SC Braga

Liga Europy
Estádio Municipal de Braga

Śro

24.09

21:00

AZ Alkmaar

Eredivisie
AFAS Stadion

Nie

21.09

16:45

3:3

De Rossi: Roma to wciąż silny zespół

18.01.2024 10:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Za niecały miesiąc Feyenoord zmierzy się z AS Romą w rundzie przejściowej Ligi Europy. Dla Arne Slota nadchodzące tygodnie będą wyjątkowo interesujące, jeśli chodzi o analizę drużyny z Włoch, ponieważ w tym tygodniu José Mourinho został zwolniony, a tego samego dnia Portugalczyka zastąpiła legenda klubu Daniele de Rossi.

W latach 2002-2019 pomocnik rozegrał łącznie 616 meczów dla AS Roma i we wszystkich tych sezonach zdobył trzy trofea. De Rossi został również mistrzem świata w 2006 roku z reprezentacją Włoch. Teraz 40-latek rozpoczyna swoją drugą pracę na ławce trenerskiej. Wcześniej przez kilkanaście spotkań prowadził SPAL. 

- Są emocje. Ponieważ rozpoznaję różne miejsca i widzę wszystkie twarze, które były ze mną w tak ważnej części mojego życia - powiedział. - Roma to dla mnie wciąż silny zespół, który ma dobrych zawodników. Każdemu może zdarzyć się kryzys. Uważam, że stać nas na podniesienie się. 

- Mimo wyników, formy zespołu i miejsca w ligowej tabeli, atmosfera na stadionie jest jak na meczu AS Roma - Barcelona. Potrzebujemy kibiców, tak jak wtedy, gdy byłem piłkarzem. Trudne momenty zawsze mogą nadejść, ale to miasto i klub mogą szybko wyjść z takich sytuacji.

Komentarze (0)

Wyniki 6. kolejka

Gospodarz

Gość

Sparta Rotterdam

1 - 5

FC Twente

FC Volendam

1 - 2

Excelsior Rotterdam

FC Groningen

2 - 0

SC Telstar

Fortuna Sittard

1 - 0

FC Utrecht

NAC Breda

2 - 1

Heracles Almelo

PEC Zwolle

0 - 2

Go Ahead Eagles

PSV Eindhoven

2 - 2

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

3 - 2

AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

3 - 3

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

21-28 września

Feyenoord przez długi czas wydawał się zmierzać po pełną pulę w meczu z AZ, lecz w doliczonym czasie gry plan drużyny z Rotterdamu runął.

Video

AZ 3-3 Feyenoord

Wyjazdowe spotkanie z AZ miało różne oblicza, ale zakończyło się podziałem punktów.

Live chat

Gość

No om ma dość mocny skład - za darmo nie dostanie 1 składu - musi je wywalczyć.

DamianM

Paixao już roastują, niecierpliwi tam sa też :)

Gość

Braga nie wygrała 4 meczów z rzędu w lidze -coś czuje że nas klepną.

Gość

om ograło psg.

DamianM

Lewy 17 w złotej piłce. A wielki mati Borek niedługo przed mówił o top10. Teraz się wypiera :D

Gość

Galatasaray też z kompletem wygranych w lidze.

Kupili Osimhena za 75 milionów, dwa gole strzelił i kontuzja ;-)

Norbi

Nie przepadam za nim...

Gość

Ziyech ma przyjść za van Bommela.

Gość

No ta kontuzja tak wyglądała jak koniec sezonu w ogóle. Musiał schodzić przy pomocy lekarza. Ewidentnie więzadło poszło.

DamianM

ja pisałem o 2025 roku, a sie okazuje, że van Bommel nie zagra już w tym sezonie w ogóle.

DamianM

no młody zrobił głupotę, nie ma co bronić nawet. Tylko mieć nadzieje, że to go coś nauczy

Gość

tak właściwie to faul slorego był w 94:57 (3 sekundy do końca meczu - ostatnia akcja) także myliłem się - w tych emocjach myślałem że był w 96 albo 97. No niestety - debil.

Gość

poniedziałem - dalej czuje żal tych straconych 2 punktów. ech

Gość

Fenerbahce małe derby, Kasimpasa pół meczu w osłabieniu, a i tak strzelili na 1-1. Taka paka w Fener, a taką padakę grają w lidze XDDD

DamianM

Ooo Fenerbahçe zaś też nie wygra?

DamianM

Widzieliście, Widzew zaś nie wygrał. A po sparingu z Jagą jakie były ohy i ahy

Gość

Hahaha, te pismaki to mają fantazję:
https://transfery.info/aktualnosci/z-feyenoordu-do-legii-warszawa-ogladalismy-go/253649

Gość

Ten kto najwięcej narzeka na zawodników i trenera niech sam pokaże co umie, a nie p..... głupoty, trudno , mi się obiektywnie wydaje że remis sprawiedliwie oddaje obraz gry, a należę do Legioen Feyenoord,
pozdrawowiam
Robert

DamianM

Przed nami takie dwa tygodnie, że wszystko się wyjaśni, kto miał rację. To tygodnie prawdy. Zobaczymy, szkoda jednak, że taki Borges dalej nie gra, albo Larin nie wejdzie. Nie rozumiem po prostu

Gość

Te zmiany były głupie i były za późno.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.