12:15

1:4

Diallo jednak nie dla Feyenoordu

21.12.2021 11:02; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord Rotterdam może zapomnieć o wypożyczeniu Amada Diallo. Manchester United postanowił, że nie wypożyczy nigdzie swojego zawodnika podczas przerwy zimowej, pisze Feyenoord TM.

Wszystko rzecz jasna ma związek ze zmianą trenera na Old Trafford. Ralf Rangnick bardziej wierzy w 19-letniego skrzydłowego od Ole Gunnara Solkjaera.

Według dobrze poinformowanego konta na Twitterze, Feyenoord automatycznie skupił się na innym celu.

23-30 stycznia

Feyenoord Rotterdam w drugim meczu w 2022 roku pokonał na wyjeździe ekipę NEC Nijmegen 1-4.

Video

Skrót meczu NEC 1-4 Feyenoord

Feyenoord odniósł pierwsze zwycięstwo w 2022 roku, pokonując NEC Nijmegen 1-4.

Live chat

Gość

Zmarła kolejna legenda - Wim Jansen.

Gość

Ten danilo z 020 jest od lata do wzięcia za darmo - odmówił przedłużenia umowy z 020. Powinniśmy go brać. Dzwońcie do Arnesena.

DamianM

Chlopak niesttey mial duzego pecha z tą kontuzję, byle go teraz omijały juz

Gość

Denzel Hall to musi być przyszłość na prawej obronie.

zolwik

Czemu przerwa w lidze? ;c

Gość

On tu celowo przychodzi i prowokuje - wystarczy popatrzeć jak napisał "fejenordu" z małej litery a psv i kajak z dużej - udaje normalnego, a jest zakłmamanym psim prowokatorem.

DamianM

Byle bez prowokacji. Mi nic do tego. Miłego dnia.

Gość

Na stronie Feye nie mozna pogadac o rywalach z ligi?... Masakra...

DamianM

A no jest, ale też nie chcę wszystkiego usuwać. Jakby nie patrzeć, od multum lat jesteśmy i działamy bez przerwy. Liga holenderska żyje właśnie u nas od lat, bez przerwy i u nas można od 13 lat pogadać non stop.

Gość

To jest strona fejenordu a wy polemizujecie o meczu Ajaxu z PSV --- hipokryzja

Norbi

Dlatego napisałem jak działa komisja ligi Eredivisie przy KNVB.

Gość

Norbi
nie ma czegoś takiego - nas też kiedyś w eindhoven przekręcili jak sobie Dumfries zagrał w siatkówkę w doliczonym czasie gry - i nawet nie sprawidzli VARu. Nie tak dawno to było z 2/3 lata temu i był tylko remis.

Norbi

nie do końca, bo weryfikacje wyników potrafią być a nawet odejmuje się punkty drużyną, jeśli to komisja ligi prześledzi, a jest zapis wideo i uzna że gol nie prawidłowy to będzie remis, bo taki wynik na obecną chwilę był. Już takie weryfikacje widziałem. Pytanie jak działa komisja ligi Eredivisie przy KNVB, bo tu tym bardziej był mecz na szczycie.

DamianM

Nic nie da, po meczu już, było minęło.

Norbi

Psv powinno odwołanie do komisji ligi zrobić, bo za dużo już tych przekrętów.

Norbi

Gość ma rację gol nie powinien być uznany w 3 minucie i 33 sekundzie https://www.youtube.com/watch?v=7P0xwUDTA6w w tym video jest wykazane jak piłka była pełnym obwodem poza linią boiska, znów przekręt po joden, a Var to sprawdzał więc to jest jawny przekręt, bo tego nie da się nie zauważyć.