NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

0:0

De Kuip szokuje Jørgensena: Nie wiedziałem, co się ze mną stało

16.09.2019 09:51; DamianM, 1 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: voetbalzone.nl

Nicolai Jørgensen wczoraj po raz pierwszy zagrał w tym sezonie. Napastnik wszedł z ławki w wygranym meczu z ADO Den Haag. Duńczyk pozbył się problemów z kolanem, ale nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji. Właśnie dlatego 28-letni napastnik wyszedł na rozbieganie na stadionie po zwycięstwie 3-2.

Trener Jaap Stam już niedługo po przerwie pozwolił Duńczykowi wyjść na rozgrzewkę. Ostatecznie snajper zagrał pół godziny, podczas gdy on sam liczył na co najwyżej pięć minut tego dnia. - To był dla mnie wyjątkowy moment, ponieważ nie było mnie tak długo. Przez cały okres nieobecności marzysz, żeby ponownie pojawić się w drużynie i na własnym stadionie - powiedział napastnik, który po meczu wziął kąpiel lodową, żeby jak najlepiej dojść do siebie. - Liczyłem na pięć minut pod koniec meczu, ale trener wezwał mnie dużo wcześniej. Wtedy nie wiedziałem, co się ze mną stało. Gdy wchodziłem. Gdy usłyszałem stadion...Poczułem tyle ciepła i uznania od fanów. Niewiarygodne doświadczenie. Bardzo mnie to rozemocjonowało - dodawał Nicolai. 

28-latek ciężko pracował nad swoim powrotem do zdrowia w ostatnim okresie. W ciągu ostatnich czterech tygodni trenował dwa razy dziennie i tylko dziesięć dni przed powrotem, pojawiła się piłka przy jego nodze. - W pewnym momencie czujesz już, że jesteś w formie, ale nic jeszcze nie zagrałeś. Teraz potrzebuję tylko tego. Potrzebuje kilku tygodni, żeby nadrobić zaległości i dogonić swoich kolegów, ponieważ nie jestem jeszcze na ich poziomie. Straciłem cały okres przygotowawczy - przypomina. 

Aby uniknąć nowych kontuzji, Jørgensen zmienił swój styl życia. - Wraz z personelem medycznym zacząłem niezwykle koncentrować się na szczegółach. Właściwie inny styl życia, który, mamy nadzieję, uchroni mnie od kontuzji przez następne trzy lata w Feyenoordzie. To brzmi szalenie, ale wszystko zmieniłem. Moja dieta, schemat snu, powrót do zdrowia. Czuję się też lżejszy. Nigdy nie miałem wysokiej zawartości tłuszczu, ale teraz jest wyjątkowo niska - podsumował snajper. 

Komentarze (1)

Mazowszanin

Mnie szokuje liczba goli po 5 meczach. 11 druzyn strzelilo wiecej goli od nas.

Wyniki 29. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

4 - 3

FC Utrecht

AZ Alkmaar

2 - 0

Fortuna Sittard

SC Telstar

0 - 2

FC Groningen

Ajax Amsterdam

1 - 2

FC Twente

Excelsior Rotterdam

0 - 2

NEC Nijmegen

Go Ahead Eagles

5 - 0

PEC Zwolle

FC Volendam

0 - 0

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

4 - 1

Heracles Almelo

NAC Breda

0 - 0

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

22-5 kwietnia

Klasyk 28. kolejki Eredivisie z pewnością nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii tych prestiżowych starć.

Video

Feyenoord 1-1 Ajax

Klasyk nie zachwycił, a na dodatek zakończył się remisem.

Live chat

Gość

Hahahaha
https://www.facebook.com/100064451601803/posts/pfbid02wPd7oN7Q45G1ihEjr3ThdjCTqNKGacp3CkejPoZrfEnSdYLSR2WLgAX8A1cPePZEl/

DamianM

Oglądam. Top mecz. Bramkę Hakana musicie zobaczyć

Gość

Inter ładnie powiózł rome.

DamianM

Oceńcie https://x.com/i/status/2040873127501091323 karny dla was? Moim zdaniem przed polem karnym było

DamianM

Skandal bir penaltı kararı! I okej

DamianM

Nie mogę, to było tak pewne, czyli chwila moment i będzie orędzie haha

DamianM

Czekaj, oni już dodali hahahaha Skandal bir penaltı kararı!

Gość

Pewnie tak XDDD

Albo... Galatasaray XDDDDD

DamianM

Hahahahahaha nie mogę :D czyli zaraz komunikat Besiktsu

Gość

Hahahaha
Fenerbahce ma pretensje do sędziów, a dostają karnego na zwycięstwo w 90+11 XDDD

Gość

Chyba tylko o utrzymanie

DamianM

o coś na pocieszenie grają tam? Czy po prostu o byt tylko?

Gość

Kopenhaga pierwszy mecz w grupie spadkowej 7-0 XDDD

Van den Graaf

Stracili punkty z Volendam a ten w sumie zadowolony bo dobrze zagrali.

DamianM

Ale jestem zły, naprawdę. Po prostu to chyba przez to, że ciągle próbuje zrozumieć, jak można mówiąc o pozytywach w takiej sytuacji, w tylu wydanych milionach na marne, po wynikach, tych kontuzjach, przegrani wszystkiego w grudniu. Jak. Jak

DamianM

Oho Fenerbahçe, po meczu wojna na komunikaty będzie. A to var. A to sędzia

Gość

Zaraz ostatni ćwierćfinał pucharu Anglii.
A z ciekawszych meczów dziś jeszcze:
Monaco-Marsylia
PAOK-Panathinaikos
Olympiacos-AEK
Feberbahce-Besiktas
Inter-Roma

Gość

Thun też się zacięło. Dwie porażki z rzędu. Mimo wszystko, powinni dowieźć do końca ten tytuł

Gość

Pękli niestety. Tylko remis z ostatnim w tabeli Livingston, ale i tak dobrze, bo poprzednio w tym sezonie sensacyjnie tam przegrali ;-)

Gość

hearts znowu uwala mecz. Już tylko 1 pkt przewagi nad Rangers.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.