PSV Eindhoven

Eredivisie
De Kuip

Nie

26.10

14:30

Panathinaikos FC

Liga Europy
De Kuip

Czw

23.10

21:00

3:1

DICK ADVOCAAT ZOSTAJE!

21.04.2020 17:27; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam poinformował, że Dick Advocaat będzie trenerem klubu także w następnym sezonie! 

Advocaat, który rozpoczął swoją pierwszą pracę jako trener w DSVP z Pijnacker w 1981 roku, będzie świętował 40-lecie pracy jako trener w piłki nożnej właśnie w barwach Feyenoordu. Przed pracą na De Kuip, boss prowadził PSV, Glasgow Rangers i Zenit St. Petersburg. Legendarny szkoleniowiec brał też udział w różnych turniejach finałowych jako selekcjoner, między innymi Holandii, Korei Południowej i Rosji.

Dick Advocaat będzie nadal współpracował z asystentami Saidem Bakkatim, Corem Potem i Johnem de Wolfem w nadchodzącym sezonie. Umowa tego ostatniego została niedawno przedłużona do połowy 2022 roku. 

Komentarze (0)

Wyniki 10. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

3 - 3

NAC Breda

Fortuna Sittard

1 - 2

FC Groningen

Sparta Rotterdam

? - ?

SC Telstar

FC Volendam

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

NEC Nijmegen

FC Twente

? - ?

Ajax Amsterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

AZ Alkmaar

? - ?

FC Utrecht

Go Ahead Eagles

? - ?

Excelsior Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

19-27 października

Wizyta w Almelo okazała się dla drużyny Robina van Persiego czystą formalnością – Heracles nie miał żadnych argumentów.

Video

Heracles 0-7 Feyenoord

Ayase Ueda odegrał w niedzielne popołudnie kluczową rolę w efektownym zwycięstwie Feyenoordu nad Heraclesem Almelo.

Live chat

Gość

12:15 - twente-ajax - zobaczymy czy sie podniosą bo dla heitingi to chyba ostatnia szansa. Twente też już się podniosło więc łatwo nie będzie 020.

Gość

I kim będziecie grali? Najlepiej wyjebać trenera po kilku meczach, najlepiej sprzedawać skład non stop i chuj. Logika

Gość

30-35 milionów i niech OM bierze Moussę. Dostali w promocji Paixao, to niech teraz dopłacą za algierca

DamianM

Dzisiaj grania a grania dobrego się zebrało znowu

Gość

Albo nasz szogun Ayse ;-)))

Gość

Perski miecz wystarczy na żarówki.

Gość

Jutro trzeba rozbroić elektronikę - nie dość, że Żarówki, to jeszcze Bosch... ;-P

Gość

:-D
https://x.com/CheJUVENTUS/status/1982142459539865821

Gość

No może go nie zwolnią po tym meczu ale ile możan przegrywać? a na poprawe się nie zanosi. Skrzydła zwłaszcza nie dają za dużo. Skrzydła w taktyce Slota były kluczowe.

DamianM

Slota już zmieniają. Ciekawe. Pierwszy kryzys i out? Wątpię że go zwolnią

DamianM

No nie jest, no szambo będzie coraz większe jak się nie ogarną

Gość

W całym poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach Liverpool zaliczył 8 porażek - na ten moment ma ich już 6! Nie jest kolorowo.

Gość

A widzieliście tą bekę w meczu Napoli - Inter?
Gilmour dostał w pierwszej połowie żółtą za faul wślizgiem, w drugiej połowie, około 60 minuty przerwał faulem kontrę Interu i dostał drugą żółtą, ale sędzia się pogubił i nie było czerwonej. Poten tylko widziałem zamieszanie wielkie, VAR chyba i nie wiem jak się skończyło. Albo anulowali tą drugą (faul był ewidentny), albo wielka pomyłka i skandal, bo czerwonej nie ma na livescore. XD

Gość

na LFC.pl już SlotOUT w co drugim poście :D a największa krytyka o dziwo że Salaha ciągle wystawia mimo że bez formy. Ciekawe. No ale fakt gra beznadziejnie mimo że dziś trafił - cień zawodnika z poprzedniego sezonu.

Gość

Teraz jeszcze Hattrick wpie*dolu od Crystal i Slot wakacje :D

Gość

Mówiłem od początku nawet jak Liverpool przepychał te mecze to nie widziałem tej mocy w tym zespole i proszę - 5 wygrali z rzędu, teraz już 4 porażki z rzędu.

DamianM

no to powodzenia dla Slota :D

DamianM

taaa hahah

Gość

haha jest przepis że jak bramkarz za długo trzyma piłkę w rękach to jest rożny :D przed chwilą to było.

DamianM

hit

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.