Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

0:1

Dilrosun: Kiedy coś się dzieje, dużo myślę

09.07.2023 13:49; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Feyenoord wygrał 3:1 z PEC Zwolle w pierwszym meczu towarzyskim przed nowym sezonem. Wyjściowym składzie wyszedł m.in Javairô Dilrosun. Rozmawiając z Voetbal International po meczu, ofensywny zawodnik Feyenoordu opowiedział o tym, czego potrzebuje, aby utrzymać miejsce w jedenastce. 

W zeszłym sezonie w Feyenoordzie Dilrosun strzelił dwa fantastyczne gole przeciwko Vitesse i NEC, ale skrzydłowy z czasem wylądował na ławce rezerwowych. - Moim osobistym celem na nadchodzący sezon jest zdobycie i utrzymanie miejsca w wyjściowym składzie. Co więcej, chciałbym osiągać jak najlepsze wyniki z Feyenoordem w Lidze Mistrzów i Eredivisie. 

- Ja sam przede wszystkim muszę mieć wolną głowę. Bardzo ważny jest dla mnie aspekt mentalny. Jestem emocjonalnym graczem. Kiedy coś się dzieje, dużo o tym myślę. A nie powinienem tego robić, gdy jestem na boisku. Nad tym będę pracował w tym sezonie. 

Trener Arne Slot podziela to zdanie, bo rozmawiał zawodnikiem na ten temat. - Zaczynamy od nowa. Chcemy ponownie zostać mistrzami, więc nie powinniśmy już myśleć o zeszłym roku. Teraz musimy myśleć tylko i wyłącznie o tym sezonie. 

Komentarze (0)

Wyniki 18. kolejka

Gospodarz

Gość

AZ Alkmaar

1 - 0

FC Volendam

FC Twente

1 - 1

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

5 - 1

Excelsior Rotterdam

FC Groningen

0 - 0

NAC Breda

SC Heerenveen

2 - 2

Feyenoord Rotterdam

Go Ahead Eagles

2 - 2

Fortuna Sittard

SC Telstar

2 - 3

Ajax Amsterdam

Sparta Rotterdam

2 - 0

Heracles Almelo

NEC Nijmegen

1 - 3

FC Utrecht

Zdjęcie Tygodnia

8-15 lutego

Feyenoord miał w niedzielę wreszcie powód do świętowania. Na stadionie De Galgenwaard rotterdamski zespół pokonał FC Utrecht 1:0.

Video

FC Utrecht 0-1 Feyenoord

Feyenoord odniósł dziś skromne, ale cenne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe FC Utrecht 1:0.

Live chat

DamianM

BREAKING: Sean Dyche has been sacked by Nottingham Forest with immediate effect. Ten właściciel to też as

DamianM

3 punkty ma, duma bedzie :D

Gość

Liverpool 23 strzały 3 celne :D przypominają się czasy alizezy jahanbaksza :D napierdzielanie na ślepo na bramke z każdej pozycji - zwłaszcza nieprzygotowanej. :D

Gość

półfinały
atalanta-lazio
inter-como

Gość

bologna 2 pudła - no to koniec.

Gość

3 nie obronił a wyczuł 2 - kiepsko.

Gość

bologna-lazio karne - zobaczymy czy skorup znowu bohaterem.

Gość

Nie wierze w 2 miejsce. Nawet mimo tego farta teraz - fart tak długo nie sprzyja. Fartowi trzeba też pomagać a u nas gra coraz gorsza - rozkład zespołu coraz większy. Im dalej w las tym gorsze zgranie - paradoksalnie.

Gość

Taa beznadziejny utrecht nagle pokonuje 3 ekipe ligi na wyjeździe :D

DamianM

My mamy pojebanego farta i się na takim farcie doczlapiemy na 2 miejscu to dopiero będzie imba. Niesamowite ile farta ciągle

Gość

comeback home :D

DamianM

Oho NEC comeback?

DamianM

Ciekawości

DamianM

Ja na GAE le w więc easy win 5-1 będzie. Luz. Przy okazji na Excelsior jeszcze idę z cieke

DamianM

No to mooooocna niespodzianka dla mnie

Gość

utrecht 3-0 - potenszne enejse

Gość

GAE nie licząc meczów pucharowych - które wygrali na karne - ostatni mecz jaki wygrali to z Feye :D 9 listopada. Teraz znowu z nimi gramy :D

Gość

Zechiel 5 gol i 2 asysta.

Gość

utrecht 2-0 brawo

DamianM

Utrecht z kolei o dziwo prowadzi

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.