Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
Co słychać u ex-Portowców? 29.06.2020 18:05, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne
Image

Eljero Elia: FC Twente spróbuje sprowadzić Eljero Elię z powrotem do Eredivisie. Klub z Enschede oficjalnie zgłosił się do skrzydłowego, pisze magazyn VI. Były zawodnik Feyenoordu na razie nie chce komentować oferty FC Twente. 33-latek chce w pełni skoncentrować się na końcówce sezonu w Istanbul Basaksehir. Z tureckim klubem wciąż walczy o tytuł mistrzowski, a Basaksehir nadal jest w Lidze Europy. Elia nie przedłuży swojego kontraktu i dlatego będzie do wzięcia za darmo. 

Leon Vlemmings: Cały zarząd i dyrektor generalny Leon Vlemmings, niegdyś asystent i tymczasowy trener Feyenoordu, opuszczą Helmond Sport. Robią oni tym samym miejsce dla nowych ludzi. Zarząd klubu doszedł do tego wniosku ze względu na sytuację dotyczącą remontu stadionu. Rozmowy z gminą Helmond niedawno utknęły w martwym punkcie, a renowacja obiektu ma ogromne znaczenie dla Helmond Sport. 

Rick Dekker: Zawodnik spędził sporo lat w drużynach młodzieżowych Feyenoordu, ale w 2014 roku przeszedł do PEC Zwolle. Po wielu kontuzjach, jego kontrakt nie został przedłużony i teraz będzie on wolnym zawodnikiem. 25-letni pomocnik nie martwi się o przyszłość. - Pracę w PEC skończyliśmy około połowy maja. Nie trenowałem zbyt wiele przez tydzień lub dwa, ale już przez zwłaszcza ostatnie trzy tygodnie mocno nad sobą pracowałem. Oczywiście chcę być w 100% gotowy, gdy podpiszę kontrakt z nowym klubem. Nie mam żadnych preferencji. Holandia czy zagranica: jestem otwarty na wszystko. 

Karim El Ahmadi: FC Twente ma nadzieję, że Karim El Ahmadi zagra na Grolsch Veste w przyszłym sezonie. Może pójść za przykładem Arjena Robbena, który wrócił do klubu, w którym kiedyś stawiał pierwsze kroki w zawodowej piłce. - Miejmy nadzieję, że weźmie przykład z Arjena - mówi Jan Streuer w TC Tubantia. Dyrektor techniczny FC Twente chciałby wzmocnić zespół doświadczonym pomocnikiem, ale w tej chwili nie ma tematu transferu. Obecnie Karim gra dla Al-Ittihad w Arabii Saudyjskiej, a liga tam jest rozgrywana. Zatem zawodnikiem bez kontraktu będzie dopiero od 4 września. Tydzień później ma ruszyć Eredivisie. 

 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com