SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

---

---
---

---

---

---

Dwie nagrody sportowe dla Feyenoordu

18.12.2012 12:58; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam został dwukrotnie wyróżniony na gali Rotterdam-Rijnmond 2012. W Nieuwe Luxor Theater drużyna Portowców wybrana została drużyną roku, natomiast Ronald Koeman otrzymał nagrodę dla trenera sportowego roku. Były zawodnik Feyenoordu Robin van Persie, który obecnie gra dla Manchesteru United, otrzymał tytuł sportowca roku.

 

1

 

Sportowa gala Rotterdam-Rijnmond to wspólna inicjatywa Urzędu Miasta Rotterdam, Rotterdamskiego wsparcia sportu, Rotterdam Topsport i RTV Rijnmond. Koeman w swojej kategorii wyprzedził szkoleniowca drużyny hokejowej, Paula van Assa i trenera lekkoatletyki, Errola Esajasa.

 

2

 

W swoim przemówieniu Koeman chwalił zwłaszcza resztę sztabu technicznego, który tworzą Jean-Paul van Gastel, Giovanni van Bronckhorst, Patrick Lodewijks i Toine van de Goolberg. - Wspólnie pracujemy nad rozwojem zespołu i myślę, że nie jest źle – powiedział z uśmiechem 49-letni opiekun Portowców.

 

3

 

- Dodatkowo, specjalne słowa podziękowania dla mojej żony Bartiny. Ona wygrała walkę z rakiem piersi, co jest w końcu warte najwięcej – dodał szkoleniowiec. Miano zespołu roku Feyenoord zawdzięcza głównie dzięki drugiemu miejscu w poprzednich rozgrywkach, dzięki któremu Feyenoord zakwalifikował się do eliminacji Champions League.

 

4

 

Wyróżnienie odebrali Stefan de Vrij, Ruben Schaken i Jordy Clasie. Ku zaskoczeniu zawodników, swoje gratulacje byłej drużynie przesłał drogą multimedialną John Guidetti. - Wiedziałem, że zgarną tą nagrodę. Ostatni sezon był niesamowity, więc ma to sens, że Feyenoord teraz wygrał. Jestem przekonany, że będzie to kolejny dobry rok dla Feyenoordu - powiedział napastnik Manchesteru City.

 

Po ceremonii rozdania nagród, Ruben Schaken mówił, że laur jest dodatkowym impulsem dla drużyny. - Byliśmy przekonani, że nagroda powędruje do nas. Teraz dokonujemy tego jeszcze raz, co widać po tabeli. W ubiegłym roku osiągnęliśmy drugie miejsce i kto wie, co jest teraz przed nami – podsumował skrzydłowy.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

? - ?

Go Ahead Eagles

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Sparta Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

FC Twente

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Telstar

AZ Alkmaar

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Video

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Live chat

DamianM

I Arsenal to tuszowal podobno długo.

DamianM

Wtf, inżynier. I potem się dziwią i prosi o respekt. Ha tfyuu

Gość

Ten Thomas Partey też niezły gagatek. Ucieka z Anglii, bo ma oskarżenia o 5 gwałtów i napaść na kobietę.
Dwa razy zgwałcić miał jedną kobietę, trzy razy drugą, a trzecią napaść miał na tle seksualnym.

Gość

Który Williams? Ten Neco?

Gość

Ciekawe jak się wytłumaczy kibicom.

DamianM

Widzieliście Williamsa, jego mural za malowali, już rzekomo był w Barcy I co? O 10 lat przedłużył kontrakt ;)

DamianM

Nie wiem. Ja kieruję się tylko VI i AD czyli ludźmi, którzy faktycznie siedzą w klubie i na co dzień gadają z te Kloese np.

Gość

Gdzieś można sprawdź kwoty transferów Feyenoordu? Na Transfermarkt.de (to niemiecki serwis, więc ta wersja jest najbardziej wiarygodna) jest, że za Hartmana było tylko 9 milionów, za Milambo 20 bez bonusów żadnych, za Diarrę mieliśmy dać 3,8 miliona znowu. Niby nieduże niezgodności, ale zawsze.

Gość

Como kupiło jakiegoś Addai z Alkmaar za 14 baniek.
Taki śmieszny klub, a jakie transfery robi.

Gość

Niestety tak - Niemcy, Szwecja, Dania i Polska

DamianM

One chyba w grupie śmierci są

Gość

Dziś nasze piłkarki zaczynają Euro. Oby im poszło jak najlepiej!

Gość

I ktoś taki stoi na czele PZPN. Żenada
https://www.facebook.com/100045315351160/posts/pfbid0RTFH4eY8Ts1KtQjoGFT8antjypGf2p8e5YdzMoGWwDHej8UNJMoyRN5nxnPZgB1Cl/

DamianM

Teraz zapewne Meijer. Z dobrze poinformowanej grupy wiem, że Holender za 3,5 banki, łącznie z bonusami.3,5 lub prawie 4. 3.70 dokładnie rzekomo.

DamianM

Jedziemy zatem z defensywa teraz z napastnikiem może pomiędzy. Top

Gość

Jeszcze tera 5 pozycji do wzmocnienia i będzie niemal git ;-)

Gość

Diarra oficjalnie w Feyenoordzie. 3,5 miliona euro

Gość

Tam we Włoszech to co chwilę upadają, ale się odradzają: Siena, Modena, Chievo, Piacenza chyba też i bodajże Pescara co mają delfina w herbie i też nie tak dawno grali w Serie A

Gość

w 2020 grali w serie a - 114 lat historii.

Gość

Brescia upadła.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.