FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Diarra w drodze do Holandii na testy medyczne przed transferem do Feyenoordu

01.07.2025 22:09; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Screen / Źródło: FR12.nl

Gaoussou Diarra jest już w drodze do Holandii, gdzie ma sfinalizować swój transfer do Feyenoordu. Według tureckiego dziennikarza Vahittina Çiçeka, 22-letni skrzydłowy İstanbulsporu pojawi się w środę w Rotterdamie, by przejść obowiązkowe testy medyczne.

Jeśli badania nie wykażą żadnych przeciwwskazań, klub z De Kuip wkrótce oficjalnie zaprezentuje go jako swoje najnowsze wzmocnienie ofensywy.

Transfer Malijczyka do Feyenoordu był od dłuższego czasu przygotowywany. Zawodnik pożegnał się już we wtorek z pracownikami İstanbulsporu, co potwierdza, że wszystkie strony osiągnęły porozumienie.

Teraz piłkarz podróżuje do Rotterdamu, aby dopełnić formalności i przypieczętować przenosiny do Eredivisie. Według doniesień medialnych, Feyenoord zapłaci za utalentowanego skrzydłowego około 3,5 miliona euro.

Diarra ma za sobą bardzo udany sezon w tureckiej pierwszej lidze (1. Lig), w której zdobył 15 bramek. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwieca

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

Odejdzie za 35, to z kolejnym będziesz miał jyz argument, żeby iść pod 40

DamianM

O to to. Za dużo zmiennych jest. Goli z top nie strzelał też. Poza tym, tak jak piszesz. Te Kloese chyba to mówił. Klub to jedno, zawodnik drugie, zainteresowany trzecie. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy pomarzyć o takich kwotach jak teraz nawet. Im więcej tak sprzedanych,, nswet za 30, tym coraz więcej będzie. Z kokcu zawalił na pewno naugrubiej, ale wiemy jak to jest.

Gość

zolwik teraz nikt nie pójdzie drożej bo nie zagraliśmy w pucharach dobrze. A poza tym to nie tylko od nas zależy - musi ktoś jeszcze zapłacić - można walnąć cenę 50 mln ale co jak nikt nie zapłaci?

DamianM

uważam, że kolejny rekord będzie po tym mundialu. Koniec końcó nigdy nie sprzedawalismy za tyle jak w ostatnich latach. Wuadomo, te kloese odjebał z Kokcu, ale fakty są jakie sa, a to bedzie budować tylko historię transferowa

zolwik

Powinien iść już za 50 do Anglii jak ci z psv, u nas jest chyba wieczna promocja. Feyenoord zawsze niskie ceny. Zaraz będzie u nas śpiewać Cleo i ten cały Donatan jak w reklamach.

Van den Graaf

Jak ktoś przyjdzie i 25 to niech idzie ;)

DamianM

DZIĘKI ZA link, wstawię do newsa

Gość

asysta uedy na 3-0 i tak najładniejsza
od 5:54
https://www.youtube.com/watch?v=WaysrPmyrxc

DamianM

Ja bym sprzedawał po takim sezonie i mundialu, nie wiem jak wy

DamianM

Co nie zmienia faktu, że brawo

DamianM

oho Ueda podbił swoją cenę, chociaż my go już znamy, ze słabszą ekipą zaś zaimponował

Gość

ueda 2 gole i asysta - cudnie

DamianM

najlepszy chyba zestaw z tej drugiej hiszpańskiej

Gość

Malaga w la lidze ponownie. Fajne beniaminki w końcu - santander, la coruna, malaga. Zawsze jakieś szrociaki wchodziły typu elche, eibar, las palmas. fe

DamianM

Niech zabiera do Meksyku połowę

Gość

Wpierw sprzedajmy z 15-20 pasażerów na gapę co biorą pensje i nic nie dają klubowi.

Gość

Można ale najpierw zarób potem sprzedaj bo znowu długi się narobią i znowu syf jak był kiedyś co nas na dekade 2000-2010 wywaliło z walki o tytuły.

DamianM

Chociaż powiem wam, że przewija się sporo komentarzy, że Feyenoord powinien atakować rekordy dalej i wydawać dużo więcej. Ja bym jednak nie ryzykował. Wiadomo, Rigaux ma kredyt zaufania, ale oby więcej newsów tylko o młodych i czasem o nieco starszych jak Marmol i Vanhoutte. Taki Ferri naprawdę ma potencjał na przykład i ma więcej sendu niż Tengstedt czy Borges jak kupowali ich

Gość

Malaga prowadzi w 2 meczu finałowym o la ligę 1-0 z almerią.

DamianM

No pewnie, ale taki Feyenoord to absolutnie nie. A jeszcze gorsza patola to ci bogaci ludzie. Oby nikt Feyenoordem nigdy się nie zainteresował.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.