Sporting Charleroi

Towarzyski
Varkenoord

Pią

17.07

13:30

Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

3:1

Czy Ueda powinien wyjść w pierwszym składzie na sc Heerenveen?

04.09.2023 20:02; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR-Fans.nl

Goście w cotygodniowym programie FC Rijnmond zastanawiali się, czy Ayase Ueda nie powinien czasem zacząć w wyjściowym składzie meczu przeciwko SC Heerenveen w związku z nieobecnością Santiago Gimeneza przeciwko Celtikowi. 

Dennis van Eersel pytał gości, 'czy Slot powinien wystawić Japończyka na ligowy mecz z myślą o późniejszym meczu w Lidze Mistrzów?'. 

- Uważam tak, ponieważ przeciwko Szkotom byłby to pierwszy występ od początku w nowym klubie - odpowiedział Dennis Kranenburg. 

Eksperci porozmawiali też o Quintenie Timberze. Chociaż panowie widzą, że pomocnik jest w coraz lepszej formie, wciąż pojawiają się krytyczne uwagi. - Zaczyna być w coraz lepszej formie, jednocześnie zauważając, że było to przeciwko Almere i FC Utrecht. 

- To, co się wyróżnia, to fakt, że Timber wciąż potrzebuje dużo czasu, żeby coś wypracować. Potrzebuje naprawdę dużo czasu. Wkrótce, w Lidze Mistrzów, tego czasu nie będzie, a wtedy musi działać natychmiastowo, bez chwili zastanowienia. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

12-19 lipca

Feyenoord zanotował drugie zwycięstwo podczas letnich przygotowań do sezonu 2026/27.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

DamianM

4,5 plus nie płacimy już za steijna, to naprawdę brzmi solidnie.

Gość

4.5 to solidna kwota jak za takiego słabiaka.

DamianM

Wyszły nowe fakty o zerroukim, co sie okazuje, dostalismy 4,5 za zerroukiego, Feyenoord liczył na więcej, ale 45,5 plus anulowali ostatnią/ostatnie transze za Steijna (tak, kluby rzadko płacą całość na raz). Jesli tak, to naprawdę szacun.

DamianM

cytuje 'Negocjacje w toku. Wypożyczenie z opcją wykupu. Feyenoord to zaproponował. RB Leipzig to docenia.' ale źródło jakieś z X tylko, także dystans

Gość

Chyba jako wypożyczenie - bo dopiero co lipsk dał za niego 16 mln - rok temu.

DamianM

w Niemczech łączą nas z niejakim Ezechielem Banzuzim

Gość

faktycznie - kontrakt do 2027 z sittard - źle spojrzałem.

DamianM

Kontrakt ma do połowy 2028 roku i został wypożyczony z opcją wykupu.

Gość

zandowi za rok kończy się kontrakt - jaki jest sens go wypożyczać? absurd.

DamianM

Kibice chcą ratować, ale na papierze, 31 lipca muszą oddać klucze i kaplica, potem likwidacja. Pewnie po drodze sie coś wydarzy jeszcze, ale smutne, jak te Bordeaux

Gość

Boavista znika, ale na szczęście nie upada. Ma być uratowana

DamianM

no nic, finał i kończymy, czas wrócić do prawilnego futbolu hehe

Gość

Mówiłem - Hiszpania:Argentyna finał

Gość

No oni mają niesamowity mental. Szarpali aż wyszarpali. Polska by siadła i się poddała. Taka prawda. A Arg ich zdominowała i zamknęła na włąsnym polu karnym.

DamianM

Ale przyznać trzeba, że taki Messi szacun, no klasa na tu mundialu

Gość

Hiszpania ich połknie w finale.

Gość

Będzie fajny finał - dobrze się stało - anglia to nie ma jaj.

Gość

typowa anglia na dużych imprezach.

DamianM

Japierdole hit

Gość

hahahhahahaha

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.