Real Betis

Liga Europy
La Cartuja

Czw

29.01

21:00

Heracles Almelo

Eredivisie
De Kuip

Nie

25.01

16:45

4:2

Cyrk się rozkręca. Feyenoord nie podejmie decyzji, mimo ostrzeżeń

16.09.2020 20:23; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord ponownie nie podejmie ostatecznej decyzji w sprawie nowego stadionu i po raz kolejny będzie to odroczone. Tym samym możemy już mówić o kompletnym chaosie w klubie i niezdecydowaniu. Ataki i krytyka trwają, raporty trafiają na De Kuip, a klub zamierza wszystko kontynuować. Klub z Rotterdamu będzie nadal rozwijać plany Feyenoord City, ale żadnej wiążącej decyzji nie mamy co się spodziewać, raportuje RTV Rijnmond. 

Projekt techniczny stadionu zostanie ukończony w najbliższych miesiącach, ponieważ Fundacja Rozwoju Terenu przy Mozie zadba o koszty zakończenia projektu. Fundacja otrzymuje pieniądze od rządu, a Feyenoord ma gwarancję, że nie będzie musiała spłacać tych kosztów, jeśli później okaże się, że inne kluczowe warunki nie zostały spełnione.

Feyenoord spotkał się w ostatnich dniach z dużą krytyką. W ubiegły poniedziałek opublikowano krytyczny raport, który również trafił do władz klubu. Sprawozdanie grupy VGP nie jest traktowane poważnie wewnętrznie, ponieważ sprawozdanie pochodzi od Petera van Genda, a on z kolei jest zaangażowany w jeden z planów renowacji obecnego obiektu i dlatego Feyenoord nie traktuje tego poważnie.

Nawoływanie wszystkich stron na nic zatem się zdaje i Feyenoord idzie w zaparte, że Feyenoord City jest jedynym, właściwym kierunkiem...

Komentarze (0)

Wyniki 20. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

2 - 0

FC Volendam

NEC Nijmegen

2 - 1

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

2 - 2

NAC Breda

FC Twente

0 - 0

Excelsior Rotterdam

SC Telstar

0 - 1

AZ Alkmaar

FC Groningen

1 - 2

Fortuna Sittard

FC Utrecht

0 - 1

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

4 - 2

Heracles Almelo

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

25-1 lutego

Feyenoord dopisał do ligowego dorobku trzy punkty, pokonując Heracles Almelo 4:2, lecz sam wynik tylko w niewielkim stopniu oddaje to, co działo się na murawie.

Video

Feyenoord 3-4 Sparta Rotterdam

Feyenoord raz po raz przegrywa. Teraz na De Kuip triumfowała Sparta Rotterdam.

Live chat

Gość

Na jednej ze szkockich stron, blisko związanych z Rangers piszą, że Danilo chce ściągnąć NEC Breda XDDD

Gość

wp
"wystarczyło kilkanaście minut, oto co piszą o pietuszewskim" :-D

Gość

interia
"Pietuszewski na ustach Portugalczyków, trener FC Porto zaskoczył. Ogłosił to bez wahania"
:-D

Gość

Polscy piłkarze za granicą jak srają to czekolada leci zdaniem dziennikarzy sportowych w Polsce.

DamianM

To jak w skokach. Na mamucie nasi skaczą jak na skoczni małej hehe. A to kombinezon zły, a to atmosfera. A w ogóle to nie krytykuj, tylko idź na skocznie

DamianM

"za dużo chciał i ślisko". Wymiękam. My mamy manię usprawiedliwiania :D

DamianM

Te meczyki to jest taki ściek. Niesamowite. Że im tak po prostu nie jest wstyd czasami. Ich tam cisną równo w komentarzach czasami, albo nie czasami. Bardzo często bo to jakie oni dają tytuły codziennie to wyższa szkoła clickbaita

Gość

*na meczykach

Gość

i wuala opis z flashscora
"Swoją szansę w końcówce meczu dostał Oskar Pietuszewski. Młodzieżowy reprezentant Polski, który zadebiutował na Estadio do Dragao, wszedł na boisko w 76. minucie. Porto zdołało strzelić jeszcze jednego gola. W 86. minucie indywidualną akcję celnym strzałem zakończył William Gomes."

Gość

Jedną miał próbe dryblingu i se wypuścił piłkę do przodu tak jak w esktraklasie - tyle że w ekstraklasie to przejdzie a tu od razu rywal przechwycił.

DamianM

Jak z Ziółkowskim. Beka. Było podjaranie, a teraz wydziałem, że ciągle zmieniany. Zaraz trener zły będzie

DamianM

Taaa albo że szans dłużej nie dostaje i to dlatego

Gość

Pietuszewski nic nie pokazał w około 20 minut ale będą news "portugalia zachwycona Polakiem" :-D

Gość

Porto 3-0 - idą jak walec.

DamianM

FC Basel appoint Stephan Lichtsteiner as the new manager, tam sceptymzm jak u nas

Gość

Zobaczymy czy Pietuszka dostanie szanse.

DamianM

Eyupspor, niezły klub ogrywa Besiktas póki co

Gość

Nie dobry znajomy a mistrz holandii :D

DamianM

Nasz stary znajomy, Danilo przymierzany do NEC

DamianM

Oczywiście, nie ma w ogóle za żeby myśleć inaczej

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.