FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

Ajax Amsterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.03

14:30

1:1

De Guzman w tym tygodniu w RCD

21.07.2010 10:07; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Wydaje się, że Jonathan de Guzman spełnił swe marzenia i będzie grał w Hiszpanii. Według informacji Voetbal International, pomocnik będzie kontynuował swą karierę w tamtejszym RCD Mallorca. Na brak zainteresowania urodzony w Kanadzie gracz nie mógł narzekać. Znalazł on się bowiem swego czasu na listach transferowych PSV, FC Twente, CSKA Moskwa, Hamburg SV, 1. FC Köln, Valencii, Espanyolu oraz Getafe. Ostatecznie dołączy do piątego zespołu ubiegłego sezonu Primera Division, RCD Mallorca.

Co ciekawe De Guzman już w niedzielę miałby szansę wystąpić przeciwko...Portowcom. Obie ekipy zmierzą się ze sobą na De Kuip w meczu pożegnalnym Giovanni van Bronckhorsta. Jonathan do Feye trafił w wieku dwunastu lat. Zadebiutował w lidze 18 września 2005 r. w meczu z SC Heerenveen (5-1 wygrana) i od tamtej pory był ważnym ogniwem zespołu.

Niemniej jednak gdy dopadły go ciągłe kontuzje z kolanem w ciągu dwóch lat rozegrał  tylko piętnaście ligowych meczów. Ponieważ jego umowa wygasła w zeszłym roku, De Kuip opuści za darmo. Dwa lata temu, Manchester City oferowało za niego czternaście milionów euro.

[fr12.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 29. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

? - ?

FC Utrecht

AZ Alkmaar

? - ?

Fortuna Sittard

SC Telstar

? - ?

FC Groningen

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Twente

Excelsior Rotterdam

? - ?

NEC Nijmegen

Go Ahead Eagles

? - ?

PEC Zwolle

FC Volendam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

Heracles Almelo

NAC Breda

? - ?

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

22-5 kwietnia

Klasyk 28. kolejki Eredivisie z pewnością nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii tych prestiżowych starć.

Video

Feyenoord 1-1 Ajax

Klasyk nie zachwycił, a na dodatek zakończył się remisem.

Live chat

Gość

PL 1-1

Van den Graaf

No to kolejny nam wypada?? Treningi Robina ....przynoszą efekt.

DamianM

japier... Faktycznie

Gość

kto wie - widze na flashscore - zaraz nie bedzie komu grac

Gość

Coś poważnego?

Gość

sauer kontuzja - cyrk

Gość

drewniarek zalatwia final albanii

DamianM

Polska gromi już? :)

Gość

ukr-szwe 0-1

Gość

Te baraże światowe o mundial są w Meksyku, nie w tych górach. Na stadionach meksykańskich na których ma być mundial. Dlatego pisałem - jeśli pozwolą kartele ;-)

DamianM

Bo rozumiem, że całkowite zrzeknięcie jest chyba tylko brane pod uwagę, jak się ma dwa to ok, cięzka sprawa

DamianM

aa, pewnie też mają na myśli nie ten sezon tylko, miałoby sens.

DamianM

Isaac Babadi widze, ale on nie grał w ogóle. Lang chyba ma dwa, i Malacia chyba

DamianM

czyli w PSV rozumiem ktoś był, ale już nie ma? Bo na liście, graficznej, nikogo z psv nie widzę

DamianM

ogólnie grubo o tym się zrobiło i niektóre kluby widziałem chcą iść w wojnę prawną, ciekawe co z tego wyjdzie, ale nic wielkiego, bo to przecież by rozwaliło ligi totalnie moim zdaniem

Gość

GEYpens :D

Gość

już dotarłem :D

DamianM

Przeczytaj cały tekst, jest też o tym, nie zamierzają walkowerów dawać, bo za dużo by było tego, ktoś tam się wypowiedział

Gość

Może psv dostanie z 10 walkowerów i wygramy ligę :D

Gość

To zależy gdzie ale la paz to najwyzej chyba położona stolica świata.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.