Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Nie

19.10

16:45

FC Utrecht

Eredivisie
De Kuip

Nie

05.10

14:30

3:2

De Vrij i Wijnaldum rozpoczęli

23.06.2010 14:41; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Stefan de Vrij rozpoczął dziś przygotowania do pierwszego oficjalnego treningu w sezonie 2010-2011, który odbędzie się w nadchodzącą niedzielę. Młodzieżowy reprezentant pod koniec minionych rozgrywek zmagał się z drobnymi dolegliwościami, ale teraz już wszystko wróciło do normy.

"Nie mam więcej problemów" - powiedział De Vrij po środowych zajęciach na Varkenoord, które poprowadził Marcel Cas. "Mam za sobą dość obfity pod względem treningowym początek czerwca, więc mam czas na powrót do formy".

De Vrij od kilku dni cieszy się dyplomem ukończenia szkoły. Co przełożyło się teraz na zupełne i maksymalne skupienie na grze w Feyenoordzie. "To miło, że mogę teraz w pełni skoncentrować się na futbolu" - dodaje. "Miejmy nadzieję, że przede mną jeszcze lepszy sezon niż poprzedni".

Stefan nie był dziś jedynym graczem, który pojawił się na indywidualnym treningu. Po wakacjach w Surinamie jest już Georginio Wijnaldum. Obaj panowie pod wodzą Casa skupiali się przede wszystkim na ćwiczeniach z piłką.

[feyenoord.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 9. kolejka

Gospodarz

Gość

NEC Nijmegen

? - ?

FC Twente

FC Utrecht

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Go Ahead Eagles

Ajax Amsterdam

? - ?

AZ Alkmaar

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

SC Telstar

? - ?

SC Heerenveen

FC Groningen

? - ?

Sparta Rotterdam

Excelsior Rotterdam

? - ?

Fortuna Sittard

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

5-19 października

Feyenoord Rotterdam z ogromnym trudem pokonał w niedzielne popołudnie FC Utrecht.

Video

Feyenoord 3-2 FC Utrecht

Feyenoord odniósł ciężko wywalczone, lecz w pełni zasłużone zwycięstwo 3:2 nad FC Utrecht.

Live chat

Gość

A nie, tam jeszcze jest 2 runda i play off. Pogmatwali.

Gość

Gabon i DR Kongo chyba weszły na mundial. Kongo grało kiedyś jako "Zair". Nie wiem czy przypadkiem nie z Polską.

DamianM

Kane też jak zwykle. Turcję jakoś oglądam i rozniesli Gruzje

Gość

143 gole już :D

Gość

Krysia znowu 2 gole - zaraz 150 goli w kadrze.

DamianM

Mówię obejrzę se Turcję, a tam Hajto komentuje. Odradzam

Gość

u21 szwecja-polska 0-6 O_O wuja stworzył king konga.

DamianM

to teraz co, czekamy na Curacao :)) ale to by było, jakby Advocaat jeszcze awansował w tym wieku :D chłop nie ma dosc

DamianM

Nigeria lekko

Gość

A nie, RPA prowadzi :D RPA wejdzie.

Gość

No to benin bezpośrednio nie wejdzie - nigeria już 3-0 i awans.

Gość

Polska 10 graczy z ekstraklasy i 1 z cypru :D

DamianM

BrzęczekBall

Gość

u21 szwecja-polska 0-3 do przerwy O_O

DamianM

Uu Tomasson zwolniony

Gość

Beka bo te play offy w azji - fifa dała rozegrać w katarze i u saudów - a te drużyny grają bezpośrednio o awans czaicie? :D baraże oba mecz katar i saudowie grają u siebie :D ciężko o większą korupcję - jeszcze jakby sędziowie byli z kataru i saudów to byłoby podsumowanie - wyobrażacie sobie coś takiego w europie? kurfa toż to byłby skandal i nikt by nie brał w tym udziału :D a tam takie rzeczy przechodzą i indonezja, oman, irak i zea sie na to zgodziły.

Gość

afganistan-pakistan - derby talibów :D

Gość

Zespoły które sobie zapewniły awans : egipt, maroko, algieria, r.z.przylądka, tunezja, ghana - zostały jeszcze 3 drużyny + z 2 miejsc kilka wejdzie - ale ile nie wiem. Najlepsi z drugich miejsc.

Gość

nigeria-benin napewno mecz o awans bezpośredni.

Gość

Może w afryce i ameryce centralnej.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.