Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 14:30 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 14:30 FC Twente De Kuip
Towarzyski, 22.08.2020 16:45 Borussia Dortmund Schauinsland-Reisen-Arena
Driessen: Koevermans jest przerażony, że to wyjdzie 07.12.2019 19:54, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordPings.nl
Image

Ostatnio Feyenoord zatrudnił Franka Arnesena i Marka Koevermansa jako nowego dyrektora technicznego i generalnego. Powołanie Koevermansa zaskoczyło wiele osób, w tym dziennikarza Valentijna Driessena.

Driessen stwierdza, że ​​w przeszłości przeprowadził wywiad z Koevermansem, w którym powiedział: - W miarę starzenia się wiem coraz lepiej, w czym jestem dobry, a zwłaszcza w czym nie jestem dobry. Na przykład nigdy nie chciałbym zostać dyrektorem generalnym Feyenoordu, ponieważ myślę, że naprawdę brakuje mi wielu kompetencji, aby dobrze to robić. Potem na moim talerzu pojawiają się rzeczy, z których nie jestem zadowolony. To też nie sprawi, że moje środowisko i Feyenoord będą szczęśliwe - wspomina Driessen. Dziennikarz dodaje: - Jest przerażony, że to wyjdzie i tak jest teraz.

Dlaczego zatem finał jest taki, że Koevermans powiedział 'tak'? - Ci ludzie (Grupa Przyjaciół Feyenoordu, red.) naturalnie tego chcą. Chcą marionetki jako dyrektora. Jest to oczywiście przydatne, a następnie decydujesz o wszystkim. Przeczytałem to i teraz wiem wystarczająco dużo. Wszyscy wiedzą, kto go wysłał. Jeśli mówisz takie rzeczy w maju, nie oznacza to, że masz wszystkie kompetencje cztery miesiące później - podsumował dziennikarz. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com