu meczowego" - dodaje. "Ale jeśli trener zwróci się do mnie, nie będzie problemu. Rozegranie całego meczu jest prawdopodobnie zbyt wcześnie dla mnie, ostatecznie jak wybiegnę na boisko, zrobię wszystko, aby pomóc w ugraniu fazy grupowej. Ponadto ważne jest strzelenie co najmniej jednej bramki, ponieważ w tym przypadku Gent będzie musiało wówczas zaliczyć trzy trafienia, aby wygrać".

[voetbalzone.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

2 - 1

Almere City FC

FC Utrecht

4 - 0

Ajax Amsterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Willem II Tilburg

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

RKC Waalwijk

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Feyenoord odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Eredivisie.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

Gość

Tak Pioter.
Stadiony Dundee FC i Dundee United dzieli 13 metrów. Najmniej na świecie.

DamianM

tak, tu masz fotki. Spora grupa plus mocno widoczny herb https://tinyurl.com/feyenoordfinal

Gość

Siema, był Feyenoord w Warszawie?

PioterNykt

Widzę że było o tym

PioterNykt

Fc Dundee i united

PioterNykt

Dundee city i united

PioterNykt

Parę metrów od siebie

Gość

Sochaux mialo niby upadać, a grają normalnie na szczęście w 3 lidze

PioterNykt

Najbliższe stadiony to leżą w dundde

Gość

A widzieliście, że narodowy stadion Irlandczyków - Celtic Park - jest w Szkocji. Tak daleko od domu... XDDD

Gość

Wpiszcie w wyszukiwarce Mikael Ekvall.
Szwedzki biegacz w 2008 r. dostał biegunki podczas maratonu, ale nie chciał zejść. Przybiegł cały obsrany na metę.

Gość

Przez Błonia, nie pole XDDD

Gość

wisła-cracovia też przez jakieś pole.

Gość

inne bliskie stadiony - independiente vs. racing club, albo nottingham forest vs. notts county.

Gość

Damian, to tak jak w Dundee - stadiony United i FC dzieli ulica

Gość

Fiński oszczepnik Juha Lauri Laukkanen zasłynął tym, że w 1994 r. podczas zawodów w Oslo trafił sędziego oszczepem w rękę. W 1998 r. na zawodach w Niemczech trafił innego sędziego oszczepem w brzuch. XD

DamianM

jeszcze raz zobaczyłem te stadiony w paryżu, no beka, one leżą niemal na sobie, ich dzieli chyba kilka metró dosłownie. ulica jedynie

Gość

11 maja jest 40 rocznica tego pożaru w bradford.

Gość

Stary stadion londyńskiego Brentford FC - Griffin Park - miał 4 puby, po jednym w każdym narożniku stadionu. :)

DamianM

Ja lecę na ten mecz, mam nadzieję, że będzie to dla nas mały finał, na malutką osłodę tego chorego sezonu.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.