NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

0:0

Czołówka Eredivisie chce niemieckiego snajpera

17.06.2020 07:52; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordPings.nl

Czołowe holenderskie kluby rywalizują z RB Salzburg, Club Brugge oraz drużynami z Anglii i Niemiec o sprowadzenie Robina Hacka. Niemiec jest jedną z głównych postaci FC Nürnberg w 2. Bundeslidze w tym sezonie.

21-latek zdobył siedem bramek i zanotował jedną asystę w 28 ligowych spotkaniach. W Norymberdze głównie grał na lewym skrzydle, a czasami nawet jako ofensywny pomocnik.

- Mogę potwierdzić, że interesuje się nim kilka klubów. Ale na tym etapie Robin jest w pełni skoncentrowany na walce o utrzymanie. Po zakończeniu sezonu usiądziemy, aby przedyskutować jego przyszłość – powiedział agent Alan Augustincic.

Jednym z zainteresowanych może być Feyenoord, ale konkretne kluby z Holandii nie zostały wymienione.

Komentarze (0)

Wyniki 29. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

4 - 3

FC Utrecht

AZ Alkmaar

2 - 0

Fortuna Sittard

SC Telstar

0 - 2

FC Groningen

Ajax Amsterdam

1 - 2

FC Twente

Excelsior Rotterdam

0 - 2

NEC Nijmegen

Go Ahead Eagles

5 - 0

PEC Zwolle

FC Volendam

0 - 0

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

4 - 1

Heracles Almelo

NAC Breda

0 - 0

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

5-12 kwietnia

Niemoc Feyenoordu trwa. Drużyna z Rotterdamu po raz kolejny zaprezentowała się bardzo słabo, nie potrafiąc wywieźć kompletu punktów z terenu piętnastej ekipy Eredivisie.

Video

Feyenoord 1-1 Ajax

Klasyk nie zachwycił, a na dodatek zakończył się remisem.

Live chat

DamianM

To nie miałem prawa pamiętać :D za małego co pamiętam to Eurogole w Eurosporcie to było max i Bundesliga na niemieckich kanałach :D

Gość

Coventry grało w Premierleague ze 25-30 lat temu, jak jeszcze United Ferguson trzęsło ligą

DamianM

polecam jeszcze też historię Lincoln City, to chyba nawet ciekawsze jest niż Wrexham

DamianM

remis van Persie brałby w ciemno :) a tak btw, Coventry City chyba wraca do Premier League lada moment, fajna sprawa, totalna świeżość, jak ich kompletnie nie kojarze z PL, dość dawno to chyba musiało być

Gość

Benfica jedyny niepokonany zespół w lidze, a ma aż 7 punktów straty do Porto. Dziś znów wtopa i remis na wyjeździe z Casa Pia. A ta Casa Pia - malutki klub z Lizbony, który musi grać poza miastem bo im się stadion rozpada. Walczą o życie, a w tym sezonie dwa razy zremisowali z wielką Benficą i pokonali Porto (ich jedyna porażka)

Gość

Hahahaha
https://www.facebook.com/share/r/1GhYcVAoKx/

Gość

Ta nasza liga, to w tym sezonie masakra.
Misz-masz totalny, każdy z każdym może wygrać
Zero ładu

DamianM

Ale w jego przypadku to akurat top. Nie takie nie wykorzystywał. To też wiele o Pogoni mówi

Gość

te 2 gole Rajovicia to takie brzydkie - pierwszy lekki strzał i bramkarzowi przez ręce, 2 strzał do pustaka.

Gość

Vitesse-jong ajax 6-1

DamianM

Rajovic dublet, ruszyło

Gość

Rajović 2 gol :D a Adamski ładnie wypracował.

DamianM

A gdzie w Pogoni ten super Greenwood? :D pamiętacie te ekscytacje nim?

Gość

Carrillo 4 gol.

Gość

Rajović strzela O_O

Gość

Teraz wyliczyłem że gdybyśmy wygrali z tymi słabszymi zamiast remisować i przegrywać i kilka razy zremisowali z średniakami jak twente to byśmy byli 18 pkt do przodu i w walce o mistrza. Nie liczyłem wygranych ani remisów z ajaxem, psv. Nie trzeba było nawet grać wybitnie by liczyć się o mistrza. My nie potrafiliśmy nawet tego.

DamianM

Do czasu zapewne. Bo wali jak w bęben i zaraz go do gułagu wyślą :-)

Gość

Gouka to taki głos ludu. Dobrze ich tam punktuje.

Gość

https://x.com/CANALPLUS_SPORT/status/2041123741627740190

DamianM

I wrócił, ale do dupy

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.