FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Dynamo o transferze Smolova

16.07.2010 12:44; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Dyrektor techniczny Dynama Moskwa zabrał głos na temat wypożyczenia od Feyenoordu Rotterdam Fedora Smolovaj. "W ostatnich dniach nie mogliśmy dojść do porozumienia w sprawach finansowych, ale w końcu przyjęliśmy opcję korzystną dla obu stron. Jest to umowa na okres jednego roku, ale oba kluby mają prawo do wypowiedzenia po sześciu miesiącach. Beenhakker wskazał, że klub może służyć jako baza dla talentów".

"Mamy nadzieję zobaczyć nasze talenty w lidze holenderskiej jak i w Europie, gdzie zdobędą doświadczenie". Według dyrektora rosyjskiego klubu, umowa partnerska rozpocznie się wraz z pierwszym sierpnia. Czy oznacza to również, że Smolov w Feye zawita również z tym dniem? Nie jest jasne.

Według innych mediów w Rosji, Fedor już dziś wsiądzie do samolotu do Rotterdamu. ProSports Management, firma, która ma prawa do karty napastnika, odgrywa aktywną rolę w transferze.

[fr12.nl]

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

atletico znowy sie kłoci z realem na social mediach i stejtmenty wydają co chwile hahaha japierodle co za dziecinada

DamianM

Wiecie co jest najgorsze? Kogo nie wybieracie, ten sam syf.

Gość

Bo teraz rządzi banda niemieckich penisów w Polsce i muszą słuchać swoich panów z Berlina, kłamliwe bydło po prostu

DamianM

Nowa kandydatura: Carlos Vicens

Gość

9600 zł miesięcznie na prywatny sport.

Gość

"Ministerstwo Sportu i Turystyki doceniło wyczyn Mai Chwalińskiej. Tenisistka została nagrodzona stypendium." - jakie to są sk***syny to nie mam słów. Jak wygrała i teraz zarobiła miliony to jej dorzucają by pokazać że "wspirają" - jak mówiła do kamer że nie ma na hotele to nigdzie ich nie było - coza k***y.

DamianM

Portugalia środek pola top

Gość

jet jeszcze silna portugalia i argentyna ale uważam że francja hiszpania i anglia wezmą medale.

DamianM

Czarny Koń Norwegia. Zaskoczyć może Maroko. Francja raczej finał, ale typuje jakiś zespół też niespodziankę.

Gość

Jak typujecie medale mś - ja :
1.francja
2.hiszpania
3.anglia

Gość

nie wybieram sie.

DamianM

idziecie na sparing United-Milan we Wrocku? Za grosze macie bilety :D https://pbs.twimg.com/media/HKXbeNsWEAAX2n2?format=jpg&name=medium

Gość

Kjetil Knutsen - mój faworyt. No ale nie słychać o zainteresowaniu.

DamianM

bo w Maroku wcale tak źle sobie nie radził, jak siępoczyta, popatrzy. No na pewno o tragedii nie można mówic.

DamianM

no, ale lubiany był za to też, bo on wariat i oczekiwał wariatów na boisku hehe. Jedziemy dalej, za kilka godzin nowe naziwsko wleci

Gość

Ale on nie trenował dawno klubu - nie jest to dobry pomysł. Poza tym pamiętam jak grało maroko - nie był to ładny futbol tylko taka sieczka fizyczna.

DamianM

ale ja np chciałbym, żeby trener miał też charakter i twardą rekę i nie gadał głupot jak rvp.

DamianM

w konteście Milanu o nim pisano, sporo klubów ogólnie, chwalony za charakter, motywowanie piłkarzy i grę jego zespołów. Z wyglądu widać, że twarda reka, to nie na te pipki w składzie :D

DamianM

Coraz więcej nazwisk (z naciskiem, że to często medialne niusy z dupy), ale Walid Regragui, selekcjoner Maroka do niedawna

Gość

van Persie kocha siebie. Miejmy nadzieje że nie będzie nic mącił przy karierze syna - typu robić akcje by wyciągać go z klubu w ramach zemsty.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.